Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

לקנות סיאט לאון עכשיו או לחכות לחדשה

raniing1
שימו לב! השרשור הזה בן 1571 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

https://www.google.com/amp/s/www.motor1.com/news/388587/2020-seat-leon-teased-debut/amp/

לדעתי גם היא תגיע עד ספטמבר. הרעיון של צ'מפיון להגיד לנו עוד שנה זה כדי להיפטר מהמלאים הנוכחיים.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 42
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

נשבע לכם אני לא מבין, סתם נכנסתי עכשיו לאתר של סיאט כדי לראות אם משהו השתנה, בודק את הלאונים בכל הרמות, מה אני מגלה?

"

מושבים קדמיים מחוממים עם שליטה מפוצלת", איפה אתם מצפים למצוא אותם? בדגם FR נכון?

אז זהו שלא, מגיעים רק בSTYLE ST 1.5L...

ומה כתוב יותר למטה במחירון?

חבילת עור הכוללת ריפוד עור מלאים, מושבים קדמים מחוממים עם שליטה מפוצלת ושטיפה לפנסים הקדמים (ברמת גימור FR1.5 וFR2.0 בלבד) תוספת של 8000 ש"ח...

כאילו, אני מרגיש שעובדים עלינו פשוט פה :-(

מה דעתכם?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא הבנתי מה הבעיה ועל מה אתה מתלונן.

הסטיישן מגיעה כסטנדרט עם מושבים מחוממים.

ב-FR מדובר באופציה שמגיעה בחבילה עם ריפודי עור ומתזים לפנסים הקדמיים.

זה כתוב שחור על גבי לבן במפרט, ומצויין גם במחירון, מי בדיוק עובד עלייך?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

חצי מתלונן, לא מבין למה בסטיישון משהו כזה מגיע "סטנדר" כמו שאתה אומר, ו לרכב אחר עולה עוד 8000₪...

אני מצפה ש בגדמים יותר יקרים הדברים האלה יגיע "סטנדר" ולא בזולים יותר.

הכל הפוך פה.

Enviado desde mi SM-G975F mediante Tapatalk

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בתפירת חבילות אבזור ליבואנים יש לפעמים אילוצים ואם הם רוצים במפרט אביזר מסויים לפעמים הוא מגיע בתוך חבילה עם אבזור נוסף.

לסטיישן גם יש פסי גגון שמגיעים כסטנדרט ולא קיימים בהאצ'בק, אתה רוצה גם פסי גגון כי אתה חושב שדגם מאובזר חייב לכלול את כל האבזור שקיים בדגמים אחרים?

ורק כדי שתהיה רגוע, חימום מושבים רלוונטי בישראל בדיוק ל-3 חודשים וגם אז זה רק בחצי מהיום. ועור? בערך הדבר הכי מיותר לשלם עליו 8,000 ש"ח.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יודע לגבי החלק אחרון, בארץ לא שווה את ה8000₪ תכלס, מסכים איתך.

קיצר, סתם היה משהו של אותו רגע תכלס.

לא צריך לקחת קשה חח.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אף אחד לא לוקח קשה, העלית פה עניין וקיבלת את דעתי.

אל תאמץ את תחושת הנדפק הנצחי, לא יעזור לך בכלום, בטח לא בישראל. ובטח לא כדאי לך לעשות את זה כשאתה הולך לרכוש רכב חדש, אתה מוציא מרצונן הרבה כסף על מוצר שאתה יודע שתפסיד עליו הרבה, אף אחד לא מכריח אותך ולא עושה לך דווקא.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מייק- שאני אבין, אתה עובד בצ'מפיון? כי אתה מה זה טועה ומגן עליהם כאילו את מליץ היושר שלהם.

Kurko צודק במאת האחוזים. צ'מפיון אלופים בלדפוק חבילות אבזור בדגמים שלהם שמגיעים עם אותו המנוע וחוצות את ה20 אלף שקל בין סטייל לfr בלאון לצורך העניין. ועוד שיא החוצפה שלהם זה להביא את הרכב הזה ללא אלקנטרה שהיה מגיע עד לא מזמן בfr ולדפוק לך את זה בחבילת עור בשמונת אלפים שח שכולל בין היתר את הדבר הכי מיותר שיש וזה מתזי פנסים וחימום מושבים שאין לנו צורך בזה בישראל. ככה יוצא שרמת גימור fr1.5 עם החבילה הזו מגיע ל160 אלף כמעט! שום הגיון.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

עוד הודעה ילדותית, השרשור מתקדם ממש טוב.

לא עובד בצ'מפיון ולא קרוב לזה ותאמין לי שאין לי הרבה מילים טובות להגיד עליהם, אבל זה ממש לא קשור.

עובדתית הלאון היא אחד הרכבים שמתומחרים באופן הכי תחרותי בקטגוריה, בטח אחרי הנחות. תשווה מפרטים למתחרות ותיווכח בעצמך.

שנית, היו מספר עדכוני מפרט מאז השקת מתיחת הפנים, בקרת שיוט אדפטיבית ובקרת סטייה מנתיב נוספו, המחיר לא השתנה, על זה אין לך מה להגיד, נכון?

חשבת אולי שריפודי האלקנטרה היו האביזר הפחות הכרחי שהחליטו לוותר עליו כדי להוסיף אבזור בטיחות ולשמור על אותו המחיר?

שוב, חבילות אבזור הן לא בהכרח משהו שהיבואן שולט בו ויש מקרים שאביזר מסויים מגיע רק בתוך חבילה.

צא מנקודת הנחה שהמפעל בספרד לא מחכה ל-diller ו-kurko1992 שיחליטו שהם רוצים לקנות סיאט לאון, יש מתודת ייצור מסויימת ולא תמיד ניתן לקנפג משהו מאוד ספציפי, בטח לא לשוק קטן כמו ישראל. נותנים לך אופציה, רוצה תוסיף ותשלם, לא רוצה? לא חייב.

דבר אחרון רכב הוא אוסף של פשרות, לא רוצה לשלם 160K? יש לך את הדגם הפשוט שעולה על הכביש קצת יותר מ-120K ומעליו FR בלי חבילת אבזור מיותרת שעולה קצת יותר מ-140K.

הפער בין הגרסאות אכן גדול אבל שים לב לאבזור שנוסף, פנסי לד ולוח מחוונים דיגיטאלי הם אביזרים יקרים אצל כל היבואנים, תוספת פול לינק עולה 1,500 שקל בדגם הבסיסי (שם בצד את הויכוח אם העלות מוצדקת).

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אם אתה כבר מדבר כל ספרד, שם אתה נכנס לאתר, ופשוט בונה לעצמך את הרכב שאתה רוצה, פה לא.

בנוסף, זאת דעתי, אתה לא חייב להסכים, אגל זה לא אומר שאני טועה, לצ'מפיון הדבר אחרון שחשוב להם זה הלקוחות, לא חייב להסביר למה, יש מספיק אשכולות על זה.

הודעה ילדותי? סתם נכנסתי לאתר שגיליתי משהו שלא ידעתי קודם, מעצבן, זה הכל, על כל דבר שמעצבן ואני כותב אז זה הודעה ילדותי?

דבר אחרון, כבר מזמן כל המערכות האלה קיימים בספרד באיביזה הכי בסיסי שיש, פה החליטו רק עכשיו להביא, למה? כי עד עכשיו התקנו לך דברים פה ועשו עלינו קופה מטורפת, אבל אנשים המשיכו לקנות, אז מה אכפת להם..

חוץ מכל זה, או שמשקרים לך בפנים המוכרים שלהם או שפשוט לא יודעים, כמה דוגמות:

1) (הכי עצוב ומצחיק בו זמני), כאשר הלכתי לקחת את הלאון שהייתה לי, הדבר הראשון שבדקתי היא שבאמת המערכת full link עובדת, הבן אדם שמסר לי את הרכב אומר לי "וואי, איך עשית את זה?? תסביר לי תסביר לי"... פשוט לא האמנתי.

2) הייתי מוכן לשלם יותר כדי לקבל את את החיישני ומצלמה מקורים כמו שיש בקופרה למשל (אגב, משהו גם סטנדרתי בספרס, על כל רכב אפשר לשים) שאתה רואה את הקדימה של הרכב ואת האחורה במסך מולטימדיה ו בנוסף גם את המצלמה רוורס, מה הייתה התשובה של המוכרת שלהם? "אין דבר כזה, לא קיים", כאילו מה אתם חושבים? שאנחנו מפגרים??? אין אינטרנט היום שאני יכול לבדוק כל זה??

תכלס? זה מה שמעצבן אותי יותר, בגלל זה עזבתי את צ'מפיון וכל הרכבים שלהם.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני לא קורא ספרדית אבל בשביל הספורט נכנסתי לאתר סיאט בריטניה, לא הופתעתי לגלות שהדברים שכתבת לא נכונים.

גם באיביזה וגם בלאון מפרט הבטיחות בדגמים הבסיסיים וגם בדגמי האמצע נחות מהמפרט המוצע בארץ בגרסאות סטייל בשני הדגמים. הן מגיעות שם עם בלימה אוטונומית בלבד, ללא בקרת שיוט אדפטיבית, ללא זיהוי עייפות נהג, ובמקרה של הלאון ללא בקרת סטייה מנתיב. איביזה כלל לא מיוצרת עם בקרת סטייה מנתיב ולכן זה לא קיים בה בשום מקום בעולם.

מעבר לכך אבזור סטנדרטי כמו חיישני גשם ואור, קיפול חשמלי למראות וגג פנורמי (במקרה של הלאון) לא קיימים בדגמי הבסיס ולפעמים גם לא בדגמים המאובזרים יותר.

רצית חיישנים ומצלמה שלטענתך זה אבזור סטנדרטי בחו"ל, לארץ היבואן החליט לייבא חבילה שונה, יש לה פלוסים ויש לה מינוסים. קיבלת תשובה לא מקצועית? יכולת לעמת אותה עם המידע שיש ברשותך, לפנות לדרג גבוה ממנה, אולי אפילו היו מציעים לך לבצע הזמנה מיוחדת. אנשי מכירות מיומנים בלמכור את מה שיש להם במלאי שהם מתוגמלים עליו הכי טוב. מקרי עבר בפורום הוכיחו שמי שמאוד רוצה משהו מאוד ספציפי יכול לקבל גם אותו אם הוא מספיק עקשן ואסרטיבי.

צ'מפיון יודעים בדיוק מי הלקוחות שלהם, על כל אחד כמוך שלא יתאים לו כנראה שיש מישהו אחר שכן ירכוש לפי המפרט שלהם.

אם בגלל זה עזבת זה כבר עניין שלך, זה לא שיש יבואן מקביל שימכור לך את הרכב שאתה רוצה במפרט המדוייק שמתאים לך.

זה שאתה יכול לבנות לך באתר את הרכב זה מאוד נחמד, ניסית גם לקנות פעם רכב כזה? מהר מאוד תגלה שגם זה כפוף למלאי, הזמנה מיוחדת לא תמיד אפשרית וגם אם כן זה בהמתנה ותשלום מקדמה גדולה מראש.

הכי קל לדבר בססמאות כמו "בספרד הכל ורוד" ולהתעלם מהעובדות.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני לא קורא ספרדית אבל בשביל הספורט נכנסתי לאתר סיאט בריטניה, לא הופתעתי לגלות שהדברים שכתבת לא נכונים.

גם באיביזה וגם בלאון מפרט הבטיחות בדגמים הבסיסיים וגם בדגמי האמצע נחות מהמפרט המוצע בארץ בגרסאות סטייל בשני הדגמים. הן מגיעות שם עם בלימה אוטונומית בלבד, ללא בקרת שיוט אדפטיבית, ללא זיהוי עייפות נהג, ובמקרה של הלאון ללא בקרת סטייה מנתיב. איביזה כלל לא מיוצרת עם בקרת סטייה מנתיב ולכן זה לא קיים בה בשום מקום בעולם.

מעבר לכך אבזור סטנדרטי כמו חיישני גשם ואור, קיפול חשמלי למראות וגג פנורמי (במקרה של הלאון) לא קיימים בדגמי הבסיס ולפעמים גם לא בדגמים המאובזרים יותר.

רצית חיישנים ומצלמה שלטענתך זה אבזור סטנדרטי בחו"ל, לארץ היבואן החליט לייבא חבילה שונה, יש לה פלוסים ויש לה מינוסים. קיבלת תשובה לא מקצועית? יכולת לעמת אותה עם המידע שיש ברשותך, לפנות לדרג גבוה ממנה, אולי אפילו היו מציעים לך לבצע הזמנה מיוחדת. אנשי מכירות מיומנים בלמכור את מה שיש להם במלאי שהם מתוגמלים עליו הכי טוב. מקרי עבר בפורום הוכיחו שמי שמאוד רוצה משהו מאוד ספציפי יכול לקבל גם אותו אם הוא מספיק עקשן ואסרטיבי.

צ'מפיון יודעים בדיוק מי הלקוחות שלהם, על כל אחד כמוך שלא יתאים לו כנראה שיש מישהו אחר שכן ירכוש לפי המפרט שלהם.

אם בגלל זה עזבת זה כבר עניין שלך, זה לא שיש יבואן מקביל שימכור לך את הרכב שאתה רוצה במפרט המדוייק שמתאים לך.

זה שאתה יכול לבנות לך באתר את הרכב זה מאוד נחמד, ניסית גם לקנות פעם רכב כזה? מהר מאוד תגלה שגם זה כפוף למלאי, הזמנה מיוחדת לא תמיד אפשרית וגם אם כן זה בהמתנה ותשלום מקדמה גדולה מראש.

בזאת אני סיימתי להגיב לדיון הסיסמאות הזה שמתעלם מכל העובדות.

תקרא שוב את ה2 המשפטים שלי בהודעה קודמת "אתה נכנס לאתר ובונה לעצמך את הרכב".

לא אמרתי שהכל מגיע, אז מה שאני אומר זה נכון.

פה בארץ צ'מפיון מזמינים רכב (לדוגמה לאון) עם X דברים וזהו, כל תוספת זה התקנה מקומית שאני מעדיף שלא ישימו כדי לא להתעסק עם הרכב.

לגבי המצלמה והחשיינים, יש הבדל עצום בין "פה בארץ החלטנו לא להביא" בין "אין דבר כזה, לא קיים", מבין מה שאני אומר?

כאשר עונים לך את התשובה השניה, אנימלפחות מרגיש שצוחקים אלי בפנים בלי בושות.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מייק, תדייק בעובדות. אמנם צ'מפיון הורידה אלקנטרה והוסיפה לוח שעונים דגיטלי ומערכת בטיחות אבל ואבל גדול המחיר עלה!! זה לא נכון מה שרשמת שהמחיר נשאר אותו הדבר. יש לי קטלוג של הלאון לפני השינויים והיא היתה יותר זולה. אתה מצדד יותר מידי ביבואן. בתור לקוח אתה צריך להסתכל איך אתה נדפק מהיבואן ונדפקים לא מעט. אל תדאג ליבואן - את הרווח שלו הוא יודע לעשות.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 1571 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...