Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

דגמי קורולה חדשים ומה הם נועלים - מעניין למדי...

orankohn
שימו לב! השרשור הזה בן 1584 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

הייתי באולם תצוגה של טויוטה ובחנתי מספר דגמי טויוטה קורולה חדשים.

מתוך עניין בחנתי גם את הצמיגים עימם הם מגיעים.

די מפתיע.

הדגמים הזולים בהיצע (סביב 135K) מגיעים עם צמיגים במידה 205/55/16 . הצמיגים במידה זו ממותג מכובד ודגם חדיש ומן הסתם איכותי - קונטיננטל אקו-קונטקט 6.

הדגמים היקרים יותר ברמת האבזור הגבוהה מגיעים עם צמיגים מכובדים יותר במידה 225/45/17. וכאן ראיתי הפתעה: הדגמים היקרים נועלים צמיגי פאלקן ועוד רחמנא ליצלן תוצרת טורקיה...

ציפיתי לפחות שיצויידו בדגם החדיש והמשופר שמחליף את ה- 914 , הלוא הוא ה- 310. אך לא, מדובר בצמיגי פאלקן 914 הוותיקים .

בכל הייעוצים בפורום תמיד נאמר שאלו צמיגים בסדר גמור, בטח יחסית למחיר הזול מאוד שלהם, אבל כאלו שנחותים בוודאות ממותגי העל ובטח לא ברמה של קונטיננטל חדישים.

אכן מעניין....

IMG_20191120_124913.jpgIMG_20191120_124541.jpgIMG_20191120_124547.jpgIMG_20191120_124615.jpgIMG_20191120_124834.jpgIMG_20191120_124853.jpg

IMG_20191120_124604.jpg

עריכה אחרונה על ידי orankohn
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בינינו? מה הסיכוי שהלקוח הממוצע של הקורולה בכלל ידע להבחין בין צמיג זה או אחר? אין ספק שקונטיננטל ברמה אחרת, אבל באמת שאני לא רואה איזה לקוח של קורולה מתלונן על תחושת ההיגוי מהצמיגים או ביצועי בלימה.

המקור הטורקי כמובן שלא אמור להפתיע, שכן שם מיוצר הדגם שמגיע אלינו.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שלום

אל תתרגש ממותגי הצמיגים כשאתה רואה באולם התצוגה,

כי לא בטוח שסוגים אלה יגיעו במישלוח של הרכב, מידות הצמיג לא ישתנו, אך החברות כן.

גם סוכני המכירות לא יודעים מה יגיע, כמו הרבה דברים שהם לא יודעים.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

פאלקן הגיע כצמיג מקורי על ניסאן מיקרה (דור קודם) וסקודה סיטיגו/סיאט מיי.

ככה שזה לא פעם ראשונה שזה מגיע על רכב חדש.

רוצה להיות מופתע? יש דגמי vag שהגיעו בשנים האחרונות עם צמיגיים סיניים - סיאט ארונה שהגיעה עם giti.

קאליפרים צהובים בגודל של הטוסטר שיש לאמא שלי במטבח

ודיסקים בגודל של מגש פיצה .

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מצליחים להביא אותכם לאולם תצוגה ולמכור לכם רכב ב40 אלף דולר שהשווי האמיתי שלו הוא הרבה פחות מזה, אז על מה אתה מתלונן בדיוק? על זה שהצליחו להכניס לך עוד קצת? אולי תתחיל להתלונן קודם על המחיר הכולל ואל תקנה ושיעשו כולם כמוך, אחרי שזה יקרה תאמין לי תקבל צמיגים הרבה יותר טובים.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

פות"ש אל תהיה נאייב,

לא טוב לך שהצמיגים מגיעים מטורקיה? אז תפסיק לקנות, כי רוב המוצרים שתקנה בארץ הם מטורקיה, אם זה אוכל, הלבשה, מוצרים שונים,

ואם כבר טויוטה, אז תדע שהדגמים הכי נמכרים בארץ שלה, שזה הchr והקורולה סידן, מיוצרות בלא אחר מאשר טורקיה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

פאלקן הגיע כצמיג מקורי על ניסאן מיקרה (דור קודם) וסקודה סיטיגו/סיאט מיי.

ככה שזה לא פעם ראשונה שזה מגיע על רכב חדש.

רוצה להיות מופתע? יש דגמי vag שהגיעו בשנים האחרונות עם צמיגיים סיניים - סיאט ארונה שהגיעה עם giti.

באירלנד קיבלתי לאון FR שכורה כמעט חדשה, לא יודע אם זה בא מהיצרן/יבואן/הוחלף ע"י חברת ההשכרה לטובת המחיר אבל היא הגיעה עם צמיגי OVATION.

Mazda 3 touring 5 doors 2.0 6MT 2014 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אז אתם מוזמנים לקרוא פה ולגלות שזה לא קומבינה של הייבואן:

https://www.marklines.com/en/news/230095

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ולהוסיף על הנ"ל: https://www.falkentyre.com/fr/presse/article/137765

וככלל, צמיגים עם תיוג OE כלשהו עוברים מקצה שיפורים לדגם קיים כדי לעמוד בדרישות של יצרן הרכב.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מצליחים להביא אותכם לאולם תצוגה ולמכור לכם רכב ב40 אלף דולר שהשווי האמיתי שלו הוא הרבה פחות מזה, אז על מה אתה מתלונן בדיוק? על זה שהצליחו להכניס לך עוד קצת? אולי תתחיל להתלונן קודם על המחיר הכולל ואל תקנה ושיעשו כולם כמוך, אחרי שזה יקרה תאמין לי תקבל צמיגים הרבה יותר טובים.

על מה אתה מדבר?

צריך להיות מנותק מהאינטרנט, מהתקשורת ומבני אדם באופן כללי בשביל לא להחשף כל היום לתלונות על מחירי הרכבים החדשים בארץ

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יש מלא דוגמאות של מותגי ביניים שהגיעו כצמיגים מקוריים.

Giti (חברה סינית) מגיע בתקופה האחרונה על פולו וארונה.

נקסן (קוריאני) מוכר בעיקר על דגמי קיה, אבל הגיע גם על סיאט איביזה, סקודה ראפיד, פולו, אוקטביה ומיצובישי ASX.

קומהו מגיע גם כצמיג מקורי על ג'יפ גרנד צ'ירוקי ואפילו הם ייצרו מידה מיוחדת עבור SRT וייפר.

ורדנשטיין (חברה הולנדית קטנה) הגיעה כצמיג מקורי על פולו GTI.

בארום מגיע כצמיג מקורי על רכבי דאצ'יה לודג'י ודוקר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אין כאן שום קומבינות של יבואנים וחבל לראות דברים שלא נמצאים.

שרכשתי בשבועות האחרונים את הפולו שלי נאמר לי לשאלתי אילו צמיגים יגיעו עם הרכב: "לא יודעים. היצרן משתמש ב7-8 מותגים."

הרכב הגיע עם +NEXEN N BLUE HD

מקריאה ברשת אלו צמיגים שקיבלו ביקורות מצויינות ונחשבים אף טובים יותר מהמישלין והקונטי המקבילים.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

נכון, מנסיוני דגם הצמיג משתנה.

אני דווקא נתקלתי בקורולה חדשה עם ברידג'סטון אקופיה. אותם צמיגים ניתן למשל גם למצוא על סובארו פורסטר

https://www.marklines.com/en/news/231482

האמת צמיגים די טובים.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 1584 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...