Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

718/R8 ומקום למטען

GTאי
שימו לב! השרשור הזה בן 1591 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

בוקר טוב,

מתכנן לשכור רכב במינכן דרך הרץ. 5 ימים בפברואר - 2 אנשים + מזוודות די גדולות.

תא מטען ברור שלא רלוונטי, האם יהיה מקום בתוך הרכב?

הנסיעה צריכה להיות כ-3 שעות למלון (פריקת הציוד) ובחזור כנ"ל. בין לבין לא יהיה ציוד ברכב.

אפשרות שניה זה מרצדס C/E שם ברור שיהיה מקום אבל פחות עושה חשק :)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בוקר טוב,

מתכנן לשכור רכב במינכן דרך הרץ. 5 ימים בפברואר - 2 אנשים + מזוודות די גדולות.

תא מטען ברור שלא רלוונטי, האם יהיה מקום בתוך הרכב?

הנסיעה צריכה להיות כ-3 שעות למלון (פריקת הציוד) ובחזור כנ"ל. בין לבין לא יהיה ציוד ברכב.

אפשרות שניה זה מרצדס C/E שם ברור שיהיה מקום אבל פחות עושה חשק :)

איפה בדיוק אתה חושב שיהיה מקום? מדובר במכוניות דו מושביות שלא ממש תוכננו לנהיגה יומיומית.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מה זה "די גדולות"? 21"? 24"? מניח ש-28" זה "גדול" בלי "די".

ככה או ככה בתוך שתי המכוניות האלה אין מקום בתא הנוסעים ליותר מאשר הנוסעים. בבוקסטר המושבים צמודים לקיר האחורי ואין שום סיכוי להכניס שם אפילו סנדוויץ, ב-R8 אפשר לדחוף את המושב קדימה ויש שם איזה מדף קטן, אבל מעבר לזה שאני בכלל לא בטוח שהוא גדול מספיק ליותר מאשר תיק צד או טרולי, אני בטוח שלא אתה ולא השותף/ה שלך לטיול יעופו על הרעיון של לשבת מקופלים עם הברכיים מאחורי האוזניים ו/או עם מזוודה 2 ס"מ מאחורי הראש.

הנה סרטון קצר שמדגים את ה"מושב האחורי" של ה-R8.

[video=youtube_share;MvAFJhw__Ps]

מכניסים לצנצנת, סוגרים, לופתים את המכסה כאילו חייך תלויים בזה, ומנערים את הצנצנת עד שהיא מודה ברצח ארלוזורוב.
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שתי אפשרויות

1. אחד יקח את הרכב למלון , השני יסע במונית עם הציוד ולהתחלף בדרך חזרה

2. לקחת את הרכב ליד המלון ולנסוע למלון עם מונית. / שאטל של המלון.

אני לא רואה איך אתה דוחף שתי מזוודות קטנות ברכב שכזה. כאשר יש בו שני נוסעים

גם אני מבקר במפגש השפלה... :beerchug:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תחליט בעצמך

לא, המזוודות שלי לא נראות ככה. אגב גם לא אשתי ואני :wink:

שתי אפשרויות

1. אחד יקח את הרכב למלון , השני יסע במונית עם הציוד ולהתחלף בדרך חזרה

2. לקחת את הרכב ליד המלון ולנסוע למלון עם מונית. / שאטל של המלון.

אני לא רואה איך אתה דוחף שתי מזוודות קטנות ברכב שכזה. כאשר יש בו שני נוסעים

רעיון משעשע למחשבה, אבל לא פרקטי

למה פברואר?

קר, גשמים, מסוכן ולא כיף

כי בכל מקרה אני שם לטובת סקי, לא מתחשק לי רכב 4*4 ובכל מקרה אני לא מתכוון להפוך את זה לטיול נהיגה כך שזה לא יהיה מסוכן יתר על המידה.

בכל מקרה שכנעתם... פעם הבאה אטוס לסקי לבד ואז יהיה מקום ב 718 למזוודה לידי

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בכל מקרה שכנעתם... פעם הבאה אטוס לסקי לבד ואז יהיה מקום ב 718 למזוודה לידי

תשמע... תמיד אפשר להגיד שביטלו את הטיסה ובדיוק קראו לך למילואים...

מכניסים לצנצנת, סוגרים, לופתים את המכסה כאילו חייך תלויים בזה, ומנערים את הצנצנת עד שהיא מודה ברצח ארלוזורוב.
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

חזרנו לפני שבוע מדולומיטים - בכלל לא נסעתי עם רכב, וטוב שכך. טמפרטורה קרוב ל-0, בבוקר שכבת קרח. ביום זה נמס והופך לסוג של דייסה. כבישים צרים.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

חזרנו לפני שבוע מדולומיטים - בכלל לא נסעתי עם רכב, וטוב שכך. טמפרטורה קרוב ל-0, בבוקר שכבת קרח. ביום זה נמס והופך לסוג של דייסה. כבישים צרים.

באזורים שיש בהם שלג רוב מי שיש לו מכונית מהסוג הזה מאחסן אותה לחורף ונוהג במשהו יותר מתאים. מכונית ספורט דו מושבית היא בדרך כלל נמוכה מדי לנהיגה בשלג והצמיגים אותם היא נועלת לא מתאימים בכלל לשלג ולטמפרטורות נמוכות.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מה זה "די גדולות"? 21"? 24"? מניח ש-28" זה "גדול" בלי "די".

ככה או ככה בתוך שתי המכוניות האלה אין מקום בתא הנוסעים ליותר מאשר הנוסעים. בבוקסטר המושבים צמודים לקיר האחורי ואין שום סיכוי להכניס שם אפילו סנדוויץ, ב-R8 אפשר לדחוף את המושב קדימה ויש שם איזה מדף קטן, אבל מעבר לזה שאני בכלל לא בטוח שהוא גדול מספיק ליותר מאשר תיק צד או טרולי, אני בטוח שלא אתה ולא השותף/ה שלך לטיול יעופו על הרעיון של לשבת מקופלים עם הברכיים מאחורי האוזניים ו/או עם מזוודה 2 ס"מ מאחורי הראש.

הנה סרטון קצר שמדגים את ה"מושב האחורי" של ה-R8.

[video=youtube_share;MvAFJhw__Ps]

האמת שלפי הסרטון נראה שאפשר לדחוף באודי שתי מזוודות בינוניות די בקלות שם מאחור.

אם קיפל שם חבר 1.90 אז אפשר לאלתר על זה.

אם זה היה טיול של שלוש שעות ככה בימים הראשון והאחרון ובין לבין להינות מהרכבים אז זה יכול להיות גבולי אך אפשרי.

אבל, אם אני מבין נכון, לא תהיה נהיגה משמעותית מעבר אז זה באמת מיותר.

Sent from my Mi 9T using Tapatalk

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 1591 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...