Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

רכב חזק, מפנק ונהיג מיד שניה, עד 200K? מתחיל לחסוך לקראת החלפת הסיוויק

Super_T
שימו לב! השרשור הזה בן 1582 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

שלום לכולם,

אני נוהג כיום בסיוויק ספורט טורבו (1.5T) שעלתה לכביש לפני שנתיים בול (דצ' 2017),

חייב לומר ש-182 סוסים, המראה החדשני (אני מאלה שכן אוהבים את מראה הרכב הזה..), האיבזור הבטיחותי והטכנולוגי ונוחות הנסיעה, מהווים בעיני את אחת העסקאות הטובות בשוק - גם היום.:wink:

אבל, עם האוכל בא התיאבון ואני מתחיל את התהליך הסיזיפי של חיסכון לקראת החלפת הרכב בשנה הקרובה.

הדבר הראשון שאני יודע שיקרה הוא,

שאני יודע שלא אקנה יותר רכב מהסוכנות כמו שקניתי את ההונדה הזו,

ביזבוז של הפאקינג כסף שלי ברמות שקשה לתאר, לא רואה סיבה בעולם לאבד סביב 40K בשנתיים - חבל על הכסף.:shock:

אפשר לאבד את הכסף הזה על רכב טוב בהרבה אם יורדים שנה שנתיים בשנתון.

הדבר השני הוא,

שאני מקווה לעלות בדרגה ברכב הבא, ואחפש משהו חזק יותר, מהנה לנהיגה ומפואר יותר במידת האפשר.

כמה כללים שלפיהם אני מתנהל וחשוב שתכירו:

1- אני מעוניין ברכב עם תיבה אוטומטית

2- רצוי שיהיה עם 200 סוסים ומעלה

3- יותר מפואר מבפנים מההונדה הנוכחית שלי

4- מתקדם מספיק טכנולוגית (אפל קארפליי זו חובה כמו גם מערכות בטיחות שלא כוללות את מובילאיי)

5- אני לא יורד עם הרכב לימי מסלול ולא מחפש "להתגרזן" איתו - אני כן אחד שיש לו רגל כבדה, האצות ביניים וכוח זמין בקו ישר הם מאסט מבחינתי.

6- זה רכב שיהיה דיילי, אני עושה מעט מאוד קילומטרים - סביב 8K בשנה.

7- אני לא מתקרב לשום דבר שמקושר לצ'מפיון (לא גולף GTI ולא סיאט ולא סקודה VRS, למרות שהאחרונה היא אחת המכוניות שהייתי קונה בשמחה, אם היה בארץ יבואן נורמלי ולא הייתי צריך לקבל איתה גיר נוסף ספייר ליום גשום)

מבחינת טווח מחירים, אני מניח שאצליח לגרד 200K ביום טוב עם רוח גבית (לאחר מכירת הסיוויק),

ואני מחפש רכב שהביטוח והטיפולים שלו לא יצריכו אבא אוליגרך כי אין לי כזה.

חשבתי על רכישה של אלפא רומיאו ג'וליה Q4 (הגרסה עם 280~ כ"ס, פחות מעוניין ברגילה עם ההנעה האחורית) משנת 2018,

זה רכב יפה, חזק, מפנק ואמור להיות במחיר סביר לקראת סוף 2020 (גם אם זה אומר שאצטרך להתאמץ עוד קצת עבורו).

:idea: אני מתייעץ עם חכמי הפורום בשני נושאים:

1- מה אתם יודעים על האלפא הספציפית הזו? הפורום דיי דל במידע עליה.. (ביטוחים, טיפולים, אמינות וכד')

2- האם יש לכם רעיונות לרכבים נוספים? (הציעו לי BMW ולקסוס.. עדיין לא נכנסתי לשיקולי בעד ונגד)

אני מודה לכל מי שיעזור ויסייע,

תומר.

💡אמרת? אל תבטיח;  הבטחת? אל תכתוב;  כתבת? אל תחתום;  חתמת? אל תתפלא 😏

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 42
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

קודם כל אין בעיה בגיר של סקודה או אחרים מבית VW.

במחיר של 200 תוכל לקנות במוו M235 או M135\140 , גיר אוטומטי הרבה כוח וחווית נהיגה מובטחת . אחזקה לא זולה , כך בחשבון.

נהגתי באלפא גוליה (לא Q4) , נוסעת לא רע בכלל אבל לדעתי מבחינת איכות ונוחות לא ברמה של במוו סדרה 3 או אודי A4 .

עריכה אחרונה על ידי punz
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אינפיניטי Q30 2.0T

מאוד מאובזרת" גג, מושבי באקט מעור משולב אלקנטרה, חישוקי 19'' , דיסקים מחוררים, קיט פגושים

הנעה כפולה.

זה בעצם A250 עם עיצוב קיצוני יותר ובמחיר נוח יותר.

בתקציב שלך נכנסת אחת בת שנה עם אחריות לשנתיים נוספות.

שווה בדיקה.

עידן

צרפתיה שגורמת לך לחייך :-D

סקס סמים ואריה שאוהב סולר

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לטעמי אתה עושה טעות שאתה מוותר על רכב שאתה רוצה בגלל יבואן, אני לא מכיר בישראל יבואן שאין עליו סיפורי זוועות, לצערי זה משהו שמשותף לכולם וכבר ראיתי אנשים שנשבעים שלא יקנו כלום מלובינסקי/קרסו/כלמוביל/דלק וכו'

הגיר של הסקודה המדוברת הוא לא הגיר הבעייתי שאתה מכיר, הוא בא עם מצמדים רטובים ולא ידוע לי על בעיות של אמינות בגרסה הזו.

שווה לך לחשוב על זה שוב.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ראשית, תודה למגיבים :-P

אתייחס למה נרשם:

לגבי BMW, חשבתי יותר בכיוון של סדרה 1 בדגמים הקצת יותר חזקים שלה,

חייב לומר שמעולם לא נהגתי ברכב עם הנעה אחורית נטו ואני קצת חושש מזה, אם כי זה שום דבר שיום נהיגה מתקדמת וקצת זהירות בתחילת הדרך לא יכולים לפתור.

נושא האחזקה בהחלט נלקח בחשבון ואני לא ממש בקטע של להשאיר ״חבילות״ במוסך

הבנתי שבג׳וליה אקבל את הגיר של zf שקיים גם ב-BMW ואני חייב לומר שכאשר ישבתי ברכב, הסביבה היתה מאוד מפנקת,

שיחה נעימה עם בעלי אלפא במפגש המכוניות השבועי בצפון (ימי שישי בצומת big בקרית אתא) הבהירה לי שמחירי הטיפולים של אלפא לא יקרים משמעותית ממה שמוסך מורשה של הונדה גובה ממני (וזה לא מעט)…

לגבי וולבו, ממש ממש רציתי ללכת על S60 Polestar מיד שניה, יש לא מעט כאלה והרכב פשוט משוגע, חזק מאוד ומפנק למדי, אולי ה״סליפר״ הכי מגניב בשוק היום, אבל, וזה ״אבל״ ענק מבחינתי, כשאני מגיע מסביבת הנהג של הונדה ונכנס לוולבו, אני מרגיש שחזרתי כמעט עשור אחורה, נוראי לא מתחיל להסביר את עיצוב הפנים של הרכב הזה מבחינתי, הדיסוננס בין איך שהרכב נראה מבחוץ לבין איך שהוא נראה מבפנים עצום, אני פשוט לא אוכל לשבת בסלון הזה, זה מבאס אותי ברמות קשות :-(

לגבי סקודה וצ׳מפיון, אני אעשה רגע סדר,

אם יש רכב שהייתי מוכן לשלם עליו שוב ליבואן זו ה-VRS;

למעט ההנעה הקדמית, היא עונה על כל מה שרשמתי בפתיחת השרשור,

סביבת נהג טובה, ביצועים נהדרים בקו ישר, מערכת סאונד משובחת (מי שמכיר אותי בפורום ובכלל יודע שמהתחום הזה אני מגיע לפה במקור), אוטומטית וסחירה בסך הכל,

אני יודע שיש מלא fanboys לוואגיות בארץ ומודע לתמורה לשקל שמקבלים ברכבים האלה, אבל, לאור מה שהולך עם צ׳מפיון וכמות הפרסומים השליליים עליהם כמו גם כמות החברים שלי שעם וואגיות שמשלמים להם הון קטן בכל טיפול, אני מעדיף להימנע.. קראתי לא מעט על תיבות ״רטובות״ לעומת ה״יבשות״, שוחחתי עם בעלי GTI לא מעט ואחד החברים הכי הטובים שלי נוהג בליאון, אני מעדיף לוותר, לא לוקח סיכונים.

בתור אחד שבא מיפניות, ורגיל לאפס תקלות, קשה לי לחשוב שאתחיל לטייל במוסכים, אני עובד סביב 12 שעות ביום, אין לי זמן להגיע למוסכים על תקלות בגיר ועל נורות אזהרה וקיבלתי את המסר שבוואגיות זה קורה. מספיק פעמים.

אולי אני טועה, אבל אני לא חושב לבדוק את זה.

לגבי אינפיניטי, מודה, לא חשבתי על זה, אחפש מכוניות שלהם במפגשים כדי להתרשם מקרוב. לא מת על העיצוב הכללי אבל שווה מבט מעמיק יותר זה בטוח.

מה שבטוח, אם יש משהו שיפסול אותה זו רמת האבזור המגוכחת שלה. (ללא קרוז קונטרול אדפטיבי, ללא זיהוי רכבים בשטח מת, ללא אפל קאר פלי.. וזו רק ההתחלה..)

חשבתי על גם על לקסוס, נראה שבאי הפורום פחות בעניין :-D

גם אנשים עם אלפא לא הגיבו :wink: מעניין ... :-P

עריכה אחרונה על ידי Super_T

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כהכללה, לטעמי, הלקסוס לא מכוניות מהנות לנהיגה, אמינות כן, מפנקות באיבזור ובסביבת הנהג כן, נוחות נסיעה בהחלט כן, מותג יוקרתי כן אבל מהנות לנהיגה ממש לא.

האינפיניטי אולי פחות מאובזרת אבל היא מאד אמינה במיוחד מנוע ה- 3.7 ולרוב גם מהנה לנהיגה. היה לי את ה- G37 אחד הרכבים היותר טובים ןמהנים שהיו לי.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אינפיניטי מאובזרת בכל מה שביקשת זה q50 ברמת אבזור sport tech, אבל היא מעל התקציב ( גם משומשת בת שנתיים).

רמת אבזור premium שכן נכנסת לתקציב חסרה אבזור בטיחותי.

toyota verso 2016 - יש מקום לכולם!

בעבר : ניסאן NV200 2012, סיטרואן ג'מפי 2007, רנו קנגו DCI  2007,  פולו סטיישן SDI 2000, לנסר 93, אופל קדט 84.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

VRS אוטו פצצה שיגרום לך להנות ולחייך כל יום מחדש. והוא מהנה לא רק בקו ישר. ההפך הוא הנכון.

בשנתיים וחצי שהיה אצלי - רק כיף.

מוסמך ניהול מוסך- E_CAR - 2015

חשמלאי רכבמיזוג אוויר - מוסמך משרד התחבורה,

מומחה התקנות סאונד, נוהל חיווטים, כיוונים סופיים.

עוסק בנדל"ן.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

VRS אוטו פצצה שיגרום לך להנות ולחייך כל יום מחדש. והוא מהנה לא רק בקו ישר. ההפך הוא הנכון.

בשנתיים וחצי שהיה אצלי - רק כיף.

קנית חדש מהחברה?

איך היו עלויות הטיפולים?

נתקלת בבעיות שראוי לציין?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

קניתי יד שניה [מיד 00] .

0 תקלות.

טיפולים כמו כל רכב.

החלפת צלחות ורפידות מקוריות ממש לא יקר

מתאים גם כרכב משפחה עם תא מטען ענק באופן קיצוני.

הגה חד ומהיר מאוד, אחד הכיפים הכי גדולים שיכולים להיות.

תגובת מצערת מדהימה!

VRS לא ישמור מחיר כמו GTI [גולף] אבל ה VRS נותן תמורה עדיפה יותר למי שצריך רכב לשימושי היום יום.

[אומרים שדגם 2015 [אני לא זוכר קוד מנוע]

יכולה לצוץ בעיה בבוכנה מסוימת, אז אל תקנה 2015.]

מוסמך ניהול מוסך- E_CAR - 2015

חשמלאי רכבמיזוג אוויר - מוסמך משרד התחבורה,

מומחה התקנות סאונד, נוהל חיווטים, כיוונים סופיים.

עוסק בנדל"ן.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

המחיר של ה-VRS מיד שניה מפתה;

עדיין לא מוותר על הג׳וליה Q4;

אחכה לעוד תגובות, תודה דני 8)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תבדוק גוליה 200, לא יודע אם שווה להוסיף ל280.

בעבר: אלפא GT 06, אלפא 159, אלפא GT 10, אינפיניטי EX37;אלפא גולייטה, לקסוס IS300H,lexus nx200t

בהווה:ALFA ROMEO STELVIO 280

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 1582 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...