Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

מרוצה מסלקום TV,לא מרוצה מהאינטרנט של נטווזן שמגיע איתם. חלופות?

eladns
שימו לב! השרשור הזה בן 1546 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

כרגע משלם 160 שקל לספק אינטרנט , מהירות 100 {עלאק} וסלקום TV

חשבתי להתחבר לCCC

https://ccc.co.il/heb/Internet/HomeInternet/PrivateInternet/

נגיד ל100 מגה שלהם

ראוטר עוד 10 שקל או שאקנה אחד {אשמח לדעתכם}

ואז סלקום TV, ללא מיר {אקנה שיומי בוקס} ב70 שקל לחודש.

דעתכם?

{*רק שתדעו, תואם להיום טכנאי שיפתור את תקלת האינטנט שמתנתק בין 15:00 ל18:00 ולא הגיע. שהתקשרתי ב18:00 לשאול איפה הוא אמרו שלא רשומה אצלהם בכלל קריאה-אמרתי שהשיחה מוקלטת כי ביום חמישי התקשרתי, ולאחר דין ודברים, הוסכם כי מהירות הגלישה תרד ל40, ויגיע טכנאי ביום שני בין 15:00 ל18:00, המהירות ירדה, האינטרנט יציב אך איטי מאוד והטכנאי לא הגיע- כרגיל ביקשתי מנהל ומחר נבקש פיצוי נדיב מאוד, אמרתי לו שלא ישלח טכנאי כי אני רוצה להתנתק}

BMW E36 M40 year of 1992

Autobianchi A112 year of 1979

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הרעיון של מיבוקס והתחברות עצמאית לסלקום הוא רעיון מצוין בבסיסו, כי הוא נותן לך הרבה יותר חופש פעולה במעבר בין החברות השונות, ועל הדרך חוסך לך גם תשלום חודשי על הציוד.

לגבי נתב - אתה יכול ללכת על נתב משולב מודם VDSL2 (יש מגוון דגמים זמין ב KSP /IVORY), אם אתה מחפש פתרון כמה שיותר Plug&Play, אבל בכל זאת להישאר עם ציוד פרטי (שזה תמיד מומלץ).

אישית, הייתי מפצל את העניין למודם נפרד ונתב נפרד.

יש לזה כמה יתרונות:

המבחר גדול יותר.

הנתבים איכותיים יותר (נתבי AC למשל, למהירות גבוהה יותר, או נתבים בעלי טווח שידור גדול יותר).

והיתרון הגדול ביותר הוא, שאם בעתיד תעבור לחברה שמשתמשת בתשתית הוט, לא תצטרך להחליף את הנתב שלך, אלא פשוט לחבר את הקיים למודם שיסופק לך.

לגבי CCC:

הקישור שצירפת הוא מחירי ספק בלבד. כלומר, על זה צריך להוסיף את עלות התשתית של בזק.

מה שאתה צריך (אם אתה רוצה לשלם לחברה אחת ולא לפצל את העניין), הוא את החבילות הדאבל שלהם.

עוד היבט שאתה צריך לשקול בחיבור ספציפית ל CCC הוא, שאם אתה או קרובי משפחתך משחקים במשחקי רשת, לא הייתי ממליץ על החברה הזו, מכיוון שהם משתמשים ב Double NAT, על מנת לחסוך בכתובות IP. (אתה יכול לקרוא על זה פה אם זה מעניין אותך).

בעיקרון, רוב הסיכויים שלא, אבל זה יכול לגרום לבעיות גם עם Cellcom TV.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אתמול חידשתי חוזה עם הוט - תשתית + ספק במהירות 200 מס"ש יעלו לי כ-80 ש"ח בחודש ל-3 חודשים ואז 107 ש"ח לחודש. להגיד שאני מתלהב - ממש לא, יש שעות בהן יש חור יציבות בחיבור - אבל האופציות האחרות לא ממש קיימות אצלי, בזק נותנים 15 מס"ש תאורטיים (אולי עכשיו קצת יותר, בכל מקרה לא יותר מ-40, ובגלל הריחוק מתיבת התקשורת מעשית זה פחות), וחיבור סלולרי של פרטנר לא מספק את הנפחים הדרושים לי.

לפני 5 שעות, David32 כתב:

מה שאתה לא מבין זה שאתה מבזבז את הזמן שלך, את תעבורת האינטרנט שלך ואת אורך החיים של סוויצים במקלדת שלך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

איזה שירות לקוחות מזעזע יש לסלקום!

מעבירים מנציג לנציג וממנהל למנהל

עד שקפץ לי הקוף

פיצוי לפי חוק הטכנאים או שתנתקו אותי ואני זורק לכם את המודם והממיר בפרצוף של הנציג שיושב בתלפיות.

עד 6 ימי עסקים אדע מה הפיצוי ומשם אתקדם.

אעבור לאורנג כנראה.

CCC לא נותנים כיסוי מהיר איפה שאני גר {טוענים למרחק רב מהמרכזיה וכל מני דברים}

תודה לעוזכרים

אעדכן

BMW E36 M40 year of 1992

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ד"א זה רלוונטי אם אתה גר בבניין מגורים.

בדקת אם יש פייבר/סיבים באיזור המגורים שלך?

https://www.partner.co.il/partnerpage/partner-fiber/fiberweb

אני דווקא מרוצה מסלקום/013 כנראה שזה עניין של מזל איזור ומיקום.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אתה לא עובד בסדר הנכון. אם יש בעיה בתשתית צריך שבזק תטפל\תנסה בלי מעורבות של עוד יד בדרך.

עדיף שתתחבר ישירות דרך בזק שיטפלו בבעיות ותדע מה המהירות המקסימלית. אחרי שהכול עובד אפשר לנייד לספק אחר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אתמול חידשתי חוזה עם הוט - תשתית + ספק במהירות 200 מס"ש יעלו לי כ-80 ש"ח בחודש ל-3 חודשים ואז 107 ש"ח לחודש. להגיד שאני מתלהב - ממש לא, יש שעות בהן יש חור יציבות בחיבור - אבל האופציות האחרות לא ממש קיימות אצלי, בזק נותנים 15 מס"ש תאורטיים (אולי עכשיו קצת יותר, בכל מקרה לא יותר מ-40, ובגלל הריחוק מתיבת התקשורת מעשית זה פחות), וחיבור סלולרי של פרטנר לא מספק את הנפחים הדרושים לי.

אתה תשלם יותר מדי, השאלה אם אתה רוצה להתעסק עם זה

https://www.kamaze.co.il/Companies/6449/Hot-Net/Internet-Packages

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא הייתי מודע ל"מבצע", ומכל מקום כרגע אין לי האפשרות הטכנית לטפל בנושא.

צריך להוסיף שקיבלתי את המחיר אחרי שמשך שנה (אם לא יותר) הוט לא גבו ממני כלום (תקלה שלהם) ורק כעת נזכרו לחדש את החוזה. אז כנראה שבחידוש הם מנסים למזער נזקים.

יבדק בעוד שבוע כשאחזור מהחופשה, זה גם אחרי גמר ה"מבצע", אם כי, כמובן, יתכן שיהיה "מבצע" חדש.

לפני 5 שעות, David32 כתב:

מה שאתה לא מבין זה שאתה מבזבז את הזמן שלך, את תעבורת האינטרנט שלך ואת אורך החיים של סוויצים במקלדת שלך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא הייתי מודע ל"מבצע", ומכל מקום כרגע אין לי האפשרות הטכנית לטפל בנושא.

צריך להוסיף שקיבלתי את המחיר אחרי שמשך שנה (אם לא יותר) הוט לא גבו ממני כלום (תקלה שלהם) ורק כעת נזכרו לחדש את החוזה. אז כנראה שבחידוש הם מנסים למזער נזקים.

יבדק בעוד שבוע כשאחזור מהחופשה, זה גם אחרי גמר ה"מבצע", אם כי, כמובן, יתכן שיהיה "מבצע" חדש.

אל תתייחס לתאריך סיום מבצע באתר, בפועל המבצע מתחדש כל פעם.

לקראת סוף שנה הוט שולחים סיכום שנתי ואישור שאין חובות, כדאי שתשמור אותו..

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• 4 שבועות מאוחר יותר ...

הוחלף המודם למודם חדש יותר {זה שעומד ולא שוכב} מאז אין ניתוקים.

זוכיתי ב600 שקל לחשבון עקב כך שטכנאי לא הגיע.

קיבלתי את הכסף רק לאחר שיחה שממש כבר התעצבנתי וצעקתי כמו משוגע וקיללתי, נכון שזאת לא הדרך אבל הנה עזר.

אל תוותרו. לא הגיע טכנאי? תהפכו עולמות. וכן גם להתנתק אם צריך. רק ככה נהיה כוח צרכני.

BMW E36 M40 year of 1992

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אותו סיפור, התחברתי בבאנדל לסלקום עם האינטרנט שלהם, הובטח לי 100 מגה אחרי "בדיקת" תשתית במערת שלהם. בפועל קיבלתי במקרה הטוב 35, שיחה לבזק עצמה ונאמר לי שהבניין שלי תומך עד 40 בלבד, התחברתי להוט 200 מגה ובאמת קיבלתי 200, אבל הראוטר שלהם חולה, המון ניתוקים ברשת האלחוטית שנראו בעיקר באביזרים של הבית החכם שמחייבים אינטרנט יציב.. הוחלף הראוטר שסידר את זה לחודש, בסופו של דבר קניתי את הראוטר של שיאומי שחובר באופן חוטי מהראוטר של הוט ונותק האינטרנט האלחוטי של הוט לגמרי, כבר מעט שנה ללא תקלות בכלל.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תוכן חדש...