Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

לקנות סיאט לאון עכשיו או לחכות לחדשה

raniing1
שימו לב! השרשור הזה בן 1576 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

אני רוצה לקנות סיאט לאון (סגור על הרכב).

אבל מתלבט בין כמה אופציות:

1. לקנות עכשיו חדשה מהיבואן מנוע 1.5fr או 2.0 אם יהיה במלאי (כשבדקתי לא היה).

2.לקנות יד 2 מהשנה האחרונה ככה שהרכב כמעט חדש ועדיין יש אחריות ואז הרכב יותר זול.

3. לחכות בכלל לצורה החדשה שתגיע לארץ כנראה בסוף 2020.

ההתלבטות היא אם אני בוחר באופציה 1 או 2 האם הירידת ערך תהיה הרבה יותר מאשר בשנה רגילה כשהדגם לא משתנה?

חייב לציין שהרכב הזה בצורה הזאת הוא חלום שלי כבר כמה שנים

והאם כדאי לחכות בכל מקרה לצורה החדשה כמעט שנה! ולהישאר עם הרכב שאני איתו היום ,לא נהנה בכלל ממנו.

אשמח לעזרה כי אני כבר חודשיים בהתלבטות וממש רוצה לסגור על כיוון.

עריכה אחרונה על ידי raniing1
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 42
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

במקרים כאלה שום דבר באמת רע לא יכול לקרות מלחכות אם יש לך את הסבלנות.

אף אופציה לא תברח לך והתנאים יהיו רק יותר לטובתך, זה דגם נפוץ ולכן תמיד יהיו לך ביד 2 אופציות לרכב כזה במצב כמעט חדש כמו שאתה מחפש וכנראה עם הוזלה יפה במידה והחדשה תקלט כבר בארץ.

גם היבואן לא ישר יזרוק את כל המלאי שלו ברגע שהחדשה תגיע, תהיה לך הזדמנות אם תרצה לקנות גם צורה ישנה ממנו לפני שהרכב החדש יגיע, בין אם באולם התצוגה (אולי גם במחיר כסאח מוזל) או בערוץ 0 קילומטר של היבואן במידה ויהיו לו עודפים שירצו להעיף (שוב, במחיר מוזל)

כמובן שבמידה ותרצה תוכל גם ללכת על הצורה החדשה אם היא תעשה לך את זה.

בקיצור, אם הרכב שלך, למרות שאתה לא אוהב אותו, נוסע ומתפקד ולא עושה לך כאב ראש, להמתין זה תמיד ישחק לטובתך במקרה הזה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אם יש לך במה להתנייד כרגע ואתה יכול לחכות עם ההחלפה, אני הייתי מחכה.

לגביי ירידת ערך - אף אחד לא מגדת עתידות, אבל לדעתי בהחלט קיים סיכוי שהדור החדש של הלאון יגרור ירידה במחירון של הדור הקודם.

מעבר לכך, לפני שאתה נסגר על הרכב, אם אתה מחליט לחכות לדור החדש, מציע לעשות נסיעת מבחן ולא להיות "סגור על הרכב", בטח לא בלי לנסות אותו בכלל.

בעבר: Hyundai Getz Fun GLX 1.4 Automatic | Renault Clio MK3 1.2 Manual | Fiat 500 Pop 1.2 Manual | Mazda 3 Sport 2.0 Automatic | Seat Arona FR 1.0TSI DSG7 | Toyota Corolla Hybrid Limited

בהווה:  Tesla Model 3 Highland SR | Mitsubishi Space Star Supreme

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

במקרים כאלה שום דבר באמת רע לא יכול לקרות מלחכות אם יש לך את הסבלנות.

אף אופציה לא תברח לך והתנאים יהיו רק יותר לטובתך, זה דגם נפוץ ולכן תמיד יהיו לך ביד 2 אופציות לרכב כזה במצב כמעט חדש כמו שאתה מחפש וכנראה עם הוזלה יפה במידה והחדשה תקלט כבר בארץ.

גם היבואן לא ישר יזרוק את כל המלאי שלו ברגע שהחדשה תגיע, תהיה לך הזדמנות אם תרצה לקנות גם צורה ישנה ממנו לפני שהרכב החדש יגיע, בין אם באולם התצוגה (אולי גם במחיר כסאח מוזל) או בערוץ 0 קילומטר של היבואן במידה ויהיו לו עודפים שירצו להעיף (שוב, במחיר מוזל)

כמובן שבמידה ותרצה תוכל גם ללכת על הצורה החדשה אם היא תעשה לך את זה.

בקיצור, אם הרכב שלך, למרות שאתה לא אוהב אותו, נוסע ומתפקד ולא עושה לך כאב ראש, להמתין זה תמיד ישחק לטובתך במקרה הזה.

תודה על התשובה,החשש הוא שלא יהיה יותר מהדגם הנוכחי,כבר עכשיו אין את המנוע 2.0 אצל היבואן, וכמו שאמרתי מעדיף לקנות חדשה .

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אם יש לך במה להתנייד כרגע ואתה יכול לחכות עם ההחלפה, אני הייתי מחכה.

לגביי ירידת ערך - אף אחד לא מגדת עתידות, אבל לדעתי בהחלט קיים סיכוי שהדור החדש של הלאון יגרור ירידה במחירון של הדור הקודם.

מעבר לכך, לפני שאתה נסגר על הרכב, אם אתה מחליט לחכות לדור החדש, מציע לעשות נסיעת מבחן ולא להיות "סגור על הרכב", בטח לא בלי לנסות אותו בכלל.

יד לי כרגע רכב תקין.

לגבי נסיעת מבחן,ביצעתי נסיעה על שני הדגמים של הלאון עם המנוע הגדול והקטן ובשניהם הרכב מדהים,כמובן שהמנוע 2000 הרבה יותר חזק

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תודה על התשובה,החשש הוא שלא יהיה יותר מהדגם הנוכחי,כבר עכשיו אין את המנוע 2.0 אצל היבואן, וכמו שאמרתי מעדיף לקנות חדשה .

מה זה אין את המנוע, היבואן אמר שלא הולך לייבא אתו עוד או שהוא סתם אזל כרגע מהמלאי?

שוב, לוקח קצת זמן עד שהאופציה לקנות רכב מהדגם הנוכחי דרך היבואן נסגרת, זה לא שבלילה אחד מתבצעת הפיכה וכל הדור הקודם נעלם, זה תהליך מסויים ואם תהיה עירני בתור מי שעוקב אחרי השוק של הליאון אתה תשים לב להזדמנות הזאת ורוב הסיכויים שהיא תהיה זולה יותר מהמחיר הנוכחי.

חוץ מזה הליאון הבאה בטח תהיה עם יחידת הנעה מסורתית (בטח כאופציה) לכן אני לא רואה סיכוי גבוה לכך שלא תעדיף אותה על פני הדור הנוכחי, היא בטח תהיה טכנולוגית יותר, חזקה יותר ותראה לא פחות טוב (בתקווה). שווה לחכות אם אין לך צורך אמיתי (שהוא לא פסיכולוגי) ברכב חדש עכשיו.

עריכה אחרונה על ידי Doron_Z
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

גם אני באותה הסירה על הלאון, מעדיף כרגע לחכות, גם כי הVFM יעלה וגם יכול להיות שיוסיפו כל מני פיצטרים\מערכות\גימיקים חדשים, שלפעמים סוגרים את החבילה, לפחות בשבילי

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יד לי כרגע רכב תקין.

לגבי נסיעת מבחן,ביצעתי נסיעה על שני הדגמים של הלאון עם המנוע הגדול והקטן ובשניהם הרכב מדהים,כמובן שהמנוע 2000 הרבה יותר חזק

ביצעת נסיעת מבחן על הדור הנוכחי,

דבר שלא אומר הרבה על הדור הבא, גם אם יהיו אותם מנועים וגירים בהיצע, עשוי \ עלול להיות שינוי בדברים אחרים כמו התנהגות או נוחות.

בעבר: Hyundai Getz Fun GLX 1.4 Automatic | Renault Clio MK3 1.2 Manual | Fiat 500 Pop 1.2 Manual | Mazda 3 Sport 2.0 Automatic | Seat Arona FR 1.0TSI DSG7 | Toyota Corolla Hybrid Limited

בהווה:  Tesla Model 3 Highland SR | Mitsubishi Space Star Supreme

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

קודם כל, מה ההבדלים שיהיו בין הרכב שתזמין היום לרכב שתזמין בסוף 2020? אם זה באמת, אבל באמת שווה להמתין שנה שלמה (שתכלס אם אתה מזמין היום גם ככה תקבל את הרכב ב2020, ואם תזמין בסוף 2020, טוב, תלוי מתי בדיוק, עדיף לך כבר לקבל אותה בינואר 2021) בשביל זה?

לגבי כל העניין של לקנות רכב חדש מ החברה, בתכלס כולם צודקים, אתה משלם 100 אלף ו בעוד 3 שנים יהיה שווה בין 50 ל60 אלף פחות או יותר, אבל מ מה שאני רואה בכבישים, אני מעדיף לקנות חדש פשוט ולהפסיד כסף ולהיות עםצראש שקט, ולא לתת לאף אחד לנהוג ברכב האלה אם כן חייב פשוט.

ודבר אחרון, תכלס זה החלטה שלך נטו, כל אחד יגיד לך משהו אחר לפי ההגיון שלו ומה הוא מעדיף.

בהצלחה.

Enviado desde mi SM-G975F mediante Tapatalk

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מה זה אין את המנוע, היבואן אמר שלא הולך לייבא אתו עוד או שהוא סתם אזל כרגע מהמלאי?

שוב, לוקח קצת זמן עד שהאופציה לקנות רכב מהדגם הנוכחי דרך היבואן נסגרת, זה לא שבלילה אחד מתבצעת הפיכה וכל הדור הקודם נעלם, זה תהליך מסויים ואם תהיה עירני בתור מי שעוקב אחרי השוק של הליאון אתה תשים לב להזדמנות הזאת ורוב הסיכויים שהיא תהיה זולה יותר מהמחיר הנוכחי.

חוץ מזה הליאון הבאה בטח תהיה עם יחידת הנעה מסורתית (בטח כאופציה) לכן אני לא רואה סיכוי גבוה לכך שלא תעדיף אותה על פני הדור הנוכחי, היא בטח תהיה טכנולוגית יותר, חזקה יותר ותראה לא פחות טוב (בתקווה). שווה לחכות אם אין לך צורך אמיתי (שהוא לא פסיכולוגי) ברכב חדש עכשיו.

היבואן אמר שאין במלאי וגם לא יהיה יותר.

הם רוצים לסיים את המלאי של הלאון הנוכחית.

מה זה אומר תהיה עם יחידת הנעה מסורתית? למה הכוונה?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

קודם כל, מה ההבדלים שיהיו בין הרכב שתזמין היום לרכב שתזמין בסוף 2020? אם זה באמת, אבל באמת שווה להמתין שנה שלמה (שתכלס אם אתה מזמין היום גם ככה תקבל את הרכב ב2020, ואם תזמין בסוף 2020, טוב, תלוי מתי בדיוק, עדיף לך כבר לקבל אותה בינואר 2021) בשביל זה?

לגבי כל העניין של לקנות רכב חדש מ החברה, בתכלס כולם צודקים, אתה משלם 100 אלף ו בעוד 3 שנים יהיה שווה בין 50 ל60 אלף פחות או יותר, אבל מ מה שאני רואה בכבישים, אני מעדיף לקנות חדש פשוט ולהפסיד כסף ולהיות עםצראש שקט, ולא לתת לאף אחד לנהוג ברכב האלה אם כן חייב פשוט.

ודבר אחרון, תכלס זה החלטה שלך נטו, כל אחד יגיד לך משהו אחר לפי ההגיון שלו ומה הוא מעדיף.

בהצלחה.

Enviado desde mi SM-G975F mediante Tapatalk

קודם כל ההבדל הוא שנה שלמה של נסיעה ברכב חדש אם אני מזמין את הרכב ומקבל בינואר עוד חודש.

אני מודע לירידת ערך,פשוט הרבה אומרים שכשיוצאת צורה חדשה הירידה חדה יותר. אז רציתי לדעת בכמה זה מתבטא... נגיד אחרי שנתיים הרכב יירד בעוד 10 אלף בנוסף לירידה המקובלת או שזה משהו עדין יותר?

וכן מסכים איתך גם אני מעדיף לשלם את האקסטרה על רכב חדש מהניילון- אומרים שאין מחיר להרגשה וזה ממש ככה. שווה את ההפרש ולדעת שיש לך אחריות מלאה ואף אחד לא נגע באוטו

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אם יש לך אופציה לחכות אז תחכה. החדשה תיחשף ב28.1 ואז נדע כמה זמן יקח לה להגיע פחות או יותר. יכול להיות שזה יהיה לפני סוף 2020 אך נסיון העבר מלמד שהלאון החדשה הגיעה ב2013 לקח לה שנה להגיד לארץ הקודש מאז שנחשפה בעולם.

אני גם באותו הסרט אגב ונראה לי שהכי נכון יהיה למצוא מנוע 2.0 משומשת בת שנה על הכביש שהמחירון שלה 130. מזכיר שלמנוע 2000 יש מתלה רב חיבורי ועוד כמה תוספות בהן היא עדיפה על 1500.

עוד נקודה חשובה זה הפער בין 1500 סטייל ל1500 fr; פער של 20 אלף-לא הגיוני בעליל.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אם יש לך אופציה לחכות אז תחכה. החדשה תיחשף ב28.1 ואז נדע כמה זמן יקח לה להגיע פחות או יותר. יכול להיות שזה יהיה לפני סוף 2020 אך נסיון העבר מלמד שהלאון החדשה הגיעה ב2013 לקח לה שנה להגיד לארץ הקודש מאז שנחשפה בעולם.

אני גם באותו הסרט אגב ונראה לי שהכי נכון יהיה למצוא מנוע 2.0 משומשת בת שנה על הכביש שהמחירון שלה 130. מזכיר שלמנוע 2000 יש מתלה רב חיבורי ועוד כמה תוספות בהן היא עדיפה על 1500.

עוד נקודה חשובה זה הפער בין 1500 סטייל ל1500 fr; פער של 20 אלף-לא הגיוני בעליל.

זאת גם אופציה שחשבתי עליה,לקנות מנוע 2000 יד שנייה שלא הייתה הרבה זמן על הכביש. מצד שני אני לא מתכוון להחזיק את הרכב מעבר לאחריות אז יוצא שבעוד שנתיים אמכור רכב שיהיה יד שנייה וגם יוצאת צורה חדשה...בטח הירידת ערך תהיה ממש גבוהה.

כי לפי כל הדיבורים החדשה תגיע בסוף 2020 וזה יותר מדי זמן לחכות לרכב.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

חכה שהדגם החדש ייצא, אז תוכל לקבל כיוון לכמה זמן ייקח עד שהוא יגיע לארץ במידה ואתה עושה הזמנה.

כישיוצא דגם חדש זה באמת יכול לגרור ירידת ערך גדולה יותר, אבל בדגם החולף, לא החדש.

דרך אגב, זה רק משחק לטובתך כי במידה ותחליט בסוף לקנות יד שניה תוכל תקבל את אותו הרכב בפחות כסף.

לא מבין למה לא להחזיק את הרכב מעבר לאחריות, ועוד מדובר בגירים החדשים אז בכלל אין היגיון בזה לדעתי, אתה סתם זורק כסף לפח.

חוץ מזה, מה תעשה כשהאחריות תיגמר? תקנה את אותו הרכב פשוט בשנתון גבוה יותר?

They are trying to ban me...

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

חכה שהדגם החדש ייצא, אז תוכל לקבל כיוון לכמה זמן ייקח עד שהוא יגיע לארץ במידה ואתה עושה הזמנה.

כישיוצא דגם חדש זה באמת יכול לגרור ירידת ערך גדולה יותר, אבל בדגם החולף, לא החדש.

דרך אגב, זה רק משחק לטובתך כי במידה ותחליט בסוף לקנות יד שניה תוכל תקבל את אותו הרכב בפחות כסף.

לא מבין למה לא להחזיק את הרכב מעבר לאחריות, ועוד מדובר בגירים החדשים אז בכלל אין היגיון בזה לדעתי, אתה סתם זורק כסף לפח.

חוץ מזה, מה תעשה כשהאחריות תיגמר? תקנה את אותו הרכב פשוט בשנתון גבוה יותר?

עוד חודש ייצא הדגם ואז נדע יותר.

לא רק בגלל הגיר אני לא רוצה להחזיק את הרכב בלי אחריות,באופן כללי אני מעדיף שקט נפשי ולהתחדש כל כמה שנים ברכב חדש. כל אחד ובחירתו.

עוד 3 שנים לך תדע איזה דגמים יהיו...

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 1576 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...