Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

אאוטלנדר/פורסטר 2011/12 או משפחתית למשפחה עם 3 ילדים

karnib
שימו לב! השרשור הזה בן 1583 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

ערב טוב,

התלבטויות רבות... האם ללכת על הרצוי או על המצוי (מציאותי)?

מצד אחד בא לנו ג'יפון, והאאוטלנדר בצורה הישנה דווקא מאוד נראה לנו והפורסטר גם עושה חשק. (יש להשיג עם ק"מ לא יותר מ 130K לפי פרסומים ביד2)

מצד שני התקציב שלנו מגביל אותנו לשנתונים 2011/12 על כל המשתמע מכך..וממש לא מתאים להיכנס להוצאות אחזקה גבוהות בשוטף.

מצד שלישי* יש את המציאות (סטיישן 2016 וגם כאן הדעות בכל המקורות חלוקים אחד על השני בצורה מבלבלת+++)

למשל סקודה אוקטביה סטיישן

Style אוט' 1.2 (110 כ"ס) - נאמר שחלפים וטיפולים יקרים מאוד ביטוח יקר ותקלות בגיר/קלאצ'.

ועוד ועוד רכבים וכל אחד מוריד אותך מהשני..

אשמח לכל הערה/הארה

הנתונים היבשים:

זוג +3 ( בנות 8/6/1 - בוסטר 1 + כיסא בטיחות)

תקציב50-60 א'

15K ק"מ בשנה

תודה

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

I35 יכולה להיות מתאימה.

רכב משפחתי בתקציב וגם לא תצטרך להתפשר על שנתון ( תהיה חדשה מ 2011/12)

אין איש בעולם שיוכל אותי למחוק אצלך אני קיים.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא חסר משפחתיות מעולות בסכום הזה. לא חייב ג'יפון. אולי תבדוק סקודה ייטי / ידני / אוט' או שברולט טראקס. יש גם קשקאי ידני 1.6 דור קודם או ספורטאז 1.6 אורבן 2015 שהיה יד ראשונה בליסינג.

יש רק דרך אחת לשחות 100 מטר בשביל להביא מדליה;

אתה מתחיל הכי מהר שלך, ואז לאט לאט אתה מגביר

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תודה, הייתי שמח לחוות דעת בנוגע לרכבים שרשמתי האם עלויות האחזקה גבוהות עבור רכבי הפנאי האלה מ 2012? האם מה שרשמתי חל הסקודה אכן מדויק?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפי דעתי בפורסטר יהיה לכם מאוד צפוף מאחור. בדקתי אותה בזמנו עם אישתי והיא נפסלה מיידית בדיוק על זה.

סיד/I30 סטיישן יהיו הבחירה הכי פרקטית עבורכם.

האאוטלנדר גם אחלה, אבל אני מעריך שתמצא הרבה פעמים שהילדה הגדולה תשב בשורה השלישית. כמובן שתצטרך לרדת בשנתון.

עוד אופציה אם אתה חובב הרפתקאות והתעסקות היא סובארו B4 סטיישן + הגבהה בכמה אלפי שקלים.

להשכרה: חתימה בפורום הרכב המוביל בישראל!

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הבנתי שאתה לא באמת מחפש רכב שטח אלא בעיקר את הלוק.

לדעתי אוטלנדר דווקא מתאים לך. ולא צריך לפחד מאחד עם 120K בהנחה שטופל יפה . עלויות אחזקה וביטוח סבירות ביותר . הצמיגים קצת יותר יקרים מיונדאי i30 אבל כל היתר דיי דומה. ניתן לחסוך אם בוחרים באוטלנדר 5 מקומות אבל גם ה 7 מקומות כבר דיי זול.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הבנתי שאתה לא באמת מחפש רכב שטח אלא בעיקר את הלוק.

לדעתי אוטלנדר דווקא מתאים לך. ולא צריך לפחד מאחד עם 120K בהנחה שטופל יפה . עלויות אחזקה וביטוח סבירות ביותר . הצמיגים קצת יותר יקרים מיונדאי i30 אבל כל היתר דיי דומה. ניתן לחסוך אם בוחרים באוטלנדר 5 מקומות אבל גם ה 7 מקומות כבר דיי זול.

יש כמובן גם את מרכיב הנראות, אבל חשוב לנו יותר נוחות, אמינות ובטיחות. לא צריך יותר מ5 מקומות, לפי התקציב ניתן למצוא גם שברולט קפטיבה/ פורד קוגה 2014/15 - האם הן נכנסות תחת הקטגוריות אלו? מומלצות?/בעיות נפוצות?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הייתי במצבך בדיוק בחודש האחרון, התלבטויות לגבי אותם רכבים בדיוק.

תוצרת vag קורצת ( אוקטביה, ג'טה, לאון ואחיותיהן הגדולות) אבל החלטתי לוותר בגלל השאלה האינסופית סביב אמינות הגירים. אם זה היה רכב בו אני הנהג העיקרי אז אולי הייתי הולך על זה אבל בגלל שהרכב המדובר ישמש את זוגתי בתרחיש עירוני בעיקר, כל מיני דרישות של "תנהגי כאילו זה ידני, אל תיתני לו לשבת על חצי קלאצ' בפקק" לא היו מתקבלות יפה...

לגבי הג'יפונים למיניהם זה בעיקר קרץ בשל המרחב, הפרקטיות והנוחות בחגירת ילדים (אצלי צעירים יותר משלך) אבל החלטתי שלא שווה לי לרדת 3-4 שנים בשנתון רק בשביל זה.

הרכבים שבסופו של דבר התבייטתי עליהם זה i30cw משנת 2015 לפני הגיר הרובוטי עם עודף מהתקציב או מאזדה 6 סטיישן 2015, בעדיפות לדגם לאחר מתיחת הפנים, בחריגה קלה מהתקציב.

מה נקנה בסוף? מאזדה 6 14 סדאן עם עודף קל מהתציב. לא יכולתי לסרב לנתונים של האקזמפלר.

החיים זה רצף אינסופי של פשרות.

למה 6?

קצת פינוק לנהג, פתחי מזגן ליושבים מאחור, אבזור עשיר מאוד, צמיגים רחבים ומרחב ספסל אחורי יפה.

לי היה שיקול נוסף בבחירת הרכב שאולי יצליח לבלבל אותך עוד קצת. מתוך הנחה שהרכב שאני קונה כעת לא כולל מערכות בטיחות מודרניות אני יודע שהרכב ישודג שוב בעוד כ4 שנים. זה גרם לי ללכת על שנתונים ישנים יותר (באזור 13,14) ועל רכבים סחירים יחסית. הוספתי לעצמי ברכישה את השאלה "האם הרכב הזה יאפשר לי לרכוש קיה נירו בעוד כ4 שנים"

זו הסיבה שלא קניתי c4 פיקאסו כפי שמומלץ פה בפורום לא מעט.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הוא לא צריך פיקאסו . יש לו רק שני ילדים בבוסטר . החסרון באוטלנדר באותן שנים הוא העדר פתחי מזגן ליושבים מאחור. לא יודע מה יש במזדה 6.

עריכה אחרונה על ידי save
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הייתי במצבך בדיוק בחודש האחרון, התלבטויות לגבי אותם רכבים בדיוק.

תוצרת vag קורצת ( אוקטביה, ג'טה, לאון ואחיותיהן הגדולות) אבל החלטתי לוותר בגלל השאלה האינסופית סביב אמינות הגירים. אם זה היה רכב בו אני הנהג העיקרי אז אולי הייתי הולך על זה אבל בגלל שהרכב המדובר ישמש את זוגתי בתרחיש עירוני בעיקר, כל מיני דרישות של "תנהגי כאילו זה ידני, אל תיתני לו לשבת על חצי קלאצ' בפקק" לא היו מתקבלות יפה...

לגבי הג'יפונים למיניהם זה בעיקר קרץ בשל המרחב, הפרקטיות והנוחות בחגירת ילדים (אצלי צעירים יותר משלך) אבל החלטתי שלא שווה לי לרדת 3-4 שנים בשנתון רק בשביל זה.

הרכבים שבסופו של דבר התבייטתי עליהם זה i30cw משנת 2015 לפני הגיר הרובוטי עם עודף מהתקציב או מאזדה 6 סטיישן 2015, בעדיפות לדגם לאחר מתיחת הפנים, בחריגה קלה מהתקציב.

מה נקנה בסוף? מאזדה 6 14 סדאן עם עודף קל מהתציב. לא יכולתי לסרב לנתונים של האקזמפלר.

החיים זה רצף אינסופי של פשרות.

למה 6?

קצת פינוק לנהג, פתחי מזגן ליושבים מאחור, אבזור עשיר מאוד, צמיגים רחבים ומרחב ספסל אחורי יפה.

לי היה שיקול נוסף בבחירת הרכב שאולי יצליח לבלבל אותך עוד קצת. מתוך הנחה שהרכב שאני קונה כעת לא כולל מערכות בטיחות מודרניות אני יודע שהרכב ישודג שוב בעוד כ4 שנים. זה גרם לי ללכת על שנתונים ישנים יותר (באזור 13,14) ועל רכבים סחירים יחסית. הוספתי לעצמי ברכישה את השאלה "האם הרכב הזה יאפשר לי לרכוש קיה נירו בעוד כ4 שנים"

זו הסיבה שלא קניתי c4 פיקאסו כפי שמומלץ פה בפורום לא מעט.

איך מרגיש לכם אחרי חודש של התנסות עם הרכב?

נראה לי שעשית את הבחירה הנכונה והחזרת לי את הכיוון שחשבתי עליו תחילה ולא זוכר למה ירדתי ממנה (אולי לא הייתה בתקציב שבדקתי בזמנו בשנתונים אלו)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

עוד אין חודש של ניסיון. יש חודש ויותר של התלבטויות. העברת בעלות מחר (:

מצרף את היסטוריית החיפושים ביד 2, זה משעשע. (וזה רק מהטלפון, בלי המחשב במשרד)

Screenshot_20191221-183550_Yad2.jpgScreenshot_20191221-183550_Yad2.jpg

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפי דעתי בפורסטר יהיה לכם מאוד צפוף מאחור. בדקתי אותה בזמנו עם אישתי והיא נפסלה מיידית בדיוק על זה.

סיד/I30 סטיישן יהיו הבחירה הכי פרקטית עבורכם.

האאוטלנדר גם אחלה, אבל אני מעריך שתמצא הרבה פעמים שהילדה הגדולה תשב בשורה השלישית. כמובן שתצטרך לרדת בשנתון.

עוד אופציה אם אתה חובב הרפתקאות והתעסקות היא סובארו B4 סטיישן + הגבהה בכמה אלפי שקלים.

אני גם בזמנו בדקתי את הפורסטר ולהבנתי הוא דווקא אחד מהיותר מרווחים. לחבר שעובד איתי יש כזה והצלחנו להכניס פנימה שלושה מושבי בטיחות.

לי הוא נראה רחב (גם בטרייד מובייל אמרו לי שהוא אחד הרחבים בקטגוריה). גם לתא המטען גודל טוב.

כבונוס יש יכולת טיול בשבילים\יערות ואפילו יכולת שטח אמיתית

אני בסוף קניתי c4 פיקאסו, למשפחה עם שלושה ילדים קטנים הוא מתאים מאוד

גם אני גר במדינה עם 100% מס על מכוניות, איזה כיף לי :mm_sad:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 1583 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...