Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

רכב שני למשפחה - תקציב 15-20 אלף ש"ח - סופר מיני/משפחתי - נסיעות קצרות

rozmanro
שימו לב! השרשור הזה בן 1598 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

שלום לכולם,

אנו מחפשים לרכוש רכב שני למשפחה,שיהיה מיועד לנסיעות קצרות בלבד בתוך העיר.

פיזור לגן ונסיעה לעבודה וחזרה אותו מסלול בחזור (15-10 דק כל כיוון) .לרוב נסיעה של הורה + ילד.

קילומטרים בודדים כל יום.

מעוניינים ברכב זול ככל הניתן, אך מצד שני הכי אמין שניתן להשיג בתקציב של 15אלף +/-.מאמין שפחות מזה יהיה בעייתי.

בגדול זו הדרישה היחידה,אמינות.להימנע מטיפולים וכניסות למוסך.לתדלק ולנסוע.בעדיפות אוטומט אבל לא קריטי.

פחות קריטי החיסכון,הריווח,הגודל וכו'...

מראש אגיד שחברים ומכרים שונים ממליצים לי ללכת רק על רכבים יפניים/קוריאניים בטענה שרכבים בשנתונים 2011 ומטה יהיו אמינים יותר ליצרניות היפניות/קוריאניות מאשר הצרפתיות והשברולט שאותם ניתן למצוא גם בפחות מ10 אלף היום בשנתונים האלה ובטח כאלה שכבר עשו מעל 130/140 אלף ק"מ.

השאלה המרכזית:

האם להעדיף רכב משפחתי(לאנסר) על פני סופר מיני(i10) אם שניהם נמכרים באותו מחיר?בשביל נסיעה "נוחה" יותר והרגשה של רכב יותר.

האם יהיו הבדלים משמעותיים מבחינת תשלומי ביטוח חובה וצד ג'?

ובאופן כללי מה הייתם ממליצים?

כרגע חושב על אופציות כמו:

1. יונדאי i10 שנתונים 2010-2011.אפשרי להשיג אני רואה סביבות 16-18 אלף.

2. מיצובישי לאנסר הדור החדש,שנתונים 2010-2011 . סביבות 16-18 אלף גם כן.

יש עוד כמה אופציות שראיתי שנכנסות לתקציב כמו:

סוזוקי אלטו 2011,קיה ריו סדאן 2011,ניסאן מיקרה 2010.

תודה מראש!

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

היונדאי היא מיני, מעולה לעיר עקב גודל קטן.

הלנסר טובה יותר בכול תחום.

מבחינת ביטוחים אתה יכול לעשות סימולציה בwobi.

האם יש צורך בעגלת ילדים?

Sent from my iPhone using Tapatalk

היום: סיטרואן קקטוס 2016./מיצובישי ספייס סטאר 2014

פעם: פיאט דובלו 2002, רנו קליאו 2012.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

"

מראש אגיד שחברים ומכרים שונים ממליצים לי ללכת רק על רכבים יפניים/קוריאניים בטענה שרכבים בשנתונים 2011 ומטה יהיו אמינים יותר ליצרניות היפניות/קוריאניות מאשר הצרפתיות והשברולט שאותם ניתן למצוא גם בפחות מ10 אלף היום בשנתונים האלה ובטח כאלה שכבר עשו מעל 130/140 אלף ק"מ."

אני לא מסכים עם הטענה הזאת עבור חלק מהדגמים בתקציב שלך, בטח כשגיר ידני בא בחשבון.

מבין הדגמים שאתה שוקל, הלנסר ירגיש לך יותר טוב מ-i10 מאותן שנים, אבל זה לא שהלנסר פאר היצירה.

דווקא כרכב עירוני הייתי מחפש רכב מיני או סופר מיני, יותר קל למצוא חניה. זה רלוונטי כמובן אם אתה חי בעיר שיש בה מצוקת חניה (ו\או שבמקום העבודה יש מצוקת חניה).

בעבר: Hyundai Getz Fun GLX 1.4 Automatic | Renault Clio MK3 1.2 Manual | Fiat 500 Pop 1.2 Manual | Mazda 3 Sport 2.0 Automatic | Seat Arona FR 1.0TSI DSG7 | Toyota Corolla Hybrid Limited

בהווה:  Tesla Model 3 Highland SR | Mitsubishi Space Star Supreme

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

היונדאי היא מיני, מעולה לעיר עקב גודל קטן.

הלנסר טובה יותר בכול תחום.

מבחינת ביטוחים אתה יכול לעשות סימולציה בwobi.

האם יש צורך בעגלת ילדים?

ביום יום לא,אבל ייתכן ויהיה צורך מדי פעם לעגלה כן.

הi10 עם בגז' מאוד קטן?

"

מראש אגיד שחברים ומכרים שונים ממליצים לי ללכת רק על רכבים יפניים/קוריאניים בטענה שרכבים בשנתונים 2011 ומטה יהיו אמינים יותר ליצרניות היפניות/קוריאניות מאשר הצרפתיות והשברולט שאותם ניתן למצוא גם בפחות מ10 אלף היום בשנתונים האלה ובטח כאלה שכבר עשו מעל 130/140 אלף ק"מ."

אני לא מסכים עם הטענה הזאת עבור חלק מהדגמים בתקציב שלך, בטח כשגיר ידני בא בחשבון.

מבין הדגמים שאתה שוקל, הלנסר ירגיש לך יותר טוב מ-i10 מאותן שנים, אבל זה לא שהלנסר פאר היצירה.

דווקא כרכב עירוני הייתי מחפש רכב מיני או סופר מיני, יותר קל למצוא חניה. זה רלוונטי כמובן אם אתה חי בעיר שיש בה מצוקת חניה (ו\או שבמקום העבודה יש מצוקת חניה).

בעיקרון יש עדיפות לאוטומט.

ואין מצוקת חניה,זה לא שיקול.

אולי מעט ישנה אבל זריזה,אמינה ועושה את העבודה.

בשתי מילים: דייהטסו סיריון.

היה לנו סיריון כשהיינו סטודנטים,שנתון 2008,הפעם רצינו משהו קצת יותר מתקדם בשנתון לפחות..

תודה לכולם , אני מבין שללכת על לנסר ל i10 היא בחירה טובה, כעת אחפש דיל טוב מבחינת מחיר וקמ.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

עגלה עם אמבטיה לא תיכנס, לאשתי יש ספייס סטאר בעלת תא מטען גדול יותר ומה שהיינו עושים זה חהכניס את האמבטיה לתא הנוסעים.

תבדקו אם זה מתאים לכם.

היום: סיטרואן קקטוס 2016./מיצובישי ספייס סטאר 2014

פעם: פיאט דובלו 2002, רנו קליאו 2012.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני הייתי מחפש לנסר עם מנוע 1.5 במצב כמה שיותר שמור, רצוי בצבע לבן.

גם העגלה תיכנס, הרכב אמין מאוד, בטיחותי, לא יקר לתחזוקה.

toyota verso 2016 - יש מקום לכולם!

בעבר : ניסאן NV200 2012, סיטרואן ג'מפי 2007, רנו קנגו DCI  2007,  פולו סטיישן SDI 2000, לנסר 93, אופל קדט 84.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הי

תוסיף למשוואה את האמפרזה אמינה ביותר, גם הריו אפשר להגיע מציגה שרידות מצויינת.

אחלה,תודה חבר'ה!

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

למה דווקא צבע לבן?

זה רכב משומש, בחירת צבע (בטח בתקציב כזה) צריכה להיות בעדיפות נמוכה.

עדיף רכב במצב טוב לא בצבע לבן מאשר רכב במצב לא משהו בצבע לבן.

בעבר: Hyundai Getz Fun GLX 1.4 Automatic | Renault Clio MK3 1.2 Manual | Fiat 500 Pop 1.2 Manual | Mazda 3 Sport 2.0 Automatic | Seat Arona FR 1.0TSI DSG7 | Toyota Corolla Hybrid Limited

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כי חוץ מלבן, משום מה כל הצבעים האחרים ( במיוחד מטליים ) במיצובישי מתקלפים, דוהים, נהרסים בצורה חריגה.

לא כתבתי שכדאי לבחור ברכב במצב "לא משהו".

toyota verso 2016 - יש מקום לכולם!

בעבר : ניסאן NV200 2012, סיטרואן ג'מפי 2007, רנו קנגו DCI  2007,  פולו סטיישן SDI 2000, לנסר 93, אופל קדט 84.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא כתבת, אבל אני אומר את זה שלא ישאיר מקום לספק לפות"ש.

חוץ מזה, ברכב בתקציבים האלו פחות הייתי שם דגש על מצב הצבע. ברור שעדיף שיהיה במצב טוב ככל הניתן.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא כתבת, אבל אני אומר את זה שלא ישאיר מקום לספק לפות"ש.

חוץ מזה, ברכב בתקציבים האלו פחות הייתי שם דגש על מצב הצבע. ברור שעדיף שיהיה במצב טוב ככל הניתן.

כמובן,כן תודה.

הצבע לא מכריע.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 1598 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...