Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

האם כדאי לי לערער על דו"ח מהירות שקיבלתי על ידי ממל"ז ?

שימו לב! השרשור הזה בן 1478 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

היי,

אתמול קיבלתי דו"ח על מהירות של 137 (לאחר הפחתה) בכביש שמותר 90.

עברתי ליד ניידת שבדיוק השוטרת נכנסה לתוכה וחשבתי שחמקתי ממנה, אך מהר מאוד הבנתי שקלטו אותי בממל"ז.

הניידת מהר מאוד צברה תאוצה והגיעה אליי ועצרה אותי (תמיד חשבתי שזה בזוגות בכלל)

קיבלתי 10 נקודות ו-1500 שקל.

השאלה האם כדאי לי לערער ?

איך יודעים בדיוק מי צולם ?

פשוט היו עוד אנשים מסביבי והייתי רוצה לדעת מה הסיכוי שלי במקרה הזה.

Polo 2012

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא צילמו, לכן גם עצרו אותך בצד הדרך. הסיכוי? רק דרך עורך דין טוב ויקר. זה קנס פלוס הרבה נקודות, תחליט אם זה שווה לך כ-10,000 שקל לטיפול המשפטי.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הממל"ז? אמין.

השוטר לזר עליך ולכן ידע שזה אתה.

בינינו - אם זה לא היית אתה, היית כותב אחרת(לא שאיכפת לי, 137 זה בכלל לאט מדי). אבל היות ואתה לא נוסע ברכב הכי נמכר בישראל וסביבך לא היה עוד 3-4 כאלה בדיוק באותו הצבע, יהיה לך קשה לטעון משהו.

בתאריך 13.7.2020 בשעה 17:22, pl7410 כתב:

זו בכל זאת מדינה שמסתמכת על טמטום כמשאב לאומי

לפני 5 שעות, HybridBoy כתב:

תיבה טובה סטייל DSG

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני לא זוכר את כללי הפורום בעניין פרסום. אני מקווה שאני לא עובר עליהם.... (אני חושב שאם אני לא משלב פרסום פרטים זה בסדר....)

אני מייצג בתיקי תעבורה.

אפשר לשפר את המצב בתיקים כאלו. אבל אי אפשר להבטיח זאת.

כשבאים אלי עם תיקים כאלו אני מסביר שהדבר היחיד שבטוח הוא שמבחינת עלות עדיף לשלם את הדוח על פני לשכור עורך דין.

העניין הוא נקודות, רישום, עקרון וכו. כל לקוח ושיקוליו.

10,000 שח שמישהו כתב כאן זה בהחלט על הצד היקר וגם בדכ הכוונה לניהול התיק. כלומר לכפור באשמה, להביא עדים וכו'.

הרבה פעמים ההליך בבית המשפט מסתיים בהסדר ואני ורבים מהקולגות שלי מתמחרים זאת מדורג:

סכום מסויים לבקשה להשפט וניסיון להגיע להסדר משופר ותוספת על ניהול התיק.

יש גם אופציה כמובן לבקש להשפט ולהגיע לבית משפט לבד.

זה בודאי זול יותר. מבחינת תוצאה זה מאוד תלוי בתובע. יש תובעים הגונים שמסייעים לנאשמים לא מיוצגים. איתם התוצאה עם ובלי עורך דין יכולה להיות דומה. לא כולם כאלו.....

Sent from my Mi 9T using Tapatalk

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני אנחם אותך לפחות, עד לפני שנה וחצי בערך מהירות כזו הייתה גוררת הזמנה לדין. בעקבות שינוי בחוקים, אולי על מנת מלהפחית הזמנות לדין נוסף אפשרות לשלם קנס 1500 שח ו10 נקודות. לא זוכר כמה שנים תופסות נקודות אבל אולי זה שווה לך לחיות עם זה מאשר להיגרר למשפט ולשלם על ייצוג כל עוד בהנחה ש10 נקודות לא יזיקו לך. (לא זוכר את המדרג אבל 12 נקודות זה קורס נהיגה מונעת, ויש עוד כמה מדרגים עם סקנציות)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

פחות מ-1500 שקל ו-10 נקודות? במשפט כנראה לא תצא בפחות מזה.

אבל תעלה את הדו"ח בטישטוש פרטים מזהים ושאחד המנהלים יעביר את השרשור לפורום המשפטי.

יש שם בדיוק כרגע עוד שרשור ממש דומה

ליאור

מאזדה 3 2.0 "ספיריט" 2020

בתאריך 12.5.2021 בשעה 13:54, יבגניפ כתב:

באמת. אני אוהב אותך כמו שאתה.

יבגני כבר לא אוהב אותי 😭

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• חודש מאוחר יותר...

אם היית מספיק גבר לנהוג 50 קמש מעל המותר, תהיה מספיק גבר לקבל את הנקודות ולשלם את הקנס.

תפסיק להיות בכיין וקח אחריות על המעשים שלך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אם היית מספיק גבר לנהוג 50 קמש מעל המותר, תהיה מספיק גבר לקבל את הנקודות ולשלם את הקנס.

תפסיק להיות בכיין וקח אחריות על המעשים שלך.

תגובה מיותרת של מישהו משועמם שמחפש איך לצאת יפה נפש על גבי הפורום.

אתה בטח אף פעם לא עברת על המהירות המותרת, נכון? או בכלל- על שום חוק, כן?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תריץ את גוגל עד שתמצא למי ואיך שולחים בקשה, זה אפשרי במידה ואין לך עבירות משמעותיות בעבר (לא עבירות חניה וכו) ניתן לבקש המרה לאזהרה

אני קיבלתי דו"ח על 118 קמש בצומת מורשה, שלחתי בקשה אבל נדחיתי רק בגלל שאפשר עד חודש מיום ביצוע העבירה לשלוח את הבקשה.

יכול להיות שהיו מוותרים לי ויכול להיות שלא, מה שבטוח להזיק זה לא יזיק. מקסימום לא יאשרו.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

השוטר מחוייב לשמר אתך על קשר עין רציף מרגע הלזירה ועד הרגע שהוא עצר אותך

מצלמת רכב (אחורית בעיקר) הייתה יכולה לעזור במידה והיה ניתוק קשר עין

זה החוק. אבל אנחנו מדברים על בתי משפט וחוק וצדק לא קיימים שם תמיד (זו דעתי ונסיוני בלבד)

קח בחשבון שאם תרצה להישפט השופט עלול להחמיר את העונש כי אתה "מבזבז" את זמנו של בית המשפט (כדברי השופט במשפט שלי לפני כמה שנים שלא התייחס כלל להוכחות שהצגתי)

בועז

Sent from my ONEPLUS A6013 using Tapatalk

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 1478 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...