Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

פולקסווגן ג'טה 2015 - שאלה למי שמכיר היטב את הרכב

hanang
שימו לב! השרשור הזה בן 1566 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

ברשותי VW ג'טה שנת 2015, בתקופה האחרונה שמנו לב לרעש של דפיקות שמופיע ברגע שמדליקים את המזגן ומפסיקבמידה ומכבים אותו (המזגן עובד תקין, זה לא משפיע על איכות הפעולה שלו).לאחר שהגעתי למוסך לאבחן את התקלה אמרו לי שמדובר בחלק שאחראי על הויסות בין חום לקור שיש לו רצועות ושהן התבלובשל התחממות והרעש מגיע מהחלק הזה שיש להחליפו - לא מסרו לי פרטים מעבר לזה.החלק לא היה במלאי ולכן אמרו לי שייצרו איתי קשר לאחר בדיקת זמינות אצל הספק ועלות.התקשרו באותו ערב ואמרו לי שעלות עבודה + חלק 1630 ש"ח.התחמקו מלתת תשובה לשאלתי מה עלות החלק ומה עלות העבודה ואמרו שזה מחיר לעבודה + חלק, לא מפרידים.אני בטוח שאם אני רוכש את החלק עצמאית זה עולה לי חצי מחיר, השאלה היא על איזה חלק בדיוק מדובר.זה לא הקומפרסור של המזגן בוודאות.אשמח אם מישהו יוכל לעזור.

VW Jetta 2015 MK something :-)Kia Sportage 2017

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כנראה מדובר על המנוע או/גם התמסורת המכנית של המדף. המנוע בדרך כלל מנוע סרוו או מנוע צעדים.

דרך אגב לא קיימים שום רצועות במערכת וויסות החום.

ראה תמונה להמחשה בלבד של מנוע עם תמסורת.

w01331979657beh_1.jpg

איזה כייף לי :)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

באיזה מוסך היית,מורשה היבואן ?

כדאי לגשת לעוד בעל מקצוע לקבלת הצעת מחיר- מוסך רון,חבר הפורום בת"א למשל.

אין איש בעולם שיוכל אותי למחוק אצלך אני קיים.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

באיזה מוסך היית,מורשה היבואן ?

כדאי לגשת לעוד בעל מקצוע לקבלת הצעת מחיר- מוסך רון,חבר הפורום בת"א למשל.

לא, זה לא היה במורשה אבל במוסך רציני ומקצועי.

נראה לי יותר שמדובר במפוח של בקרת האקלים, אבל אבדוק שוב מולם בכל מקרה ואם לא יירצו לשתף את המידע אלך למקום אחר לחוות דעת נוספת. תודה.

VW Jetta 2015 MK something :-)Kia Sportage 2017

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

זה לא מפוח ייחודי של מערכת בקרת אקלים אלא מפוח כמו בכול רכב שיש לו מערכת איוורור. למצוא מק"ט מתאים של חלק למערכת מיזוג האוויר היא לא קלה מכיוון שלכול חלק קיימים מספר מק"טים. הדבר הרצוי היא לגשת למחסן הייבואן ולברר את המק"ט של החלק המתאים לפי מספר שילדה.

החלפת של חלקים במערכת מיזוג האוויר ברכבך היא יחסית מורכבת לכן שקול לבצע את העבודה במוסך.

* האם מותקן אצלך פילטר מזגן ?

* כמה קילומטרים עשה הרכב ?

איזה כייף לי :)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 1566 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...