Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

חיפוש מחדש להמלצה לרכב

CAPOBOSS
שימו לב! השרשור הזה בן 1588 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

אז ככה אם נעשה סדר מבחינת דרישות

1 אמינות

2 בטיחות

3 תא נוסעים מרווח גם מאחור (רצוי ששתי כיסאות בטיחות מאחור ומבוגר)

4 אבזור

5 גודל תא המטען רצוי גדול

6 וצריכת דלק ממוצעת ולא גבוהה מידי

תקציב 60 אלף

ולא בא בחשבון סטיישן

מעדיף מראה ספורטיבי עדיין משפחה צעירה

הונדה גאז וכדומה גם לא בא בחשבון.

עריכה אחרונה על ידי CAPOBOSS
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מאזדה 3, הונדה סיביק, סוזוקי קרוסאובר.

לגביי בטיחות - אני לא חושב שיש משהו מיוחד בתקציב שלך, שיתאים לדרישות שלך ושייתן לך משהו מעבר למובילאיי ו-6-7 כריות אוויר.

בעבר: Hyundai Getz Fun GLX 1.4 Automatic | Renault Clio MK3 1.2 Manual | Fiat 500 Pop 1.2 Manual | Mazda 3 Sport 2.0 Automatic | Seat Arona FR 1.0TSI DSG7 | Toyota Corolla Hybrid Limited

בהווה:  Tesla Model 3 Highland SR | Mitsubishi Space Star Supreme

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מאזדה 3, הונדה סיביק, סוזוקי קרוסאובר.

לגביי בטיחות - אני לא חושב שיש משהו מיוחד בתקציב שלך, שיתאים לדרישות שלך ושייתן לך משהו מעבר למובילאיי ו-6-7 כריות אוויר.

הונדה סיוויק די נמוך בתנוחת הישיבה שלו מה לגבי טויוטה קורולה 2015? גם נכנס בתקצב זה משהו שגם הוצא לי

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מאזדה צפופה, סיביק עם המנוע הכי טוב ליד 2, קרוס אובר 6 הילוכים נשמע טוב רק לא הCVT.

אפשר גם קורולה אבל היא תיהיה הכי ישנה.

הייתי לוקח סיביק הצבק

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מאזדה צפופה, סיביק עם המנוע הכי טוב ליד 2, קרוס אובר 6 הילוכים נשמע טוב רק לא הCVT.

אפשר גם קורולה אבל היא תיהיה הכי ישנה.

הייתי לוקח סיביק הצבק

הסיוויק הישיבה בא די נמוכה וזה יקשה על ישיבה לאישה בהריון

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אשתי כשהייתה בהריון נהגה בסיוויק האצבק ידנית והיה לה נוח מאוד, שווה בדיקה וניסיון ולא לשלול על הסף, מאוד מרווחת מאחורה ותא מטען גדול, בנוסף פתרונות אחסון מגניבים, מנוע טוב ואמינות גבוהה - מצטרף להמלצה

עברתי לסקייטבורד

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

חייב להגיד לגבי i25 2016 - במקרה בו נהגתי עם מנוע 1.6, ותיבת 4 הילוכים - שהיא הרבה יותר נעימה לנהיגה ממה שניתן היה להבין מקריאת הכתבות/תגובות.

קודם כל מבחינת תגובת הרכב בהאצה (בהשוואה לרכבים עם תיבות CVT) וגם מבחינת עבודת המתלים. מה שכן, לא מצאתי תנוחת נהיגה אופטימלית אבל זה מאוד סובייקטיבי.

לגבי קורולה 2015 ב 60 אלש"ח. נשמע לי זול. זה רכב השכרה? החכרה?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

פורטה 16. אולי 17 בהתמקחות חזקה מאוד.

אם הן מגיעות עם גיר רובוטי אז ממש לא כדאי.

בתקציב הזה,הייתי הולך על בטוח- סיוויק סדאן מאובזרת או קורולה,מעט משעממת אך שתיהן כנראה יפגינו אמינות יותר מהקוריאניות בעלות מחלות ההגה ועכשיו גם ענייני הגיר הרובוטי המזעזע.

עריכה אחרונה על ידי colauti 9

אין איש בעולם שיוכל אותי למחוק אצלך אני קיים.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

חייב להגיד לגבי i25 2016 - במקרה בו נהגתי עם מנוע 1.6, ותיבת 4 הילוכים - שהיא הרבה יותר נעימה לנהיגה ממה שניתן היה להבין מקריאת הכתבות/תגובות.

קודם כל מבחינת תגובת הרכב בהאצה (בהשוואה לרכבים עם תיבות CVT) וגם מבחינת עבודת המתלים. מה שכן, לא מצאתי תנוחת נהיגה אופטימלית אבל זה מאוד סובייקטיבי.

לגבי קורולה 2015 ב 60 אלש"ח. נשמע לי זול. זה רכב השכרה? החכרה?

ליסינג לשעבר וב56 אלף עם 108 אלף קילומטר

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אוקיי. אז אם זה המחיר ל 2015, ואם בטיחות מדורגת במקום גבוה כפי שרשמת (2), אז ב 2016 יש קורולות TSS עם בלימה אוטו', סטייה מנתיב ועוד כמה פיצ'רים מעולם הבטיחות. ראיתי שגם ב SUN יש (לפי icar), שזו רמת הגימור בליסינג. כמובן שעם האמינות של קורולה קיבלת מענה די חזק ל 2 הדרישות הגבוהות שלך. מחיר? תעדכן אם תלך על הכיוון.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אוקיי. אז אם זה המחיר ל 2015, ואם בטיחות מדורגת במקום גבוה כפי שרשמת (2), אז ב 2016 יש קורולות TSS עם בלימה אוטו', סטייה מנתיב ועוד כמה פיצ'רים מעולם הבטיחות. ראיתי שגם ב SUN יש (לפי icar), שזו רמת הגימור בליסינג. כמובן שעם האמינות של קורולה קיבלת מענה די חזק ל 2 הדרישות הגבוהות שלך. מחיר? תעדכן אם תלך על הכיוון.

אין לי תקציב ל2016 זה נורא יקר לפחות כרגע אם כן זאת הייתה אופציה מעולה 60 אלף זה טופ של הטופ של התקציב שלי

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ליסינג לשעבר וב56 אלף עם 108 אלף קילומטר
אז תיקח את הרכב הזה לבדיקה, ואם הוא במצב נורמלי וללא פגיעות שלדה, תתחדש.

toyota verso 2016 - יש מקום לכולם!

בעבר : ניסאן NV200 2012, סיטרואן ג'מפי 2007, רנו קנגו DCI  2007,  פולו סטיישן SDI 2000, לנסר 93, אופל קדט 84.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 1588 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...