Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

מיני מבחן - ניסאן מיקרה

פבל
שימו לב! השרשור הזה בן 1594 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

ב-55 אלף ש"ח לגיר ידני ברור שמדובר בעסקה טובה למדי, אבל אני מאוד בספק שזה יקרה בזמן הקרוב, זה בטח ייקח כמה שנים.

לדור הקודם ששווק כאן החל מ-2011 אם אני לא טועה, היו מבצעים באיזור ה-60 אלף ש"ח כבר מסביבות 2014.

אני לא חושב שיש מה להשוות אותה לפיקנטו או ל-i10 עם גיר אוטומטי, כי הן לא מתחרות על אותה נישה.

בעבר: Hyundai Getz Fun GLX 1.4 Automatic | Renault Clio MK3 1.2 Manual | Fiat 500 Pop 1.2 Manual | Mazda 3 Sport 2.0 Automatic | Seat Arona FR 1.0TSI DSG7 | Toyota Corolla Hybrid Limited

בהווה:  Tesla Model 3 Highland SR | Mitsubishi Space Star Supreme

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 71
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

תמונות שפורסמו בשרשור

דור

אני לא יודע איך הגיעו ל13 שניות האצה אבל היא משאירה אבק לכול מיני.

איני חושב שאי פעם היא תגיע ל 55 אלף, מדובר על רכב ברמה אחרת לגמרי מהמיקרה הקודמת.

Sent from my iPhone using Tapatalk

היום: סיטרואן קקטוס 2016./מיצובישי ספייס סטאר 2014

פעם: פיאט דובלו 2002, רנו קליאו 2012.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

עובדה, זה הנתון שמופיע בקטלוג שלהם.

בעבר: Hyundai Getz Fun GLX 1.4 Automatic | Renault Clio MK3 1.2 Manual | Fiat 500 Pop 1.2 Manual | Mazda 3 Sport 2.0 Automatic | Seat Arona FR 1.0TSI DSG7 | Toyota Corolla Hybrid Limited

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא תמיד הנתונים משקפים את המציאות.

אם להשוות את הסיטרואן למיקרה אז למיקרה יש יחידת הנעה נעימה יותר, הגיר בסיטרואן די עיצבן אותי, ולי אישית המושב המושב במיקרה היה עדיף.

אם לקחת את איביזה אקסלנס אז מדובר בחבילה מצוינת לעומת המיקרה רק ישנו נושא ה dsg.

יאריס לדעתי נוחה פחות, איכות חומרים פחות טובה, סלון פחות מרשים, אני זוכר שלא התרשמתי מבמנוע החדש, לא הרגיש חזק.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

איביזה אקסלנס עולה בערך 95 אלף ש"ח על הכביש, המיקרה עולה 100 אלף ש"ח (כנראה לא על הכביש) בדגם הבסיסי יותר.

ב-110 אלף ש"ח כבר אפשר לקנות את ה-FR שמציעה דברים שאין למיקרה המאובזרת, כמו בקרת שיוט אדפטיבית, חלון בגג, בקרת אקלים מפוצלת, מראה יותר 'ספורטיבי' וכו'.

את רוב הדברים יש גם לסטייל (למעט חלון בגג ומראה 'ספורטיבי') שעולה 100 אלף ש"ח בערך, אבל גם נותנת דברים שאין במיקרה הבסיסית האוטומטית, כמו ג'אנטים או 4 חלונות חשמליים מקוריים.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ב-55 אלף ש"ח לגיר ידני ברור שמדובר בעסקה טובה למדי, אבל אני מאוד בספק שזה יקרה בזמן הקרוב, זה בטח ייקח כמה שנים.

לדור הקודם ששווק כאן החל מ-2011 אם אני לא טועה, היו מבצעים באיזור ה-60 אלף ש"ח כבר מסביבות 2014.

אני לא חושב שיש מה להשוות אותה לפיקנטו או ל-i10 עם גיר אוטומטי, כי הן לא מתחרות על אותה נישה.

גם ב 60 זו תהיה עסקה מדהימה לרכב חדש אם זה יגיע לשם אי פעם.

בנוגע להשוואה, אני מודע לזה שהיא לא ישירה כי הרוב פשוט יפסלו על הגיר אבל אם בכל זאת קיימת הקבוצה הזאת שלא נרתעת מהעניין אז אין מה להשוות מבחינת התמורה (ברגע שיתחילו המבצעים שיגיעו של ה 70 לפחות)

כעסקה אני חושב שהיא תהיה פשוט הרבה יותר טובה מהמיני האוטומטיות למיניהן שעם ישראל נוהר אליהן.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

7a066ed670e030b888964fcc803353d0.jpg

קיבלתי תמונה מרכב הדגמה.

לא יודעת אם מצחיק זו המילה המתאימה. נראה לי יותר כיוון של עצוב.

איזה יופי שבעברית, המילה "הטבה" מתרגמת לזה.^

בערך כמו ש"השבחה" זה מה שעוברים רכבי ליסינג בסיום החוזה.

אני הייתי מוותר על כל האבזור הנ"ל, כולל חלונות חשמליים מאחור תמורת זה:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

עברתי על הטופס ובו לא רשום הטבה, אבל בסוכנות אומרים שהחלונות בחינם.

fc9165f9347e010ad6af2c2799b88832.jpg

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

השאלה היא, האם אפשר לקבל את הרכב ללא חלונות חשמל מאחורה? {למרות הרשום במפרט}.

או שהיבואן כבר מרכיב באופן אוטומטי את הגועל נפש הזה בכל הרכבים.

*כמובן שלא יהיה על מה לדבר על "משהו במקום", כי הלקוח מוכן לוותר מראש על ההתקנה הזו.

לפחות שתהיה אופציית הבחירה בידי הלקוחות.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

...

אם כך אני מתנצל על אי-הדיוק. העיקר שההתקנה איכותית.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יש הבדל בין המיקרה שנמכרה ב-55 אלף במבצעי כסאח לבין המיקרה החדשה.

המיקרה הישנה מיוצרת עד היום בהודו ונמכרת היום בשווקים מתפתחים - הודו, תאילנד, מקסיקו, ברזיל ולמרבה ההפתעה גם בקנדה.

המקרה החדשה מיוצרת בצרפת ומחליפה באירופה גם את הנוט ובגלל זה היא גם מתומחרת יקר יותר.

קאליפרים צהובים בגודל של הטוסטר שיש לאמא שלי במטבח

ודיסקים בגודל של מגש פיצה .

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

המיקרה החדשה היא כבר סופר מיני בגודל מלא, הקודמת לא בדיוק סופר מיני והמתחרות שלה היו רכבי המיני.

Sent from my iPad using Tapatalk

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• חברי המעגל הראשון

fc9165f9347e010ad6af2c2799b88832.jpg

חלק מהתוספות כאן מזכירות לי פרסומות רכבים בעיתונים של שנות ה- 90. כידוע לי כבר הרבה שנים לא מייבאים לישראל רכב חדש ללא מזגן.

"ידיות בצבע הרכב". מזכיר את התקופה שהן והפגושים, היו בצבע הרכב רק בגרסאות היקרות.

מתכלה מתחת לכיסוי:

🚗 .Alfa 147 2.0 Manual With B12 Pro- Kit+ Eibach Antiroll kit+ EBC Yellowstuff brakes kit+ 17" GT wheels with Toyo R888R+ Red leather seats|

המחליפה: Alfa 159 TB

עם חלונות חשמל ונעילה מרכזית.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ידיות בצבע הרכב דווקא לגיטימי לכתוב, יש רכבים שברמות הגימור הבסיסיות מגיעים עם מראות שחורות, ידיות שחורות וכו'.

יש מכוניות חדשות שמגיעות ככה עדיין, כמו סיאט איביזה מרמת גימור רפרנס.

גם i30 מהדור הראשון הייתה מגיעה עם ידיות שחורות ברמת הגימור הבסיסית (אינספייר).

זה אמנם נדיר יותר היום, אבל קיים.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

חלק מהתוספות כאן מזכירות לי פרסומות רכבים בעיתונים של שנות ה- 90. כידוע לי כבר הרבה שנים לא מייבאים לישראל רכב חדש ללא מזגן.

"ידיות בצבע הרכב". מזכיר את התקופה שהן והפגושים, היו בצבע הרכב רק בגרסאות היקרות.

גם אפשר לפרגן לדברים הפחות מובנים מאליהם כמו תמיכה ב AA/CP מהרמה הבסיסית ביותר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 1594 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...