Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

רכב לזוג עם ילד עד 60 אלף

ori_fadida
שימו לב! השרשור הזה בן 1589 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

אהלן,

מחפש רכב משפחתי לזוג עם ילד.

טווח הנסיעות הם כ 70 קמ ליום בבין עירוני.

חשוב שיהיה חזק חסכוני במידת האפשר ואמין.

עדיף בגאז יחסית גדול אבל יכול להסתדר גם עם בגאז כמו של גולף..

כרגע נוטה לכיון האוקטביה/ראפיד/סיוויק/גולף/גטה

אשמח להמלצתכם

עריכה אחרונה על ידי ori_fadida
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לכל המכוניות שרשמת פרט לסיוויק יש יחידות הנעה דומות . כולן יהיו חזקות, חסכוניות ויש ספק לגבי האמינות. תיקח בחשבון שיש לא מעט עדויות לבעיות בגיר ה dsg שקיים בכולן ומצד שני ל dsg יש אחריות מוערכת על מוח גיר ומצמדים וכשאתה בודק דגם ספציפי שירות לקוחות צ'מפיון יוכלו לומר לך בדיוק עד מתי האחריות.

הסיוויק תהיה אמינה יותר. מנוע ה1.8 חזק מספיק וצריכת הדלק סבירה עד כמה שאני יודע.

אם אתה לא פוחד מצרפתיות הייתי שוקל גם את ה308. הגיר פלנטרי ויפני , המנוע חזק מספיק ודי חסכוני, הרכב איכותי ואתה "נהנה" מירידת הערך של פיג'ו

Sent from my SM-G950F using Tapatalk

גם אני גר במדינה עם 100% מס על מכוניות, איזה כיף לי :mm_sad:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אם אתה מוכן לוותר על מנוע חזק (שלא חסר לו כוח, פשוט עובד בטורים גבוהים ובמצב S הוא בסדר גמור ועולה כל עליה בלי שום בעיה) הונדה ג'אז צורה חדשה ברמת אבזור קומפורט תיתן לך תמורה מעולה למחיר.

מרווחת מאוד, תא מטען מכובד (350 ליטר, עגלת תינוק נכנסת בלי בעיה+ציוד) חסכונית מאוד (נסיעה משולבת אצלי מגיע בד"כ 1:15, הצלחתי גם 1:16 ואפילו 1:17.5, מדוד מתדלוק לתדלוק) מחירי ביטוח זולים ביחס לקטגוריה, בטיחותית (5 כוכבי בטיחות במבחן Euroncap וציון טוב במבחן של ארגון ה IIHS, יש לה גם מערכות בטיחות אקטיבית ובלימה אוטונומית עירונית).

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

טויוטה אוריס היברידית סטיישן ,גדול חסכוני אמין אפשר למצוא מליסינג 2015 צורה חדשה .(מחזיק באחת כזו זוג+2)

Hu: pioneer prs80 Comp: Hertz Hsk165XL Amp:phoenix gold xsenon200X2

amp:massive audio bx4 Mono:DC audio 3.5: Sub: DC audio 15xl

CAR: mazda 2 demio pure black

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בתקציב של 60K אני בספק אם הוא ימצא אוריס היברידית שמורה עם ק"מ סביר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 1589 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...