Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

מאזדה 3 ספיריט 2008 רעידות וסל"ד לא יציב בעמידה כשהמנוע בטמפרטורת עבודה

admtaynov13?
שימו לב! השרשור הזה בן 1590 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

מזדה 3 ספיריט 2008

בעמידה כשהמנוע קר הסלד דיי יציב על 900+-

כשהמנוע בטמפרטורת עבודה הסלד נע בין 300-500-700 ומלווה ברעידות מעצבנות ביותר.

המצערת נקייה(2 בעלי מקצוע ניקו אותה)

מה שחשוד פה זה חיישן מאפ שהוחלף לאחד מקורי אחר כי בקודם הייתה אותה בעיה(גם לאחר ניקוי עם ספריי יחודי)

האם זה קרה למישהו בעבר?

הרכב עבר טיפול על ידי לפני שבוע, הבורג ריקון היה אמור להיות בוקסה 17, משום מה הבוקסה שהתאימה היה 14, עד כמה הכרחי להחזיר את הבורג למידה הרגילה שלו?

דרך אגב כל טיפול צריך להחליף שייבה או אטם, בטיפול הזה לא הוחלף, מאיפה אני רוכש אחד?

עריכה אחרונה על ידי admtaynov13?

PEUGEOT 206XS

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אם האטם לא הוחלף ואין נזילה אין עם זה שום בעיה. גם גודל הבורג לא קריטי כל עוד התבריג יושב כמו שצריך כי הבורג סהכ משמש לריקון השמן ופקק לאגן. איך נוקתה המצערת? פורקה מהרכב?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אם האטם לא הוחלף ואין נזילה אין עם זה שום בעיה. גם גודל הבורג לא קריטי כל עוד התבריג יושב כמו שצריך כי הבורג סהכ משמש לריקון השמן ופקק לאגן. איך נוקתה המצערת? פורקה מהרכב?

שהחלפתי אכן היה טיפות של נזילה מהבורג עצמו, אבל לא משהו קריטי, בכל מקרה לא רוצה לקחת סיכונים ולהחליף את הבורג, פשוט לקחת סתם בורג גודל 17 עם אטם חדש?

בקשר למצערת לא ידוע לי כי לקחתי למוסך מרכזי של מזדה פורד ושם הם פרקו (גם היה אחרי זה קוד שגיאה של מצערת כאילו ממש פורקה)

ואמרו שהיא נקייה, אחרי כמה ימים לקחתי את הרכב לעוד מוסך וגם שם אמרו שהיא נקייה.

הייתי בעוד מוסך אחרי זה משה זר הזרקות והוא טיפל לי בכל הקטע של הזיהום אוויר, לבסוף הוחלף מחשב מנוע מרכזי שחשבתי שגם יפתור את הבעיה של הסלד לא יציב בעמידה אבל זה לא פתר והוא אמר לי אם זה לא יפתור תחזור אליי ננקה מצערת, בכל מקרה יש עוד רעיונות?

PEUGEOT 206XS

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אבל הוחלף מחשב מנוע אתה אומר? למה הוא הוחלף?

היה בעיה של זיהום אוויר מאוד גבוהה והוחלף מחשב וזה פתר את הבעיה, גם היה קודי שגיאה כמו חיישן קראנק וחיישן מאפ שאחרי החלפתם לא נמחק הקודים וכל זה גרם המחשב.

PEUGEOT 206XS

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 1590 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...