Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

206XS - התייעצות בקשר למערכת פליטה (סעפת פליטה, ממיר, דודים ושאר הירקות)

Ooga
שימו לב! השרשור הזה בן 1562 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

אהלן,

ברשותי 206XS, מנוע NFU.

כרגע מערכת הפליטה מקורית למעט ממיר קטליטי מרוקן ודוד אמצעי מוסר.

סה"כ האוטו לא רועש כ"כ וזה הפתיע אותי לראות שאין דוד מרכזי.

במסגרת תכנון לשיפורי מנוע (אולי קאמשפטים בעתיד, עוד נראה..) מתכנן להחליף את סעפת הפליטה, שהיא החלק הכי מגביל באוטו הזה. אם להיות מדוייק, לזו. קוטר היציאה שלה הוא 2" כקוטר הצנרת המקורית, אז אין צורך להחליף אותה.

אז נתחיל משאלה ראשונה - האם החלפת הסעפת תגדיל את הרעש ותדרוש התקנה מחדש של דוד מרכזי? אני לא מעוניין באוטו רועש.

ונמשיך לממיר - המטרה היא שהאוטו יעבור טסט, ולהבנתי באוטו הזה לא נדרש ממיר רציני בשביל לעבור את הבדיקה בארץ.

האם ממיר 400 תאים נחשב למגביל מדי?

באמאזון יש ממירים במחירים מצחיקים עם השילוח החינמי: זה, זה, ויש גם מגנפלואו (אבל 400 תאים, לא הדגם הספורטיבי).

באיביי אפשר למצוא ממירים של 200 תאים, אבל הבנתי שאלה לא עמידים כל כך לטווח ארוך.

להבנתי בארץ המחיר יהיה יקר יותר אפילו אם אלך לאגזוזן בסוף לרתך את מה שרכשתי.

ובהנחה והתשובה לשאלת הרעש היא חיובית, האם יש מה להיות בררן לגבי הדוד המרכזי, במיוחד שלפני החלפת הסעפת, האוטו די שקט?

גם כאן אמאזון מספקים דברים זולים: זה, זה, זה (מגנפלואו), וזה (ידרוש מתאמים כי הוא 2.25").

או שאני אידיוט ומה שאני מצאתי זה זבל :-o?

כמובן שאם יש אלטרנטיבות, גם אם יקרות יותר, אשמח לשמוע.

עריכה אחרונה על ידי Ooga
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אם זה מתאים לרכב שלך זה לא צריך מתאם זה יושב על אותו הפלאנ'ג למנוע שלך והדואר צינור שונה, בעלת פליטה לא אמורה להוסיף רעש, מה שמשתיק את הרעש ברכב זה דוד אחורי ורזונטור באמצע שאתה אומר שהורדת.

Sent from somewhere...

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

סעפת הפליטה משנה את דרך פליטת הגזים בצורה משמעותית, היא באמת לא תשפיע על הרעש?

לגבי דוד אמצעי - לא אני הורדתי, ככה קניתי את האוטו. אני לא בעד השטויות האלה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

היא משנה את המהירות ואת הצורה של פליטת הגזים, למשל מ 4 ל 2 ל1 במקום מ 4 ל1 ישר, או לדוגמא בסובארו אתה יכול לשים סעפת פליטה באורך שווה משתי הצדדים במקום המקורי שבא, ארוך מהצד של הנהג וקצר מהצד של הנוסע.

הסאונד כן יכול להשתנות אבל לא יהיה יותר רועש.

Sent from somewhere...

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 1562 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...