Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

תובנות לגבי שירות לקוחות בישראל (קצת הוצאת קיטור)

ChemGuy85
שימו לב! השרשור הזה בן 1587 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

• תגובות 53
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

תמונות שפורסמו בשרשור

אמזון לא ממלאת את הטפסים.

תקרא אותם טוב. מדובר בהצהרת היבואן והוא זה שאחראי להצהרה. הם יכולים לספק לך מסמכים שצריך להגיש אבל לא להצהיר במקומך.

תודה הגברת שרה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

להצהיר על מה? שווי הטובין? אמזון מצרפים תעודת משלוח.

במשך שנים עמילי מכס הביאו חבילות מחו"ל וטיפלו בכל התהליך הבירוקרטי כולל גבייה מיסים והעברתם לקופת המדינה ללא ייפוי כוח.

פתאום החליטו שצריך לתת ייפוי כוח לעמיל מכס. מה קרה? מה השתנה? למה פתאום החליטו להכביד על אנשים שמחליטים להביא מוצר בסכום "אדיר" של $1,000?

עריכה אחרונה על ידי ChemGuy85
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

גם פעם חתמת עת יפוי כוח אבל הוא היה מנייר. כזהתקדמנו סרקנו אותו ושלחנו במייל.

אתה לא מצהיר רק על שווי הטובין אלא העמיל מסווג לסעיך המכס הנכון ודואג לשלם עבורך (אירי ששילמת לו לפי הדרישה) את המיסמם. אל צריך אישורים (ואין לך מושג כמה אישורים צריך ולמה) הוא דואג לזה. אתה יידע למשל שעל מברגה שנדגמת צריך להביא אישור שחרור לפי כמויית קטנות עם תצהיריל שזה לשימוש אישי ובלי זה לא ישחררו לך?

תודה הגברת שרה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הזמנה מאמזון.

מקבל סמס מdhl לבחור משלוח.

בוחר.

מקבל סמס שיגיע היום. לא מגיע.

נכנס למחרת, בוחר יום קדימה. לא מגיע.

אתמול בערב אותו דבר.

קיבלתי הבוקר סמס שיגיע היום.

מי מהמר שבאמת יגיע?

Sent from my Redmi Note 4 using Tapatalk

"you know how they are, they are babies, their mind is made up before anyone says anything."

South park, S23E07 PC babies.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• חברי המעגל הראשון
סלח לי אבל זו גישה לא בריאה לך ולילדך בעתיד. מעניין מה תכתוב בפורום ביום שתהייה לך משכנתא+3 ילדים והמנהל שלך יחליט יום בהיר אחד בלי שום קשר לכישורים שלך להביא עובדים מהודו או מתורכיה ברבע משכורת ממה שאתה מרוויח במקומך ואתה תמצא את עצמך חיי על חשבון ביטוח לאומי ?

אל תכתוב לי זה לא יקרה...בזמנו עבדתי בחברת הייטק בתקופת הפריחה של חברת אי.סי.אי טלקום ואשכרה הם קלטו כ-80 עולים "חדשים" מרוסיה/אוקראינה שזה אתה ירדו מהמטוס ופתחו להם כיתת לימודים בכדי להעסיקם בתכנות/אלקטרוניה במחיר ריצפה.

ומה קרה לדעתך ? המשך בפרטי בלבד.

והגישה של העסקים ששמים עליך ז' היא בריאה?

לא צריך להחרים עסק רק בגלל שהוא ישראלי, זה מטומטם לגמרי. אבל אם עסק ישראלי מתייחס אלי בזלזול ומצאתי חלופה טובה יותר מעבר לים עם מחיר זול יותר ושירות טוב יותר, אני צריך לחרוק שיניים ולסבול כי מחובתי כאזרח לתמוך בעסקים מקומיים?!

אני בעד שעסקים כאלה יכשלו וילמדו את הלקח. בסופו של דבר, הם עושים את זה לעצמם.

אומרים שהעתיד הוא אנרגיה סולארית, אז עברתי לסולר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אתבל את השרשור בשירות לקוחות תוצרת הולנד:

- מזמין משלוח מחברה גדולה ומוכרת כאן (coolblue). הנוהל (ברוב החברות האלה): תזמין עד השעה 11 בלילה, ויום למחרת זה אצלך. שמח וטוב לי אני מזמין. מקבל מייל אישור והודעה שהמשלוח מחר אצלי בבית בין 6 ל10 בערב.

מגיע הביתה מהעבודה ומסתגר בבית לקבל את המשלוח, השעה כבר כמעט 10, המשלוח לא מגיע. קצת לפני 10 אני מקבל מייל "לא היית בבית והשליח יבוא ביום אחר". אני פונה לשירות הלקוחות שלהם בוואטסאפ ושם נותנים תשובה שאחרי כיבוס המילים אפשר לתרגם אותה ל"זה מאוד מצער, אבל זה מה יש, השליח יגיע מחר וזהו".

כל חווית שירות הלקוחות פה מסתכמת ב"כמה חבל שנדפקת, אבל זה המצב, תתמודד"

אז: פיאט פונטו 1999 1.2 כ"ס (אוטו זה מטוס)

אז פחות ישן: רנו מגאן 1.6 16V (מכירים אותי במוסך)

אז הרבה יותר קרוב להיום: אופל אסטרה 1.4 טורבו ENJOY PLUS (מה זה סחירות?)

היום: בעיקר רכבת תחתית אבל גם קצת טראם.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אבל coolblue נחמדים בטירוף, ואפילו אמרו לי שאני יכול להזמין פלאפון, לשחק איתו קצת (עד 30 יום, כמובן ללא פגיעות ושיט) ולהחזיר, והם סבבה עם זה.

מה שכן, הם לא הכי זולים.

SlowRide כתב:
עם השאלה הזו אתה צריך לפנות לפורום מתאבדים, הבעיה ששם לא תקבל עצות מאנשים עם ניסיון.
Pika007 כתב:
זה כל כך תמים שאני על סף לעניין אותך באופציות למסחר בפורקס.
לפני 1 דקה, יבגניפ כתב:

אני לא פסיכולוג, אבל קראתי את כל הספרים של ג'ורדן פיטרסון חוץ מהאחרון שיצא.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אתבל את השרשור בשירות לקוחות תוצרת הולנד:

- מזמין משלוח מחברה גדולה ומוכרת כאן (coolblue). הנוהל (ברוב החברות האלה): תזמין עד השעה 11 בלילה, ויום למחרת זה אצלך. שמח וטוב לי אני מזמין. מקבל מייל אישור והודעה שהמשלוח מחר אצלי בבית בין 6 ל10 בערב.

מגיע הביתה מהעבודה ומסתגר בבית לקבל את המשלוח, השעה כבר כמעט 10, המשלוח לא מגיע. קצת לפני 10 אני מקבל מייל "לא היית בבית והשליח יבוא ביום אחר". אני פונה לשירות הלקוחות שלהם בוואטסאפ ושם נותנים תשובה שאחרי כיבוס המילים אפשר לתרגם אותה ל"זה מאוד מצער, אבל זה מה יש, השליח יגיע מחר וזהו".

כל חווית שירות הלקוחות פה מסתכמת ב"כמה חבל שנדפקת, אבל זה המצב, תתמודד"

וזה לדוגמא מקום שנשרף אצלי על המקום ולא אזמין ממנו לעולם

אתם דואגים לפרסם משהו - תעמדו בו, בלי משחקי ה "נו אז מה התחייבנו ליום אחד משלוח אז מה אם לא הספקנו? מחר נבוא בחייאת כפרה"

Opel Adam S 2017

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תוכן חדש...