Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

קיה XCEED מתקרבת...

PriceDevil
שימו לב! השרשור הזה בן 1542 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

כבר לפני כמעט חודש פורסמו בפורום תמונות של XCEED ראשונות שנחתו על אדמת ישראל.

עכשיו גם אפשר לומר שהמחיר הצפוי הוא 139900 ש"ח לרמת גימור EX.

מערכות הבטיחות כוללות בלימה אוטונומית ובקרת סטיה מנתיב, ולא כוללות ניטור בשטח מת ובקרת שיוט אדפטיבית (וחבל)

במחיר הזה אפשר להבין למה הביאו את הסיד ברמת גימור LX בלבד.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

זול יותר ממאזדה CX30.

מעניין אם יביאו גם את הסלטוס בתקינה אמריקאית.

קאליפרים צהובים בגודל של הטוסטר שיש לאמא שלי במטבח

ודיסקים בגודל של מגש פיצה .

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מה כוללת עוד רמת הגימור EX?

ליאור

מאזדה 3 2.0 "ספיריט" 2020

בתאריך 12.5.2021 בשעה 13:54, יבגניפ כתב:

באמת. אני אוהב אותך כמו שאתה.

יבגני כבר לא אוהב אותי 😭

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מה כוללת עוד רמת הגימור EX?

מדובר על מנוע 1353 סמ"ק טורבו עם גיר אוטומטי דו-מצמדי ללא חלון בגג ועם חישוקים קלים.

זול יותר ממאזדה CX30.

מעניין אם יביאו גם את הסלטוס בתקינה אמריקאית.

המאזדה CX30 מגיעה עם מפרט בטיחותי מלא מגירסת הבסיס, עם גיר אוטומטי סטנדרטי, מנוע אטמוספרי, ומחיר יקר ב-12000 ש"ח אני לא חושב שהן מתחרות על אותה משבצת.

לגבי הסלטוס? קשה לדעת, גם ככה ההיצע של היבואן מאד מגוון - ספק אם הכנסת דגם נוסף להיצע תגדיל את המכירות ברמה שמצדיקה את ההשקעה בשיווק ותמיכה בדגם נוסף.

סקודה יטי 2.0 TDI 4x4 (נמכרה)

וולוו XC40 T3 Momentum

טויוטה יאריס קרוס הברידית

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אוקיי אז זה מנוע 138 כ"ס, 9.1 או 9.2 שניות מ-0 ל-100.

לפי קיה UK יש גירסאות: "2", "3" ו-"First Edition", כשהמנוע 1.4 מגיע עם "3" או "First Edition"

מהדברים המעניינים שאני רואה כאופציות יש:

בכל הגרסאות ב-UK יש: מסילות גג, Tinted Glass, תאורת LED קדמית, LED DRL, שליטה אוטומטית על הפנסים הקדמיים (חיישני תאורה, מעבר מאור דרך לאור מעבר?), פנסי ערפל קדמיים, תאורת LED אחורית כולל ערפל, כיוון טלסקופי לגלגל ההגה, ציפוי עור להגה וידית ההילוכים, תא אחסון בין המושבים, שליטה מההגה (מניח על המדיה), בקרת שיוט עם מגביל מהירות, שקע 12V בתא המטען, AA/CP, מצלמת רוורס, מסך 3.5" בלוח המחוונים

בשתי הגרסאות הבכירות: חלונות כהים מאחור, חיישני גשם, מראות צד מתקפלות חשמלית עם מאותתי LED, כיוון גובה למושב נוסע קדמי, כיוון חשמלי למותניים של המושבים הקדמיים, מושבים קדמיים מחוממים, גלגל הגה מחומם, בלם יד חשמלי, בקרת אקלים דו איזורית, חלונות חשמליים עם מצב Auto, מראה מרכזית מתכהה אוטומטית, מפתח חכם עם כפתור התנעה, מטען USB מהיר, מסך מגע 10.25", חיישני רוורס, מסך 4.2" בלוח המחוונים, בורר מצב נהיגה ספורט או רגיל

בגרסת First Edition יש בנוסף: חלון גג, צבעי פרימיום (?), כיוון חשמלי לגובה מושב נהג, זכרון למצב מושב נהג, חימום למושבים האחוריים שצמודים לדלתות, דוושות אלומיניום, בקרת שיוט "חכמה" (רק בגרסה האוטומטית), פתיחה אוטומטית של תא המטען (נראה נחמד דווקא - Smart Power Tailgate למי שרוצה לראות ביוטיוב מה זה), קיפול מושבים אחוריים אינדיבידואליים (40:20:40), תאורת LED פנימית קדמית, מערכת אודיו של JBL, מטען אלחוטי, חיישנים קדמיים ואחוריים, מסך 12.3" בלוח המחוונים (זה כנראה כל הלוח מחוונים), מערכת התראה בשטח המת, מערכת שמירת נתיב (גרסה אוטומטית בלבד)

נראה שמה שיגיע לארץ זה משהו כמו גירסת ה-"3" אולי עם שינויים כלשהם

ליאור

יבגני כבר לא אוהב אותי 😭

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

המידע ממשיך לטפטף...

יש גרסת Premium עם בקרת שיוט אדפטיבית וזיהוי בשטח מת, כנראה שתתומחר בפחות מ-150K כדי לאתגר את ה-CX30.

יש גירסת ציי רכב LX עם מפרט בטיחות זהה ל-EX (בטח שינויים קלים באבזור ותמחור של 138900 ש"ח - בקרוב בסוכנות ה-0 ק"מ הקרובה למקום מגוריכם ב-119900 ש"ח?)

המפרט והתמחור מעידים שה-XCEED תהיה שחקן משמעותי בשוק.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הם מתכוונים להביא גם גרסת דיזל ולהכניס גם אותה לשוק המוניות?

לא ברורה לי הקניבליזציה של קיה, אפשר להבין שהאקסיד נןעדה לאירופה והסלטוס לשאר העולם - אבל הסלטוס למעשה מתחרה ישירות בקיה סול, וגם הוא נועד לשוק האמריקאי.

קאליפרים צהובים בגודל של הטוסטר שיש לאמא שלי במטבח

ודיסקים בגודל של מגש פיצה .

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מהיכן המידע?

מעדיף שלא לחשוף את מקורות המידע שלי.

הם מתכוונים להביא גם גרסת דיזל ולהכניס גם אותה לשוק המוניות?

אין לי מושג - מעריך שלא בשלב ראשון, ולו רק בשל העובדה שלא נראה לי שתהיה להם הקצאה מספקת מהיצרן.

ה-XCeed משווקת בעולם עם מגוון מנועים, וכנראה היבואן החליט שהכי מתאים לו לשווק אותה עם מנוע ה-1.4 טורבו.

( יש גם מנוע 1.0 טורבו עם 120 כ"ס, 1.6 טורבו עם 204 כ"ס, ו-1.6 דיזל בהספקים של 115 ו-136 כ"ס כולם משודכים (גם) לתיבת הילוכים אוטומטית כפולת מצמדים)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

המידע ממשיך לטפטף...

יש גרסת Premium עם בקרת שיוט אדפטיבית וזיהוי בשטח מת, כנראה שתתומחר בפחות מ-150K כדי לאתגר את ה-CX30.

יש גירסת ציי רכב LX עם מפרט בטיחות זהה ל-EX (בטח שינויים קלים באבזור ותמחור של 138900 ש"ח - בקרוב בסוכנות ה-0 ק"מ הקרובה למקום מגוריכם ב-119900 ש"ח?)

המפרט והתמחור מעידים שה-XCEED תהיה שחקן משמעותי בשוק.

ההבדל בין ה-LX ל-EX יהיה אלף שקל?

ליאור

יבגני כבר לא אוהב אותי 😭

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מעריך שההבדל יהיה זניח כמו שמקובל ברמת גימור המיועדות לציי רכב.

בשבוע שעבר עלו 10 יחידות ראשונות מרמת גימור EX על הכביש, מעריך שמדובר בכלי הרכב שישמשו רכבי הדגמה / השקה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 1542 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...