Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

כיצד להתמודד עם מאכילי חתולים

ChemGuy85
שימו לב! השרשור הזה בן 1584 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

שכנים מאכילים חתולים מתחת לבניין. בעיקרון אין לי בעיה עם השארת אוכל לחיות רחוב אבל השכנים שמים לחתולים אוכל שולחן ואפילו מזון נא כמו עור של עוף. חתולים לא אוכלים את זה או לא אוכלים את האוכל במלואו ושאריות מזון נשארות על הקרקע להירקב ולהסריח.

היום תפסתי את אחד השכנים שם לחתולים שאריות עוף נא בלייב וביקשתי ממנו לא לשמים יותר. אמרתי לו שאם הוא רוצה לשים אוכל שישאיר להם מזון יבש, אבל לא את הזבל שלו מהשולחן. הוא אמר לי "מה, חתולים אוכלים אורז?" אני אמרתי לו "תשים מזון חתולים יבש".

הוא בתגובה אמר לי "לך לעירייה ותגיד שאמיר **** מקומה 6 משאיר אוכל לחתולים, חרשו?" בניסיון להעליב את המוצא שלי. כצפוי יציאה גזענית תמיד מוצא אחרון של לוזר שאין לו מה להגיד.

יש לי מה לעשות בעניין?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 59
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

תמונות שפורסמו בשרשור

תתחיל בעירייה, אמורים לטפל במפגע.

לא יטפלו, תאגד את הדיירים.

לא יעזור... תלוי ביכולת/רצון שלך להתעמת.

uʍop ǝpısdn sı ɹǝʇndɯoɔ ɹnoʎ sıɥʇ pɐǝɹ uɐɔ noʎ ɟı

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מאג.

תופעה הזויה של האכלת חיות רחוב, לא מובן לי בכלל.

בהולנד למרות שלטים נגד האכלת הברווזים/אווזים/ברבורים עדיין מגיעים אנשים עם שאיריות לחם וזורקים.

SlowRide כתב:
עם השאלה הזו אתה צריך לפנות לפורום מתאבדים, הבעיה ששם לא תקבל עצות מאנשים עם ניסיון.
Pika007 כתב:
זה כל כך תמים שאני על סף לעניין אותך באופציות למסחר בפורקס.
לפני 1 דקה, יבגניפ כתב:

אני לא פסיכולוג, אבל קראתי את כל הספרים של ג'ורדן פיטרסון חוץ מהאחרון שיצא.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

זה לא נקרא מאכילי חתולים בדיוק כמו שאלה שמשאירים שאריות לחם מחוץ לחדר אשפה נקראים מאכילי ציפרים, זה אדם שמהווה מטרד סביבתי.

אתה צריך לצלם ולתעד אותו אותו ולזמן פקח במקרה נוסף להראות לו

Sent from my Redmi Note 7 using Tapatalk

עריכה אחרונה על ידי gsi16v

לתגובה רצינית, ראה את הודעתו של gsi16v.
זה משפט שלא ציפיתי לראות בפורום הזה
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

רואים יצור חי שסובל מרעב ולא יכולים להתעלם, זה נקרא חמלה, לחלוטין מובן, ולדעתי אפילו רצוי.

יחד עם זאת, יש לעשות את זה בצורה מסודרת יחסית, וכמובן אחרי שדואגים לעיקור וסירוס הקהילה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יש חוקים, רק במקום שהוגדר לכך ניתן להאכיל. ורק מזון יבש.

ואחרי שהחתולים סיימו לאכול יש לשטוף את המקום.

רוב האנשים עצלנים מידיי בשביל זה.

לא מתככנים להשתמש כחנוכיה - תמיד זה יכול לגמור על הראש של מישהו... :wink:

אין ספק. היופי חולף, אבל הרפס הוא נצחי.

בסוף יבוא אחמד וירסס איך שיצא לו.
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לך לחנות חיות, תקנה שק של אוכל, הפשוטים עולים 150-160 שקל ל-18-20 קילו. ותביא אותו לאמיר. להאכיל חתולי רחוב זה סבבה, אבל אם כבר, תאכיל אותם במשהו שהם אוכלים, לא בשיט שנשאר שם. זה נקרא סתם ללכלך.

מכניסים לצנצנת, סוגרים, לופתים את המכסה כאילו חייך תלויים בזה, ומנערים את הצנצנת עד שהיא מודה ברצח ארלוזורוב.
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מעלה דרך מחשבה אחרת - לתעד אותו עושה זאת ולהתלונן בעיריה על כך שהוא משליך אשפה ברשות הרבים. יש עיריות שישלחו לו הודעת קנס.

לפני 5 שעות, David32 כתב:

מה שאתה לא מבין זה שאתה מבזבז את הזמן שלך, את תעבורת האינטרנט שלך ואת אורך החיים של סוויצים במקלדת שלך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

רואים יצור חי שסובל מרעב ולא יכולים להתעלם, זה נקרא חמלה, לחלוטין מובן, ולדעתי אפילו רצוי.

יחד עם זאת, יש לעשות את זה בצורה מסודרת יחסית, וכמובן אחרי שדואגים לעיקור וסירוס הקהילה.

אין בעיה שיאכיל חתולים וידאג להם לקערות מים. בכיף. לא מפריע לי. אבל שישתמש במזון חתולים יבש ולא יפזר את הזבל שלו מסביב לפחים.

מעלה דרך מחשבה אחרת - לתעד אותו עושה זאת ולהתלונן בעיריה על כך שהוא משליך אשפה ברשות הרבים. יש עיריות שישלחו לו הודעת קנס.

זהו שהוא מאכיל אותם בשעות שאני נמצא בעבודה. היום פעם ראשונה הצלחתי לתפוס אותו בלייב מפזר חתיכות עוף מסביב לפחים.

עריכה אחרונה על ידי ChemGuy85
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אין פה אנושיות מסויימת, מי שמאכיל ככה לא עושה את זה כדי לעזור לחתולים, רק כדי לתת בוסט לאגו שלו עצמו.

לא מתככנים להשתמש כחנוכיה - תמיד זה יכול לגמור על הראש של מישהו... :wink:

אין ספק. היופי חולף, אבל הרפס הוא נצחי.

בסוף יבוא אחמד וירסס איך שיצא לו.
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מאיפה הידיעה והביטחון שהחתול/ים "סובל מרעב"?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מאיפה הידיעה והביטחון שהחתול/ים "סובל מרעב"?
בגלל גודל החתולים בארץ ( אין תייר שלא מציין את מימדי החתולים בישראל).

לחתולים גדולים דרושה כמות יותר גדולה של מזון.

toyota verso 2016 - יש מקום לכולם!

בעבר : ניסאן NV200 2012, סיטרואן ג'מפי 2007, רנו קנגו DCI  2007,  פולו סטיישן SDI 2000, לנסר 93, אופל קדט 84.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 1584 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

Guest
הנושא הזה נעול לתגובות.

• תוכן חדש...