Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

רכש שני במשפחה ב70K +-

Tida-man
שימו לב! השרשור הזה בן 1556 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

היי,

הרכב מיועד לאבי הגמלאי שעדיין עובד (רוב הנסיעות הן בית עבודה ) מראשל"צ לרמלה .

הרכב מיועד ל-2 אנשים .

לפני כמה שנים הייתה לנו ניסאן טידה -אבא מאוד אהב אותה בזכות הישיבה הגבוהה ולאור העובדה שמדובר ברכב "תדלק וסע" ללא תקלות במשך 5 שנים שהרכב היה ברשותו.

הרכב טופל בזמן לפי דרישות היצרן , מעבר לכך הוחלפו נורות פנסים פעם אחת ופעמיים ווישרים שהתייבשו.

כיום אבא מתנייד על פיקנטו שהגיע הזמן להחליפה-הרכב מתאים לדרישות אך הוא נקנה מהשכרה עם כל המשתמע מכך, עכשיו צריך להחליף את הפיקנטו לרכב תקין מכנית וקצת יותר מאובזר-דיבורית איכותית ,waze .

גיר ידני לא בא בחשבון.

סוגייה נוספת היא מקור הרכישה-

היות ואבא מקבל קצבת זקנה , אסור שהרכב יהיה רשום על שמו (בעלות רכב פוגעת בגובה הקצבה או מבטלת אותה, עם ביטוח לאומי לא מתעסקים)

רכב ליסינג בד"כ נמכר עם אחריות מופחתת או אבזור שונה (מצומצם יותר) מאשר רכב מסוכנות, או שאני טועה ?

אשמח לעזרתכם תוך התייחסות לשתי הסוגיות - 1.סוג הרכב ; 2.מקור רכישת הרכב

תודה ושבוע טוב לכולם

עריכה אחרונה על ידי Tida-man
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הכיוון הוא רכב משומש או חדש (אפשר למצוא רכבים מסוימים במסגרת התקציב ביד שניה 0 ק"מ)?

בעבר: Hyundai Getz Fun GLX 1.4 Automatic | Renault Clio MK3 1.2 Manual | Fiat 500 Pop 1.2 Manual | Mazda 3 Sport 2.0 Automatic | Seat Arona FR 1.0TSI DSG7 | Toyota Corolla Hybrid Limited

בהווה:  Tesla Model 3 Highland SR | Mitsubishi Space Star Supreme

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

0 ק"מ הכוונה לרכב שנרכש על ידי חברת ליסינג או השכרה ולא נכנס לעסקת השכרה\ליסינג כלשהי, אלא נמכר לך בהנחה כלשהי.

אם מחזיקים את הרכב לטווח הארוך זה יתרון, אם מדובר ברכב שמחזיקים לטווח קצר, פחות כדאי, כי גורר פגיעה במחירון ועלול להקשות יותר במכירה (אני מדבר על רכב בן 3 לכל היותר, לדעתי החל מגיל 4-5 זה כבר פחות רלוונטי).

כמובן אם תבצעו עסקה כזו, קחו אישור מהחברה שאתם אכן רכשתם את הרכב בעסקה כזו.

לדעתי שברולט ספארק יכולה להיכנס בתקציב, אם הפיקנטו התאימה לו, אני חושב שהספארק תהווה שדרוג בפרמטרים שאתה מחפש.

בעבר: Hyundai Getz Fun GLX 1.4 Automatic | Renault Clio MK3 1.2 Manual | Fiat 500 Pop 1.2 Manual | Mazda 3 Sport 2.0 Automatic | Seat Arona FR 1.0TSI DSG7 | Toyota Corolla Hybrid Limited

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לגבי ביטוח לאומי,האם אתה בטוח ? ערכתי חיפוש ולא גיליתי כלום-הייתי מברר איתם.

בכל מקרה,אם הוא מעוניין במשומשת אז מאזדה 2,דגם דיינאמיק 2016/17 או סוזוקי סוויפט יכולות להיות אופציות מעניינות.

אין איש בעולם שיוכל אותי למחוק אצלך אני קיים.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

זה המידע שאבא קיבל בביטוח לאומי.

מאז הטידה היו לאבא מספר רכבים משומשים , אם לסכם את התקופה ב2 מילים הייתי אומר "חוסר מזל". כל פעם היה רכב שנבדק בקומפיוטסט לפני הקנייה והתוצאות היו סבירות ביחס לגיל הרכב +מחיר אבל תכל'ס הרכבים לא היו 100%.

אני רוצה לקנות רכב להורים שיוכלו להינות ממנו ב100% .

בד"כ אבא מחזיק ברכבים כ 5 שנים ואם אין סיבה אמיתית (תקלה משמעותית) להחלפה, אפשר להחזיק ברכב יותר זמן.

אם ישנם דילים משתלמים לרכבי מיני \סופר מיני ,אנא שתפו.

בעולם אוטופי ,הייתי מחפש רכב צרפתי עם מנוע+גיר תוצרת סובארו\טויוטה , במציאות אין רכב כזה וחבל.

עריכה אחרונה על ידי Tida-man
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לך על רכב חדש אפס קילומטר. זה בדיוק התקציב למגוון רכבים: פיקנטו,איי 10, ספארק, ספייס סטאר.

(Sold) Chevrolet Aveo LT 2006

Citroen C3 Shine 2017

C5 AirCross Feel 2020

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

1. סוג רכב ממליץ לך על הפיקנטו עדיין אבל גרסה מתקדמת יותר, זה רכב עם אחלה שוק והאבזור הרבה יותר טוב בגרסה החדשה. אם מדובר באדם מבוגר גם מבחינת נוחות וחווית נסיעה זה מצויין.

2. עדיף לרכוש איפה שאתה רוצה רק שאולי תרשום את הרכב על שמך וככה לא יפגעו בקצבה של אביך.

בהצלחה

יוסי

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ראיתי פרסומים על עסקאות "הכל כולל הכל" , משלמים כל חודש סכום מסוים והסכום הזה כולל כבר ביטוח .

האם זה משתלם ?

אם אני לא טועה, בעסקאות "0 ק"מ" -חוכרים את הרכב לתקופה מוגדרת (3 שנים) ולאחר מכן מחזירים את הרכב -משלמים יתרת עלות הרכב ואז או שממשיכים לרכב הבא או שמבטלים את העסקה .

אשמח להסבר אודות השיטה -0 ק"מ

תודה רבה

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

קוראים לזה ליסינג פרטי עם חבילת טיפולים+ ביטוחים.

יש את זה בכל חברת ליסינג.

משתלם? אני לא בטוח. אבל אפשר לראות מחירים באתרים, כולל מקדמה, תשלום חודשי ומחיר חבילות שירות.

המקום הראשון הייתי בודק דבר כזה באוויס - חבילות שירות שלהם יחסית זולות. שים לב שזה לא כולל אגרת רישוי, אותה גם מחלקים לתשלומים חודשיים. וכמובן, גם ללא דלק.

https://www.avis.co.il/%D7%9C%D7%99%D7%A1%D7%99%D7%A0%D7%92-%D7%9E%D7%99%D7%9E%D7%95%D7%A0%D7%99-%D7%A4%D7%A8%D7%98%D7%99/%D7%90%D7%95%D7%95%D7%99%D7%A1-%D7%90%D7%A7%D7%A1%D7%A4%D7%A8%D7%A1/

העסקה על ספארק יכולה להתאים להם - מקבלים רכב חדש, לא נרשם על שמם, לא מתעסקים עם שום דבר במשך 3 שנים. כ 1500₪ בחודש לא כולל דלק ( כאשר מחלקים גם את המקדמה לתשלומים ומכניסים לתוך זה גם חלק יחסי של אגרת רישוי ).

עריכה אחרונה על ידי vladclar

toyota verso 2016 - יש מקום לכולם!

בעבר : ניסאן NV200 2012, סיטרואן ג'מפי 2007, רנו קנגו DCI  2007,  פולו סטיישן SDI 2000, לנסר 93, אופל קדט 84.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני גם הייתי נשאר עם פיקנטו, הוא כבר מכיר את הרכב ולדעתי בכללי מדובר באחלה רכב עם שוק טוב ולא פחות חשוב שומר על הערך

אף רכב לא שומר על הערך שלו, כולם מאבדים מהערך שלהם.

חוץ מזה, פיקנטו יד שניה 0 ק"מ תהיה מרמת גימור LX ועם אחריות קצרה יותר (רק 3 שנות אחריות).

בתקציב שלו הוא לא יכול לקנות EX או GT חדשות.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא, ולא כדאי שיהיה דבר כזה מחוץ לאחריות על הרכב.

אגב, יש גם ליסינג פרטי לרכב משומש, בו המשתמש מתקן תקלות ברכב ששייך לחברת ליסינג.

תשלום חודשי קטן, סיכון ממשי ליפול על תיקון יקר .

toyota verso 2016 - יש מקום לכולם!

בעבר : ניסאן NV200 2012, סיטרואן ג'מפי 2007, רנו קנגו DCI  2007,  פולו סטיישן SDI 2000, לנסר 93, אופל קדט 84.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יכל להיות שאני טועה (אנא תקנו אותי במידה ואני טועה) , היתרון המשמעותי של ליסינג הוא האפשרות לשלם מקדמה ואת היתרה לפרוס לתשלומים .

והחסרון המשמעותי הוא שלאחר 3 שנים נשארים בעצם בלי רכב.

אם בסוכנות (אצל היבואן ) ניתן לשלם מקדמה ולפרוס יתרה לתשלומים , הרי שהיתרון של הליסינג מאבד מערכו.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 1556 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...