Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

מישהו יכול להגיד לי מה ההבדל בין האוזניות האלו של שיואמי?

Yondalar
שימו לב! השרשור הזה בן 1583 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

הדגם הזול נקרא Redmi Airdots והדגם היקר נקרא Xiaomi mi Airdots. ההבדל היחיד הוא שבדגם היקר יש שליטה בטאצ' ובזול יש כפתור פיזי על האוזניה, ממש לא מצדיק הבדל של פי2 במחיר. לא כל כך ברור מה באג מוכרים אבל נראה שמישהו שם התבלבל והם מוכרים את הדגם היקר במחיר של הזול.

בכל מקרה ממליץ לקנות מחו"ל, את הRedmi אפשר למצוא בעליאקספרס ב15 דולר ואת הXiaomi בסביבות ה30.

אישית אני ממליץ על אוזניות אחרות- Qcy QS2, יש להן איכות סאונד טובה יותר מהAirdots והקופסא שלהן מכילה סוללה גדולה יותר של 800mah כך שיש הרבה יותר זמן הפעלה בלי הצורך להטעין את הקייס. המחיר דומה כ18-19 דולר מסין.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

נכון, הRedmi בחלק מהשווקים (מסתבר שבישראל) נמכרות תחת אותו שם כמו השיאומי רק עם תוספת של Basic.

כמו שאמרתי ההבדל ביניהם הוא בצורת ההפעלה- באוזניות הזולות זה כפתור פיזי ובדגם היקר יותר טאצ', יכול להיות שיש עוד הבדלים מינוריים אך לא חקרתי לעומק.

בכל מקרה עדיף לדעתי לקנות בחו"ל כי המחירים בארץ גבוהים בהרבה וגם יש מבחר עצום של אוזניות סיניות בתקציבים שונים.

ממליץ לשוטט קצת באתר הזה: https://www.scarbir.com/truewireless

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני לא צריך משהו יקר, זה לא בשבילי ולצערי אני גם לא יכול לחכות להזמנה מחו״ל.

מוכרים Qcy בחנות לידי - יש t1 pro, t3, t2 כולן בסביבות 170-200.

מה עדיף? או ללכת על השיואמי airdots ב130 שקלים.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

t2 זה הדגם המדויק או שזה t2c?

t1 pro אחלה אוזניות, דומות לQS2, השליטה בהן בטאצ' ויש לאוזניה "סנפיר" לאחיזה טובה יותר באוזן בזמן ספורט (למרות שהQS2 גם יושבות מעולה באוזן)

הT3 אוזניות מצוינות, הצורה שלהן שונה מכל האחרות ודומה לצורה של האיירפודס של אפל, גם להן יש סאונד מעולה אך ראיתי שהדגם נמכר בארץ ב340, איפה מצאת אותן ב200?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אוקיי, הt2c זה בעצם אותן QS2 שדיברתי עליהן (נמכר גם בשם t1s...סינים, לך תבין)

הt1 pro דיי דומות לQS2 עם סאונד דומה, השליטה בהן היא בטאצ' במקום כפתור (יתרון) והצורה שלהן טיפה שונה.

לגבי T3 הביקורת הזאת טוענת שהסאונד מעט איכותי יותר מהQS2, בעיקר באסים עמוקים יותר אך האוזניות לא מגיעות עם גדלים שונים של ראשי סיליקון ולכן עלולה להיות בעיה בהתאמה לאוזן. חוץ מזה המחיר בבסט מובייל הוא 350 ש"ח, בטוח שלא טעית?

בהינתן מחיר זהה לשלושת הדגמים הייתי הולך על הt1 pro, לא אוהב את הצורה של הT3 אבל זאת העדפה אישית.

בתכלס אם הייתי קונה בארץ כנראה שהייתי בוחר בשיאומי airdots, ההבדלים יחסית מינוריים ולדעתי לא מצדיקים את הפרש במחיר, כל האופציות יתנו לך סאונד טוב וחיבור מהיר ויציב.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תוכן חדש...