Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

קליאו 4 - טיפול ראשון כולל רפידות - 1700₪

Nakamichi
שימו לב! השרשור הזה בן 1564 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

מקס - לא התלונן.

איציק - כאמור לא בוכה. משתף. בעלויות וגם יש פה מקטים למי שיחפש בעתיד.

לי זה עזר כמה פעמים לראות חשבוניות כדי למצוא מקטים כי לא תמיד המגטים בcatcar וכו זהים למקטים בארץ.

עריכה אחרונה על ידי Nakamichi
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 45
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

תמונות שפורסמו בשרשור

מקס - לא התלונן.

איציק - כאמור לא בוכה. משתף. בעלויות וגם יש פה מקטים למי שיחפש בעתיד.

לי זה עזר כמה פעמים לראות חשבוניות כדי למצוא מקטים כי לא תמיד המגטים בcatcar וכו זהים למקטים בארץ.

בוא נגיד שאדם חכם לא חוזר על טעות פעמיים ואני מניח,שזה מה שיקרה בשנה הבאה,בטיפול הבא.

אין איש בעולם שיוכל אותי למחוק אצלך אני קיים.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ברקסים, במוסך מורשה, זה כסף קל.

אף אחד לא יתווכח על דבר שהוא "בטיחותי מהמעלה הראשונה". גם קל מאוד להפחיד אנשים עם ברקסים.

למרות שזה מדגם לא מייצג - בשנים האחרונות בדקתי מה קצב החלפת הבלמים ברכבים שלי:

ב C4 מודל 2007 (רכב שנוסע בעיקר עירוני וגם לא מעט נסיעה שלי שהיא הארדקור בחלק מהמקרים)

הבעלים הקודם-קודם עשה ב 126K ק"מ צלחות ורפידות - והגעתי לברזל כ-5 שנים לאחר מכן באיזור ה 170K ק"מ. כמעט 45K ק"מ.

ברלינגו HDI מודל 2006 - עברו 3 שנים ו 57-58 אלף ק"מ עד לברזל. רכב שנוסע עמוס (תמיד) ולעיתים גם עם עגלה נגררת (משקל עצמי 200 ק"ג, וכשהיא עמוסה זה מגיע למשקלים של בין 500 קג ל 800 ק"ג בקלות).

C4 פיקאסו מודל 2017 - החליפו רפידות לראשונה בטיפול 30K (אני יכול לנחש שאם הן מחזיקות 45K בקירוב, ראו שנשאר 1/3 או פחות והחליטו להחליף).

לכן אם אין בעיה אקוטית ברכב או רפידות שמתכלות ממש ממש מהר, רכב כזה יכול לנסוע בתנאים שגרתיים לא פחות (ואני מגזים) מ 30-40K ק"מ, ומי שנזהר קצת יותר או משלב נסיעות בין עירוניות (וסגנון הנהיגה שלו הוא הגיוני ולא מפגר) יכול להוציא פי 1.5 עד 2 מזה.

איציק

Peugeot 3008 MY18 1.6HDi 120Hp Automatic
   Citroen Berlingo XTR MY17
 1.6
HDi 100Hp Automatic
Citroen C4 MY07 2.0 143Hp Automatic

eפ.מצולמים אחרונים: הח' שסתום ספיקה למדחס מזגן, טיימינג למנוע 2.0 EW10J4 ב 307, הח' COM2000 ברכבי PSA , הח' שמן AL4, הח' שסתומים AL4

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפי התמונה קל להבין שנישאר עוד המון בשר אבל מה לגבי הרפידה הפנימית? אולי היא הייתה במצב רעוע? ולמה הוחלף מסנן מזגן אחרי כל כך מעט קמ? זו הוראת יצרן באמת? מסיר פיח כמובן דחפו כרגיל והשלמת נוזל קירור אמור להיות בתקופת האחריות אם אני לא טועה ללא כל תשלום.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

התאמצתי לא להגיב אבל באמת שזה מקומם, אם כבל לוקחים על כל פיפס ונכנסים לדקויות קרי: 10 דקות חיוב על פילטר מזגן, שים לב לקחו 50 דקות על החלפת שמן ומסנן שמן, לי לוקח לבד באמצעים ביתיים 10 דקות, אז למה 50 דקות, בנוסף אטם לבורג שמן, עכשיו קניתי מאמזון שלחו לי 5 ברגים עם האטם שלהם , כלומר 5 ברגים מקוריים ו 5 אטמים ב 5 דולר, אז למה לוקחים על אטם1 10 שקלים ?!, ובנוגע לברקסים, לפי התמונה לפי דעתי האישית, הברקסים היו חדשים, משמע עוד 30 אלף בנהיגה רגועה בשקט. תהנה זה הכי חשוב זכית בחותמת בספר הטיפולים זה הכי חשוב.

כולם לומדים,יש כאלה בדרך הקשה ויש כאלה בדרך הקלה, בסוף כולם מגיעים לאותה המסקנה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

התאמצתי לא להגיב אבל באמת שזה מקומם, אם כבל לוקחים על כל פיפס ונכנסים לדקויות קרי: 10 דקות חיוב על פילטר מזגן, שים לב לקחו 50 דקות על החלפת שמן ומסנן שמן, לי לוקח לבד באמצעים ביתיים 10 דקות, אז למה 50 דקות, בנוסף אטם לבורג שמן, עכשיו קניתי מאמזון שלחו לי 5 ברגים עם האטם שלהם , כלומר 5 ברגים מקוריים ו 5 אטמים ב 5 דולר, אז למה לוקחים על אטם1 10 שקלים ?!, ובנוגע לברקסים, לפי התמונה לפי דעתי האישית, הברקסים היו חדשים, משמע עוד 30 אלף בנהיגה רגועה בשקט. תהנה זה הכי חשוב זכית בחותמת בספר הטיפולים זה הכי חשוב.

יש רכבים שרק לפרק את הכיסוי התחתון ולמצוא את הפילטר שמן זה סיפור מהתXת.

זה נכון שיש רכבים שבהם זה לוקח 5-10 דקות, אבל ברכבים מודרניים עם שלל חיפויים\כיסויים\מגנים - יש לפעמים עבודת פירוק לא קטנה.

איציק

Peugeot 3008 MY18 1.6HDi 120Hp Automatic
   Citroen Berlingo XTR MY17
 1.6
HDi 100Hp Automatic
Citroen C4 MY07 2.0 143Hp Automatic

eפ.מצולמים אחרונים: הח' שסתום ספיקה למדחס מזגן, טיימינג למנוע 2.0 EW10J4 ב 307, הח' COM2000 ברכבי PSA , הח' שמן AL4, הח' שסתומים AL4

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מסנן מזגן גם אני שאלתי על הקליאו שלי בזמנו שעבר קילומטר נמוך בהרבה משל פות"ח והמסנן באמת היה חדש לגמרי ונאמר לי שזו שגרת הטיפולים ושכמובן אני לא חייב אבל אם תהיה בעיה וכו', בקיצור, הבנתם, סוג של סחיטה באיומים שכדאי לי לעשות מה שמבקשים.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

החלפת המסנן מזגן היא היום בכל טיפול אצל רוב היבואנים.

החיוב בגין המסנן מזגן הוא על 6 דק׳ עבודה (0.1) וסתם מעצבנת.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מסנן מזגן גם אני שאלתי על הקליאו שלי בזמנו שעבר קילומטר נמוך בהרבה משל פות"ח והמסנן באמת היה חדש לגמרי ונאמר לי שזו שגרת הטיפולים ושכמובן אני לא חייב אבל אם תהיה בעיה וכו', בקיצור, הבנתם, סוג של סחיטה באיומים שכדאי לי לעשות מה שמבקשים.

זה לא קשור לנסועה. החלפת מסנן מזגן הוגדרה - שנה או X ק"מ (יהי איקס 15K או כל מספר אחר). ובמקרה זה עברה שנה. וכן, תנאי למימוש האחריות הינו עמידה במפרט הטיפולים. אז בולעים את הצפרדע הזו לרוב פעמיים-שלוש בתקופת האחריות וממשיכים הלאה.

חזיר דיזל

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

א. הרפידות אכן נראות במצב טוב

ב. לגבות כסף על השלמת מפלס נוזל קירור ברכב באחריות עם 13 אק"מ, זאת גם קמצנות וגם טיפשות.

ציטוט

יבגניפ כתב:

אוף. למה אני מגיב פה? 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אצלי ברכב שבחתימה, הרפידות נראות בדיוק באותו העובי, ועל 43000 ק"מ ללא החלפה כלומר עדיין מקוריות.

גניבה לכל דבר שלא לדבר על נסיון דחיפת הצלחות גם כן.

מוסך אחד אמר לי להחליף גם צלחות, מוסך אחר שהייתי לפני שבועיים אמר לי מה פתאום, עוד טיפול לפחות.

יש עדיין חצי ס"מ רפידה.

כסף קל למוסך בכל אופן.

על הנוזל קירור זאת גניבה לגמרי, לא אמורים בכלל לקחת לך שקל על זה כשהרכב באחריות, אולי טעות אנוש של הקלדנית.

גם הנוזל פיח הזה דוחפים לכל טיפול, גם אצלי ניסו כמה פעמים.

Opel Adam S 2017

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 1564 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...