Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

פרוייקט דרך ערך - המנטר הורג את המצבר?

Nisimo
שימו לב! השרשור הזה בן 1587 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

אז הצטרפתי לפרוייקט דרך ערך עם פנגו, חשבתי למה לא לחסוך קצת נסיעות וגם לקבל כסף על זה? I'm in.

אבל כמו כל דבר בישראל כנראה לא חשבו על העניין הטכני לעומק, המנטר שהם שולחים אמור לבדוק אם אתה באמת משאיר את הרכב בבית ולא נוסע בשעות העומס, הבעיה היא שהמנטר gps מחובר ישירות לרכב (מתחת להגה למתח ישיר המצבר) ותמיד עובד גם שהרכב כבוי ופה מתחילה הבעיה...

מה שקורה זה שאם אתם לא נוסעים ברכב לפחות פעם ביום זה הורג את המצבר (ויש לי ניסאן אקס טרייל 2018 עם מצבר חדש יחסית) וכל הקטע זה שזה אמור לעודד אותך להשתמש ברכב פחות.

מישהו פה ניתקל בבעיה דומה? או שהם פשוט לא חשבו שאנשים לא ידליקו את הרכב במשך יומים?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אם הם לא חשבו שאנשים לא יסעו - אז מה הקטע של כל הפרוייקט?:screwy:

בכל אופן - אם יש לך הבנה בקטנה בחשמל, תבדוק מה צריכת הזרם של העניין הזה, אם זה יותר מכמה מיליאמפר - אתה בבעיה. (כי אם המצבר שלך הוא 50 אמפר שעה, וזה צורך כמו מטען של טלפון למשל (2אמפר), המצבר יהיה ריק אחרי יממה).

בכל אופן - זה פרוייקט חדש והם עוד בחיתולים, הדבר הנכון הוא לפנות אליהם ישירות ולהצביע על הבעיה.

בתאריך 13.7.2020 בשעה 17:22, pl7410 כתב:

זו בכל זאת מדינה שמסתמכת על טמטום כמשאב לאומי

לפני 5 שעות, HybridBoy כתב:

תיבה טובה סטייל DSG

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אם יגמר לך המצבר... איך תיסע?

חשבו על זה מצויין וזה אכן מוריד את הנסועה.

אגב... GPS לא צורך 2A, גם לא ביום רע

קיבלת התראת משתמש בקארספורום - סיבה: שפה לא נאותה אנא חסוך מאיתנו את חוש ההומור הלא מצחיק שלך.
כל מה שעומד בין אדם, לאושר שלו, הוא היכולת להשלים עם כמה עובדות ולהבין שלא שווה להילחם עליהן.
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אולי הוא לא חובר באופן תקין לרכב, מה שגורם לרכב לא "להרדם".

מצד שני אולי המכשיר בעצמו חווט לא טוב והוא נשאר פעיל גם מתי שהרכב כבוי.

האם למכשיר עצמו יש סוללה פנימית ?

Peugeot 3008 MY18 1.6HDi 120Hp Automatic
   Citroen Berlingo XTR MY17
 1.6
HDi 100Hp Automatic
Citroen C4 MY07 2.0 143Hp Automatic

eפ.מצולמים אחרונים: הח' שסתום ספיקה למדחס מזגן, טיימינג למנוע 2.0 EW10J4 ב 307, הח' COM2000 ברכבי PSA , הח' שמן AL4, הח' שסתומים AL4

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אם הם לא חשבו שאנשים לא יסעו - אז מה הקטע של כל הפרוייקט?:screwy:

בכל אופן - אם יש לך הבנה בקטנה בחשמל, תבדוק מה צריכת הזרם של העניין הזה, אם זה יותר מכמה מיליאמפר - אתה בבעיה. (כי אם המצבר שלך הוא 50 אמפר שעה, וזה צורך כמו מטען של טלפון למשל (2אמפר), המצבר יהיה ריק אחרי יממה).

בכל אופן - זה פרוייקט חדש והם עוד בחיתולים, הדבר הנכון הוא לפנות אליהם ישירות ולהצביע על הבעיה.

תקן אותי אם אני טועה, אבל המטען לטלפון אכן מוציא 2 אמפר אבל ב5 וולט (10 וואט) ולא ב24 וולט של המצבר,לכן מה שהמטען בפועל צורך (ומוריד את המתח ומעלה את הזרם אחרכך) זה 24 וולט ו0.41 אמפר (מה שנותן לנו שוב 10 וואט)

Seat Ibiza 3d 2010 כרגע...

ובעתיד...אלפא אלפא אלפא ואלפא!

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תקן אותי אם אני טועה, אבל המטען לטלפון אכן מוציא 2 אמפר אבל ב5 וולט (10 וואט) ולא ב24 וולט של המצבר,לכן מה שהמטען בפועל צורך (ומוריד את המתח ומעלה את הזרם אחרכך) זה 24 וולט ו0.41 אמפר (מה שנותן לנו שוב 10 וואט)

ברוב מכוניות הנוסעים מתח המצבר הוא 12V, לא 24V שמקובל בעיקר ברכב כבד.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

קודם כל - אלא אם אתה נוהג בהאמר, המצבר והמתח ברכב הוא 12 וולט.

בכל אופן, הדוגמא עם המטען הייתה לצורך הבהרה שאם צריכת הזרם של הGPS גבוהה - המצבר יתרוקן אבל כנראה שלא כתבתי נכון את מה שניסיתי להגיד :)

מודה באשמה, כמו שכתבת עם הGPS מושך 2 אמפר (הוא לא אמור בשום מצב אלא אם מישהו חירבן על החיווט) אז בהינתן והוא 5וולט כמובן שצריך להכפיל את הצריכה ב5/12.

בתאריך 13.7.2020 בשעה 17:22, pl7410 כתב:

זו בכל זאת מדינה שמסתמכת על טמטום כמשאב לאומי

לפני 5 שעות, HybridBoy כתב:

תיבה טובה סטייל DSG

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אם הייתי מתכנן מוצר כזה, הייתי כולל קבל-על או סוללה קטנה, ומדליק את המקלט פעם ב-5 דקות, ומשווה את הערך שהתקבל להדלקה האחרונה.אם הערך שונה משאיר דלוק, אם זהה או דומה מכבה ומדליק עוד 5 דקות.

כמו כן ברכבים רגילים (לא חשמליים או הברידיים) אפשרי לדעת אם הרכב מותנע ע"י מדידת המתח.

בקיצור, יש לא מעט דרכים ליישום בצורה שלא תפגע במצבר.

עריכה אחרונה על ידי saay222
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

קיבלתי את הרכיב לא מזמן ניסיתי להתקין ולהפעיל ולא צלח, כשיצרתי קשר עם התמיכה אמרו שהרכיב ששלחו לי תקול וישלחו לי אחד חדש, בעצם נאמר לי ששלחו לי רכיב ישן ואני אמור לקבל אחד חדש, בתור התחלה לא עושים רושם טוב.

נ.ב - גם אני דרך פנגו, האם ההצטרפות לדרך ערך (שם כל כך לא קליט וטיפשי לטעמי) דרך חברה אחרת מזכה אותך ברכיב אחר או שכולם דרך אותה חברת "קבלן" ממקור שלישי?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אכן השקע מחובר בOBD , ולדעתי הוא דולק תמיד, אני לא יודע אם הם תיכנתו אותו להתכבות אבל לקח בערך יום אחרי שניתקתי עד שקיבלתי מהם הודעה שהם לא קולטים אותי, יכול להיות בגלל שהם משתמשים בחברה צד ג כדי לנטר.

בכל מקרה כרגע בלתי אפשרי להשתמש במוצר הזה אלה אם כן מישהו יקח את הרכב לסיבוב של כמה דקות כל יום.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

דיברתי עם קולגה שמשתתף בניסוי וזו תגובתו:

״אני כבר חודשים עם המנטר הזה (דרף פנגו), ואני ממש לא מרגיש שזה גומר את המצבר. ואני נוסע עם האוטו בד״כ רק בסופ״ש (כלומר, יכולים לעבור 5 ימים מכיבוי להנעה מחדש).״

אולי מדובר ברכיב תקול. האם פנית לגורם המתקין?

אפשרות נוספת, אם המצבר מתחילת 2018 הוא כבר בן שנתיים, חדש הוא לא. כתלות באופי הנסיעות וצרכני חשמל אחרים אולי הוא לקראת סוף חייו, ואז המנטר רק היה הקש ששבר את גב הגמל.

עריכה אחרונה על ידי Be roo
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אז אם הוא הוחלף במסגרת האחריות אולי יש אצלך בעית חשמל שגרמה למצבר הקודם למוות מוקדם?

ולא הבנתי אם פנית למתקין.

שכחתי גילוי נאות, אני עובדת בויה שלוקחת חלק בפרוייקט, אם כי לא בחלק של החומרה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 1587 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...