Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

חברה סלולארית שהגלישה שלה טובה בחול

gsi16v
שימו לב! השרשור הזה בן 1586 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

מנוי בגולן, באירופה (במדינות שונות ומכשירים שונים) לא הצלחתי להתחבר לרשת טובה יותר מ H, אבל כל עוד שגוגל מאפס עבד אז סבלתי בשקט.

מה ששבר אותי זה שבארהב רוב הזמן הייתי מחובר על e, ווויז בקושי עבד.

שיחות רגילות הצלחתי לקבל אך חוץ משיחה אחת לא הצלחתי להוציא יותר שיחות

בתמיכה לא הצליחו לסדר לי את זה בזמן שהותי בחול.

רוצה לשמוע מכם עם איזו חברה סלולרית הכל טוב כמובן בארץ ובחול אתם ממש מרוצים מהמהירות המתקבלת והשיחות עובדות טוב

אין משמעות למי יותר יקר ואני לא מעוניין בסימים מקומיים שכן אני גם פותח את המכשיר לשיחות רגילות וחבילות מותאמות כדי להמשיך לעבוד כרגיל.

Sent from my Redmi Note 7 using Tapatalk

עריכה אחרונה על ידי gsi16v

לתגובה רצינית, ראה את הודעתו של gsi16v.
זה משפט שלא ציפיתי לראות בפורום הזה
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני משתמש ב-Globalsim של פלאפון. כרטיס פריפייד במחיר סביר.

כנראה שהבעיה שלך בארה"ב היא במכשיר הטלפון שלא מתאים מבחינת פסי התדרים לאלה האמריקאיים. בכלל, נושא תדרי ה-4G בעייתי מאד, יש הרבה מאד וריאציות (ויש גם 2 שיטות שידור). באירופה די אחיד, אבל מחוץ לאירופה יש עשרות פסים, ומעטים המכשירים שתומכים במספיק פסים .

לפני 5 שעות, David32 כתב:

מה שאתה לא מבין זה שאתה מבזבז את הזמן שלך, את תעבורת האינטרנט שלך ואת אורך החיים של סוויצים במקלדת שלך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אין קשר בין החברה הישראלית לקליטה בחו"ל. לכל חברה יש הסכמים עם חברות זרות אחרות- תבדוק מה הרשת המקומית במדינת היעד שאתה אמור להגיע אליה, ותראה מה הביקורות על הרשת המדוברת.

זה יכול להשתנות באופן דרסטי ממדינה למדינה, וכאמור, התדרים שלנו לא כאלו חופפים לארה"ב- אז יש מצב שלעתים לא תקבל שם אפילו דור 3 כתלות במכשיר בעיקר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בס"ד

אני לקחתי חבילה של סלקום ב 3 ארצות שונות (איטליה, גרמניה, הולנד), לא הרגשתי שאני בחו"ל מבחינת בעיות וכו', עבד פיקס בשניה שפתחתי את הטלפון בחו"ל.

Sent from my SM-G950F using Tapatalk

אני קם כל בוקר בשביל הילדים, בלעדיהם הייתי קם בצהריים...:lol:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

רותם - באירופה פעולים באותם פסי תדרים שבהם פועלים אצלנו (חוץ מ-2600 שעדיין אין אצלנו, אבל צפוי בעתיד והטלפונים כוללים אותו). בארה"ב (וגם בעוד כמה מדיונות באמריקה) נעשהשימוש בתדרים שונים, שחלקם לא קיימים בטלפונים המיועדים לאירופה (ולנו), ולכן מי ש,נודד, עם טלפון כזה סובל מקליטה מוגבלת.

מה שאתה לא מבין זה שאתה מבזבז את הזמן שלך, את תעבורת האינטרנט שלך ואת אורך החיים של סוויצים במקלדת שלך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

רותם - באירופה פעולים באותם פסי תדרים שבהם פועלים אצלנו (חוץ מ-2600 שעדיין אין אצלנו, אבל צפוי בעתיד והטלפונים כוללים אותו). בארה"ב (וגם בעוד כמה מדיונות באמריקה) נעשהשימוש בתדרים שונים, שחלקם לא קיימים בטלפונים המיועדים לאירופה (ולנו), ולכן מי ש,נודד, עם טלפון כזה סובל מקליטה מוגבלת.
בס"ד

אתה מתכוון שהבעיה בטלפון עצמו ולאו דווקא בחברת הסלולר?

Sent from my SM-G950F using Tapatalk

אני קם כל בוקר בשביל הילדים, בלעדיהם הייתי קם בצהריים...:lol:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

החברה הסלולרית שעובדת הכי טוב בחו״ל היא חברה מקומית.

עדיף וזול יותר ברוס המקרים לקנות סים מקומי.

בתנאי שאתה יכול להיות לא זמין במספר שלך.

תודה הגברת שרה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בדיוק. צריך לבדוק באיזה פסים פועל המכשיר ולהשוות לפסים הפועלים באיזור בו שוהים. יש מקומות בהם הטכנולוגיה שונה (FDD לעומת TDD), זה מתבטא גם במיספור הפסים.

דרך אגב, גם אני שאלתי בשיטת הסים המקומי ובמהלך השנים אספתי עשרות כרטיסים. כיום אני משתמש באותו כרטיס של פלאפון, שכן הוא אינו מושלם לאחר הנסיעה אלא משמש אותי במדינות שונות לטעינה של 4-5 ג"ב מספיקה לחודש עד חודשיים בחו"ל (במצטבר). כיוון שגם הבנים שלי משתמשים בו הוא ביקר כבר באיזה תריסר מדינות.

עריכה אחרונה על ידי sperial

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בתחום העסקי מתקשרים עדיין בטלפון רגיל,

אבל לא הבנתי, Whats app לא עובד לפי מספר טלפון?

למייטב ידעתי זה כן, אחרי שינוי המספר גם דרך Whats app אי אפשר להתקשר במספר הישן.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תוכל בברשה להסביר איך עושים את זה?

נגיד אני עכשיו בח"ל עם סים מקומי, מה צריך לעשות על מנת שמי שהמספר ה"ישראלי" שלי שמור אצלו באנשי הקשר יגיע אלי למספר המקומי בחו"ל?

וגם שחברי הקבוצות שלי לא יקבלו הודעה אוטומטית על שינוי מספר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תוכן חדש...