Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

מכון רישוי מומלץ באיזור המרכז?

YUY121
שימו לב! השרשור הזה בן 722 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

אם תשאל טוקבקיסטים, אזי כל המכונים והבוחנים מושחתים.

אם תעשה סקר תגלה כי אחוזים בודדים מחליפים מכון(גם כאלו ששנה שעברה נשבעו שלא ידרכו יותר באותו מקום, ויגררו אחריהם עוד עשה אנשים לפחות).

רכב תקין יצלח את המבחן התקופתי בכל מכון רישוי, וגילו אינו פקטור הגם שישנם בוחנים(בעיקר בוחני מכשור) אשר בטחונם העצמי נמוך, כך ש'יחפשו' לפסול את הרכב גם אם המכשיר מראה תקין.

קהילת אוהדי ווסטהאם יונייטד בישראל - https://www.facebook.com/groups/whuil/

'פטישי ישראל' - https://www.facebook.com/WHUIL/

טוויטר - https://twitter.com/AmitDim

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אם תעשה סקר תגלה כי אחוזים בודדים מחליפים מכון(גם כאלו ששנה שעברה נשבעו שלא ידרכו יותר באותו מקום, ויגררו אחריהם עוד עשה אנשים לפחות).

זה מראה יותר מהכל רק על הזכרון לטווח קצר של עמישראל פחות מעיד משהו על מכוני הרישוי.

זה כמו שאנשים לא עוברים בנק או סופר ומאוד קשה להם לעבור ספק אינטרנט או תשתית.

שינויים זה קשה לאנשים.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בהמשך למה ש Kompy אמר , אני ממליץ לך לשטוף את הרכב ולבדוק נורות לפני הגעה למבחן השנתי.

נסיון החיים שלי ביותר ממכון טסטים אחד אומר שבוחן שמקבל רכב נקי לרוב יחפש פחות מאשר רכב שנראה מוזנח

גם אני מבקר במפגש השפלה... :beerchug:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• שנתיים מאוחר יותר...

בקשה להמלצה עדכנית למכון באיזור פ"ת בני ברק 

שלא עושים צרות סטייל " הטמבון שלך רופף"

מי שהיה לאחרונה וכן המלצה על מסלול בדיקה קונקרטי 

תודה

גם כשהאוטו היה על הליפט ראיתי איזה חור קטן בחלק האחורי של האגזוז  זה בעיה ?

עריכה אחרונה על ידי ידני
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ממליץ על "יד יצחק" בראש העין.

עובד איתם כבר שנים.
מעביר שם טסטים כל שנה ל-3 רכבים פרטיים שלי (2 מהם זקנים: אחד בן 15 ואחד נוסף בן 17)  + עגלה נגררת.

ב 99% מהמקרים הם לא מתעסקים בשטויות (זה גם עניין של מזל, פעם נפלתי על מישהו חדש שביקש ממני לפתוח ולסגור 4 חלונות חשמל לראות שהם עובדים).
מה שכן - אני לא חוסך בתחזוקה, מחליף מה שצריך ומתקן מה שצריך. זה למה הן שורדות...

איציק

• רעיון טוב! 1

Peugeot 3008 MY18 1.6HDi 120Hp Automatic
   Citroen Berlingo XTR MY17
 1.6
HDi 100Hp Automatic
Citroen C4 MY07 2.0 143Hp Automatic

eפ.מצולמים אחרונים: הח' שסתום ספיקה למדחס מזגן, טיימינג למנוע 2.0 EW10J4 ב 307, הח' COM2000 ברכבי PSA , הח' שמן AL4, הח' שסתומים AL4

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

^ מחזק.

עושה טסטים ביד יצחק בראש העין מ-2014. פוסלים רק על דברים רלוונטיים. תיקונים קטנים (לוחית רישוי, נורות) עושים במקום. הרכב הנוכחי עבר שם 4 טסטים בלי בעיות.

Volkswagen Golf 1.4T Trendline 2013

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני עושה טסט כבר 10 שנים ב מממ בני ברק (גר ברמת גן, זה הכי קרוב לי), 
אף פעם לא נתקלתי בבעיות חוץ מ....

לפני שנה נסעתי כמו כל שנה ישירות מהבית לטסט, מוקדם בבוקר, בדיוק 2 קמ, פברואר, קר בחוץ, רכב בן 9... נכשל על זיהום אוויר.
סחבק מבין דבר או שניים, ממיר קטליטי, לא הספיק להתחמם, חזרתי לטסט אחרי נסיעה מנתניה - עבר כמו גדול עם רמת פליטה הרבה הרבה מתחת לרמה המותרת.
השנה כבר לא נסעתי ישירות לטסט, עשיתי סיבוב של רבע שעה בדרך, רכב בן 10 עבר כמו גדול. השנה גם יש לי עוד רכב להעביר טסט... נגיע לשם בקיץ.

מסקנה - לא להגיע לטסט עם רכב ישן אחרי נסיעה מאוד קצרה.

• אהבתי 2
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לי יש נסיון טוב עם "מבדק" בפתח תקוה, אחרי שהתאכזבתי ממכון נוסף בפתח תקוה ואחר בכפר סבא.
ואני לא מסכים עם הקביעה שלמעלה - מי שאכזב אותי פעם אחת, אני לא אחזור אליו. גם אם אצטרך לנסוע טיפה יותר רחוק.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 722 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...