Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

קליאו 4 - טיפול ראשון כולל רפידות - 1700₪

Nakamichi
שימו לב! השרשור הזה בן 1586 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

לא מתלונן. משתף.

קליאו דור 4 שנת 2018. עברה עכשיו שנה ו-13 אלף ק״מ.

נכנסה לטיפול ראשון.

הוחלפו גם רפידות קדמיות.

מצ״ב פירוט ותמונות רפידות לפני החלפה.

3af8fe4c2fe6e421685f3fc74f58254e.jpg86a1f176984c2795789d25a0426ffcd6.jpg

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 45
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

תמונות שפורסמו בשרשור

איך זה שבשנה אחת לא עמוסה במיוחד כבר הלכו רפידות. מתאר לעצמי שלא נסעת איתה במירוצי ראלי.

לי על טיפול ראשון לקליאו דור 4 לקחו בסביבות 870 על הכל וגם זה יקר מאוד לטעמי.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הרפידות לא "הלכו" לשום מקום אחרי שנה.

המוסך העריך שהן לא יחזיקו מעמד עד לטיפול הבא בעוד שנה והציע להחליף ( אולי בהערכה פסימית מדי ).

לא היתה חובה להחליף ואפשר היה למשוך איתן ולהיכנס להחלפה בין שני הטיפולים ( לא חסכון גדול אבל עדיין קיים ).

אם רוב הנסיעות בעיר, מצב השחיקה הגיוני.

יש אפשרות לקנות לבד בחנויות חלפים רפידות תחליפיות באיכות גבוהה בחצי מחיר ממה שהמוסך מוכר בהחלפה. המוסך חייב לקבל אותך איתן או תחליף רק את הרפידות (וצלחות אם צריך בהמשך ) במוסך אחר, לא מורשה יבואן. זה לא פוגע באחריות.

toyota verso 2016 - יש מקום לכולם!

בעבר : ניסאן NV200 2012, סיטרואן ג'מפי 2007, רנו קנגו DCI  2007,  פולו סטיישן SDI 2000, לנסר 93, אופל קדט 84.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא אני לקחתי אותה לטיפול.

מסכים שהתוסף דלק היה מיותר וגם אני מוותר עליו.

הרפידות - ביקשתי שיבקשו לתת לי אותן שאבדוק מה היה מצבן באמת - אבל שכחו לבקש.

לגבי הנוזל קירור - זאת הייתה תוספת לפי הקבלה. למה לוקחים כסף על תוספת נוזל קירור לרכב באחריות? לא יודע מה מקובל.

דורון = באיזה מוסך זה היה? זה כלל פילטר מזגן ותוסף דלק?

כי אם אני מוריד את התוסף אני מגיע בערך לאותו סכום

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

דווקא התקשרתי אליו והציע לי ב-970 או משהו כזה.

במרכזי בראשון רצו סכום דומה וזה היה לי יותר קרוב.

ולאדקאר - אני רק אציין שאבא שלי שאל אותם אם חובה להחליף ואמרו שכן אי אפשר למשוך עוד.

מן הסתם הצעתי שאקנה לבד רפידות ואחליף או שנחליף במוסך כללי.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בשני טיפולים שעשיתי בנתיים לסנדרו במרכזי בראשון ביקשתי להוריד את התוסף. הטיפול הראשון עלה בזמנו 646 והשני 751.

בטיפול הראשון גם הוסיפו מעט נוזל קירור, בשני לא.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

זה לא משנה,ביקש או לא - בדיקת מצב הבלמים זה חלק מכל טיפול. אם המכונאי רואה שיש צורך להחליף, הוא מתקשר לבעל הרכב/ ניגש אליו ( במידה והבעלים נשאר להמתין במוסך ) ומודיע על הצורך בתוספת לטיפול המתוכנן.

בעל הרכב , שלדעתו מחיר ההחלפה מופרז/ ניתן לדחות ( בשביל זה צריך להבין במצב הרפידות/ צלחות ), יכול לחתום על ויתור וללכת למוסך אחר ולהחליף / לנסוע עוד כמה אלפים ולהכנס למוסך מורשה רק לצורך החלפת בלמים.

לי היה סיפור דומה - בזמן שחיכיתי במוסך עד שהטיפול יסתיים, ניגש אלי נציג שירות והודיע שצריך להחליף גם רפידות וגם צלחות.

שאלתי אותו איך הוא יודע שצריך להחליף צלחות? הם אפילו לא פירקו גלגלים. הוא אמר שרואים קנט על הצלחת. ביקשתי שיפרקו גלגלים ויבדקו את עובי הצלחות ויראו לי את מצב הרפידות. בסוף החליפו רק רפידות. בקיצור, גם במוסך מורשה יכולים להודיע שצריך להחליף רפידות / צלחות כאשר עוד ניתן להמשיך להשתמש בהן.

toyota verso 2016 - יש מקום לכולם!

בעבר : ניסאן NV200 2012, סיטרואן ג'מפי 2007, רנו קנגו DCI  2007,  פולו סטיישן SDI 2000, לנסר 93, אופל קדט 84.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מהרפידות אני לא מופתע. על הנוזל קירור הייתי דורש זיכוי. 30 שקל שאולי יעלו לך יותר זמן אבל פחות 30 שקל גנובים. חד משמעית גנובים. הרכב באחריות.

Miata NC

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

עצוב העניין הזה,שבלא מעט מוסכים מחליטים כאשר נשאר חלק לא קטן מבשר הרפידות,להמליץ ללקוח ש"כדאי להחליפן".

אישית,עברתי חוויה דומה עם "הצעה ידידותית" של נציג השירות בתמיכת המכונאי שלהם להחלפת בלמים אחוריים שלא לצורך במורשה הונדה ולא אישרתי להם לגעת מסיבה פשוטה- הרפידות הללו הוחלפו במוסך כללי בערך 7000 ק"מ לפני שהרכב הגיע אליהם לטיפול(בתקווה שבטיפול הבא יבינו את הרמז שיש כאלו פחות תמימים שלא יאפשרו/לא יתנו לעקוץ אותם).

אין איש בעולם שיוכל אותי למחוק אצלך אני קיים.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא בוכים על חלב שנשפך.

ברור שאם כל הרפידות זהות למצב הרפידה שבתמונה - היית בקלות עושה עליהן עוד 20 אלף קמ, ואני גם לא מפחד לומר לך 20-30 אלף קמ.

אבל עכשיו, אחרי שכבר החליפו ואתה לא יודע מה מצב כל הרפידות - אין הרבה מה לטחון את הנושא.

להבא תישאר ליד הרכב ותבקש לראות את הרפידות טרם ההחלפה.

איציק

Peugeot 3008 MY18 1.6HDi 120Hp Automatic
   Citroen Berlingo XTR MY17
 1.6
HDi 100Hp Automatic
Citroen C4 MY07 2.0 143Hp Automatic

eפ.מצולמים אחרונים: הח' שסתום ספיקה למדחס מזגן, טיימינג למנוע 2.0 EW10J4 ב 307, הח' COM2000 ברכבי PSA , הח' שמן AL4, הח' שסתומים AL4

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 1586 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...