Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

שרוך נתקע במכונת כביסה פתח עליון

pipinoadar
שימו לב! השרשור הזה בן 1581 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

שלום לכולם,

לחבר נתקע שרוך של מכנס בתוך התוף (פתח עליון,סיכוי קלוש אך עפ"י התמונות אכן קרה...)

נראה כאילו השרוך נכנס לחור של התוף וכעת עוצר אותו מלהסתובב

הצעתי לחבר לסגור התוף,לסובב,לפתוח בכל סיבוב ולראות באם השרוך מתארך ואז ידע שהוא בדרך לשחרור שלו אך ללא הצלחה.

יש הצעות לפתרון בקהל?

תומר

WhatsApp Image 2019-12-26 at 10.21.46.jpgWhatsApp Image 2019-12-26 at 10.21.46 (1).jpgWhatsApp Image 2019-12-26 at 10.21.46 (2).jpg

"היום הוא המחר שאתמול דאגתם בגללו כל כך"

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שחרור של השרוך מצריך פירוק משני של המכונה. השרוך מלופף סביב הציר ומתחכך בדופן הדוד.

אני הייתי חותך את השרוך. עם הזמן הוא ישחק ויתפורר. אחרי שיחתך, לא יפריע לדעתי לתוף להסתובב, ואני לא מאמין שיגרום לנזק.

עריכה אחרונה על ידי yuvk
:turn-l:
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

התוף לא מסתובב,המכונה מושבתת כרגע.

אין לי בעיה לפרק לו את המכונה לגורמים הבעיה היא שכל המכלול נמצא בתוך "טובה" סגורה,לא?

קשה לי להאמין שהשרוך יהיה גלוי ויזואלית בפירוק ראשוני.

"היום הוא המחר שאתמול דאגתם בגללו כל כך"

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני אני חוזר: לדעתי - לחתוך את השרוך הכי קצר שאפשר, ולתת לזמן לעשות את שלו... זה מה שאני הייתי עושה במקרה הזה. אני לא מאמין שהשרוך יגרום נזק.

לבדוק ולנקות את הפילטר מדי פעם - חלקי שרוך צפויים להגיע.

האופציה השנייה היא פירוק כללי - לא למתחילים וחובבים.

:turn-l:
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תוכן חדש...