Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

פרוייקט דרך ערך - המנטר הורג את המצבר?

Nisimo
שימו לב! השרשור הזה בן 1592 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

אז אם הוא הוחלף במסגרת האחריות אולי יש אצלך בעית חשמל שגרמה למצבר הקודם למוות מוקדם?

ולא הבנתי אם פנית למתקין.

שכחתי גילוי נאות, אני עובדת בויה שלוקחת חלק בפרוייקט, אם כי לא בחלק של החומרה.

המצבר הקודם לא מת באמת, פשוט שעשיתי בדיקה שקניתי הם אמרו שהוא קצת חלש מהרגיל אבל אין בעיה לעבוד איתו, אז דרשתי שיחליפו לי למצבר חדש.

בכל מקרה שהרכב מנותק אין שום בעיה, יש גם ברכב מערכת STOP & START שדורשת שהמצבר יהיה במצב טוב ככה שאם היתה בעיה זה היה מפסיק לעבוד.

יכול להיות שנתנו לי רכיב תקול...

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אצלי ה-Start & Stop הוא הגורם העיקרי למוות של מצברים, ואני בכלל מקפיד לכבות את השיקוץ

ליאור

מאזדה 3 2.0 "ספיריט" 2020

בתאריך 12.5.2021 בשעה 13:54, יבגניפ כתב:

באמת. אני אוהב אותך כמו שאתה.

יבגני כבר לא אוהב אותי 😭

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אז הצטרפתי לפרוייקט דרך ערך עם פנגו, חשבתי למה לא לחסוך קצת נסיעות וגם לקבל כסף על זה? I'm in.

אבל כמו כל דבר בישראל כנראה לא חשבו על העניין הטכני לעומק, המנטר שהם שולחים אמור לבדוק אם אתה באמת משאיר את הרכב בבית ולא נוסע בשעות העומס, הבעיה היא שהמנטר gps מחובר ישירות לרכב (מתחת להגה למתח ישיר המצבר) ותמיד עובד גם שהרכב כבוי ופה מתחילה הבעיה...

מה שקורה זה שאם אתם לא נוסעים ברכב לפחות פעם ביום זה הורג את המצבר (ויש לי ניסאן אקס טרייל 2018 עם מצבר חדש יחסית) וכל הקטע זה שזה אמור לעודד אותך להשתמש ברכב פחות.

מישהו פה ניתקל בבעיה דומה? או שהם פשוט לא חשבו שאנשים לא ידליקו את הרכב במשך יומים?

אצלנו אין שום בעיה, לא פוגע במצבר, אולי באמת יש לך בעיה ברכיב, מציע ללכת לבדוק איפה שהתקינו לך..

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

היום הגיע טכנאי להחליף לי את הרכיב, התקין אחד אחר וניסיתי לאשר את החיבור דרך האתר, שוב תקלה ולא עובד, לא מבין מה עובר על זה, בינתיים רק בזבזתי זמן ועצבים על זה, חניתי את הרכב, ניתקתי את הרכיב ואמרתי "אני מוותר", זה יותר מגושם בפינגווין על סלעים.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 1592 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...