Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

שעון יד האם יש חומר שלא מזיק/נספג בעור

ts1
שימו לב! השרשור הזה בן 1565 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

אהלן ,

קרוב משפחה אוהב שעוני יד ואני צריך לקנות מתנה בשבילו.

חשבתי על שעון יד אך עלתה בי המחשבה שכל החומרים שמהם עשויים רצועות שעוני היד , הם הרי מזיקים ומפרישים חומרים מסוכנים לעור לא כך? פלדת אל חלד צבועה מפרישה חומרי מתכת וצבע גם עור הוא הרי צבוע ומפריש חומרים.

האם שעון מגוף קרמי גם הוא מפריש חומרים?

האם אין מנוס מלקנות שעונים מצופים זהב מלא?

למי שיש המלצה לשעון טוב אשמח לשמוע,

התקציב הוא עד 800 שקל עדיף באיזור ה500

תודה!

זה שאתה אוהב את זה, לא אומר שאתה טוב בזה .

אם תשקיע בזה מספיק זמן תהיה מצויין.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אין שום דבר מסוכן בחומרים שמופרשים משעוני יד.

מה שיש זה אנשים מסוימים שאלרגיים לחומרים מסוימים.

קנה מה שבא לך. אם הבחור אוהב שעוני יד, לא ייתכן שהוא אלרגי אליהם.

אוכל את הכובע שהגיש לי avergel ומודה קבל עם ועדה שלפעמים מחשבים של אסוס מחזיקים מעמד אפילו מעל לשנה שלמה - אם נזכרים לעדכן את ה-bios.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

רגע, רגע, בגדים הוא לובש? או שהבד מפריש חומרים מסוכנים לעור (בדוק באלו כימיקלים משתמשים לייצור בד).

לצורך העניין, נירוסטה stainless steel, וסיליקון, שניהם חומרים עם תגובה כימית נמוכה, ומשמשים גם ליצור רצועות שעון. אם אתה רוצה להשקיע - זהב עוד יותר טוב.

:turn-l:
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הבעיה לרוב מתחילה כאשר רוכשים רצועה חליפית לשעון, מייצרן סיני עלום שם שלא ממש משתמש בחומרים איכותיים.

לדוגמא לשעון שלי (גארמין פיניקס3) יש מגוון רצועות מתכת ברשת. המקורית עשוייה נירוסטה. החליפיות עולות בערך עשירית מהמקורית ולדעתי עשויות ברזל צבוע. אני הייתי חושש לשים את החליפיות הצבועות, בייחוד שהשעון מיועד לפעילות ספורטיבית מגוונת.

יום טוב גם לך

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תודה חברים על התגובות.

בוודאי שלא ישתמש בייצור סיני זול של ברזל מחליד אלא רק פלדת אל חלד.

יובק, האמת שמבין אותך למה השאלה מצחיקה, בגדים בוודאי שלובש אין כל חשש בבגדי כותנה 100 אחוז טבעיים הם לא מפרישים דבר לעור.

אבל , כאשר אתה עונד צמוד לעור מתכת זולה ביום חם מאוד ומזיע קיים סיכוי שיהיו הפרשות מסויימות לעור גם אם מינוריות.

זה שאתה אוהב את זה, לא אומר שאתה טוב בזה .

אם תשקיע בזה מספיק זמן תהיה מצויין.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כאן הגיע הרגע להכניס היד קצת עמוק יותר לכיס ולרכוש מוצר עשוי אל חלד איכותית.

בפלדות הללו יש כמובן המון סוגים, בין 304, 316 ועד ל- 904.

אין צורך לפנות אל הזהב.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תוכן חדש...