Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

סיריון 2011 - בית פילטר אוויר

The-Magician
שימו לב! השרשור הזה בן 1544 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

שלום,

אני מעוניין לקנות בית פילטר אוויר איפה שהפילטר אוויר יושב, המכסה פלסטיק העליות והתחתון

בחרה רצו ממנו 1150 ש"ח לא כולל מע"מ - זה לא נראה לי סכום הגיוני שמצדיק החלפה.

יש לי תיקתוקים ברכב כשאני משלב להילוך לוחץ על הברס (החלפתי תושבת מנוע ימין והרעידות הסתדרו לי אבל נשארו לי רעשים של תיקתוקים)

*הבנתי שיש גומיות התוך הבית פילטר אוויר, אולי ניתן להחליף אותם וזה יסתדר?

מבקש עזרה במציאת החלק ביתר פילטר אוויר?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יש גומיית אטימה O-ring בין הפילטר לבין הסעפת, לפי הספר אמורים להחךיף אותה בכל פעם שמפרקים את בית הפילטר, בפועל לא נראה לי שמישהו עושה את זה.

למה אתה חושב שבית הפילטר גורם לרעש הזה?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בית הפילטר מחובר עם בורג למצערת ושני ברגים למכסה שסתומים.

הברגים שמתחברים למכסה שסתומים אכן יושבים על בושינגים קטנים שמתייבשים עם הזמן:

aec2646e7198e1b1c6baedc924fc9858.jpg

אם הם נקרעו אצלך הייתי מחפש חתיכת צינור גומי בקוטר המתאים.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יש גומיית אטימה O-ring בין הפילטר לבין הסעפת, לפי הספר אמורים להחךיף אותה בכל פעם שמפרקים את בית הפילטר, בפועל לא נראה לי שמישהו עושה את זה.

למה אתה חושב שבית הפילטר גורם לרעש הזה?

כי אחרי שהחלפתי את התושבת מנוע הימנית הרעידות שהיו לי הפסיקו ונשארו לי הרעש של התיקתוקים, אם אני מחזיק פיזית את הבית הפילטר עם היידים התיקתוקים מפסיקים לגמרי

יש מצב כזה לקנות רק את הגומיות ?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אם זה o-ring אמור להיות כזה במוסכי טויוטה (שהמשיכו לטפל ברכבי דייהטסו )

אם גומי זו הבעיה,צריך לגשת לחנות למוצרי גומי עם הדוגמא המבוקשת והוא מכין לך שם כמה חתיכות שאתה רוצה ומוכר לפי מטר.

עריכה אחרונה על ידי colauti 9

אין איש בעולם שיוכל אותי למחוק אצלך אני קיים.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אל תקשור שום דבר עם אזיקונים.

האם כל ה"אוזניים" דרכם עוברים הברגים שמחזיקים את בית הפילטר, שלמים? האם הבושינגים האלו שבאוזניים קיימים ושלימים? תפתח את המכסה של הפילטר ותבדוק.

יש צינור יניקה שיוצא מבית הפילטר שמאלה, גם הוא עם תושבת גומי. תנסה לבדיקה לפרק אותו מבית הפילטר, אולי הרעש ממנו.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אל תקשור שום דבר עם אזיקונים.

האם כל ה"אוזניים" דרכם עוברים הברגים שמחזיקים את בית הפילטר, שלמים? האם הבושינגים האלו שבאוזניים קיימים ושלימים? תפתח את המכסה של הפילטר ותבדוק.

יש צינור יניקה שיוצא מבית הפילטר שמאלה, גם הוא עם תושבת גומי. תנסה לבדיקה לפרק אותו מבית הפילטר, אולי הרעש ממנו.

אני אבדוק את האוזניים.

לגביי הצינור, אני יכול להגיד בוודאות שהרעש לא ממנו כי זה מגיע מהפלסטיק עצמו, גם שפירקתי אותו הרעש המשיך...

המנוע רועד, בהילוך ואז יש איזה חיכוך מהפלסטיק שעושה כל הזמן תקתקתקתקתקתתקתקתק ככה מעצבן כזה

לגבי הבושינגים, אתה יכול להגיד לי איזה חלק זה לפי התמונה שהעלו פה למעלה? אני ינסה להתסכל בעצמי

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

Sirion air cleaner box.jpg

תפתח את תיבת האוויר (חלק b), תוציא את הפילטר (חלק c).

במקומות שסימנתי בירוק יש ברגים שמחזיקים את תיבת האוויר.

הברגים האלו עוברים דרך בושינג מגומי. זאת אומרת החור הוא בקוטר יותר גדול, בתוך החור יש בושינג ובתוך הבושינג יש בורג.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• חודש מאוחר יותר...

שלום,

רק מעדכן...

פתחתי את הבית פילטר אוויר, מבין 3 גומיות שרשמתם כאן היו בפועל 2 כשאחת מהם אכולה כמעט לגמרי

הוספתי גומיות, שמתי 2 גומיות למטה ועוד אחת למעלה בבורג עצמו והתיקתוקים לא הפסיקו

זה לא פתר את הבעיה

אולי אם אני ישים גומי מקורי זה יעבוד והבעיה תיפתר?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 1544 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...