Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

מילוי דוח מס הכנסה ליחידים, אפשר תרגום?

farkash7
שימו לב! השרשור הזה בן 1580 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

שלום.

אני צריך למלא דוח מס הכנסה על מנת לדווח על הכנסה נוספת שיש לי (דירה בחול).

מילאתי את הדוח בהתאם לטופס 106 שקיבלתי מהמעסיק, פשוט העתקתי את הטופס לפי הקודים.

עכשיו אני צריך למלא את הדיווח עבור ההכנסה הנוספת.

הבנתי איפה עליי לרשום את ההכנסה. היו לי הוצאות ריבית שקשורות לקניה של אותו בית שהבנתי שהן מוכרות במקרה זה (בחרתי במסלול דיווח של מס שולי).

כמה שאלות:

בסעיף ההכנסה אני צריך לרשום את ההכנסה או את ההכנסה מינוס עלויות המימון?

איפה אני מציין את עלויות המימון?

אם בשנה שעברה דיווחתי על עלויות מימון וביקשתי שיועברו לשנה הבאה זה מחושב עם הטופס שאני ממלא אוטומטית? או שעליי להוסיף את זה לעלויות של השנה?

תודה.

עריכה אחרונה על ידי farkash7

HU-Panasonic CQC5401W, Comp- Hertz enenrgy, Sub- IDQ, AMP- Kicker ZX700.5

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אתה צריך לרשום הכנסה נטו (הכנסה בניכוי הוצאות מימון והוצאות אחרות) בנספח ד'. משם הסכום עובר ל-1301 הרגיל. כמו כן אל תשכח לשדר באינטרנט אחרת הדו"ח לא יתקבל גם אם תגיש אותו פיזית בפקיד שומה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

להוצאות שלך אתה רשאי להוסיף גם הוצאות פחת , אם אתה משלם לחברה מנהלת , וכל הוצאה אחרת שקשורה להשכרת הנכס.

אם היה לך הפסד בשנה שעברה תציין זאת בדו"ח הנוכחי כסכום שאו שיקטין את רווח השנה או יגדיל את ההפסד של השנה.

ישראל סבא בסבבא של 🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰

😍😍😍

יששששש נבחרת כדורגל

סלע כתב " מתים רק פעם אחת , חיים כל יום מחדש

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כימגאי תודה. אז לגבי הכנסות חול למלא רק את נספח ד?

אני אכן ממלא את הדוח באינטרנט.

ישה תודה. ידוע, אבל טוב שהזכרת לי.

HU-Panasonic CQC5401W, Comp- Hertz enenrgy, Sub- IDQ, AMP- Kicker ZX700.5

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בנספח ד' ממלאים רק הכנסות חו"ל. לאחר מכן תרשום את אותה הכנסה גם ב-1301 בשדה 225 אם אתה בוחר במסלול 15% או בשדה 335 בשביל מס החל מ-31% (שורה 27) + שדה 290 שורה 38.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תוכן חדש...