Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

עצות למתחיל

שימו לב! השרשור הזה בן 1578 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

כן, נשאלה השאלה מאות פעמים.

וכן, חרשתי על הפורום כבר יומיים.

יש כאן הרבה מידע ומאות עצות שונות.

מרוב עצים לא רואים את היער וכבר יוצא כל החשק.

מא בנאדם רצה? לשטוף את הרכב ולא להשתעבד לזה, שיצא נקי ומבריק. אני מאוד מאמין ב 20/80. לתת 20 אחוז עבודה ולקבל 80 אחוז תוצאה. בשביל העשרים הנוספים לא תמיד בא לי לתת 80 אחוז נוספים.

ומה אני צריך? כיום הרכב בן שלוש, מבצע שטיפות ידניות תמיד, יש צינור ומים זורמים (גם גרניק אם צריך) וחניה מקורה. הסדר שלי הוא קודם מים להוריד חול, אחכ דלי עם סבון לרכב, שוב מים וג'ילדה בסוף.

רוצה קצת להשתדרג, להחזיר את החלקות והברק.

מה המינימום הנידרש? פלסטלינה צריך? אשמח להוראות ברורות פשוטות וקצרות, 1,2,3.

ומה לגבי שטיפה עם ONR?

יש לי סלט בראש.

ליאור.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ב20% עבודה לא תצליח לשפר את חיי הצבע של הרכב, זה דורש 100% והבנה שגם לפעמים זה תהליך של ימים.

לדעתי קח את האוטו לטיפול אצל דיטיילר ותמשיך לחזק אותו אחר כך עם קנייה של 2-3 מוצרים רלוונטים.

לא גלייז ולא נעליים, חבל על הזמן והכסף, צבע שלא עובר טיפול פוליש בהתאם למצבו לא יראה בחיים כחדש.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כאן אין קיצורי דרך, לעשות פוליש לרכב זה וואחד עבודה, ובלי פוליש גס ופוליש עדין (לרכב שרוט למדי) או פוליש עדין בלבד (לרכב במצב טוב) אין לך דרך להחזיר את הברק באמת-באמת. מה שכן אתה יכול לנסות לעשות 'חצי עבודה' - שטיפה יסודית, הסרת מזהמים עם פלסטלינה ואז יישום של ווקס טוב או אוטם צבע מהיר. זה יעניק לך יותר ברק ממה שיש לך עכשיו, זה בטוח.

אין דבר כזה מינימום נדרש. אתה יכול לעבוד על רכב במשך 20 שעות רצופות, לעשות כמה וכמה שלבים של הברקה ונקיון עליו, או להסתפק במה שאתה עושה כרגע.

או אנ אר לא קשור בכלל לברק שאתה מדבר עליו, זה נוזל לניקוי הרכב לאלו שאין להם צינור מים ולכן נקרא גם נו רינז כלומר בלי שטיפה. רק דלי אחד של מים יספיק לשטיפה של כל הרכב עם או אנ אר. לא נראה שרלוונטי אליך בכלל.

עריכה אחרונה על ידי ניסאן מיקרה
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 1578 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...