Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

טיגאון או פיג'ו 3008 או מזדה CX5 ? מתלבט בין שלושת הדגמים הללו

guybenza
שימו לב! השרשור הזה בן 1559 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

מחפש ג'יפ\ג'יפון אמין ועם כוח יחסית סביר

מתלבט בין שלושת הדגמים האלה, מה דעתכם חיסרונות יתרונות ותמורה למחיר?

מתכנן לקנות יד 2 2017 ומעלה תקציב עד 140

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אם התקציב שלך 140, קח ספורטאז טורבו חדש מ 0 ק"מ. הוא יהיה מהיר, נעים לנהיגה, מרווח ועם אחריות ל 3 שנים. אם בא לך אתה יכול להסתכל על הסיאט אטקה. בשני המקרים תקבל אוטו חדש.

Sent from my Redmi Note 8 Pro using Tapatalk

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אתה רוצה לקנות רכב יד שנייה בן 3 ב140000 שקל ולא רכב חדש בסכום דומה? ה ספורטאז טורבו הסיאט אטקה הפיג'ו 3008 והמאזדה הם מתחרות ובעלות עלויות דומות. קח חדש ב 0 ק"מ ותחסוך ירידת ערך של שנה שנתיים

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ממליץ בחום על הרכבים של סובארו.

כיום אני עם אאוטבק 2018 מאוד מפואר, נוח ומפנק.

רכבים 2018 נמכרים בתקציב שלך ונותנים תמורה מעולה, לרבות 4*4.

Kia Sportage Premium 2023

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

נכנס לך בתקציב פיג'ו 3008 1.6T 2017 פרימיום, מאמין שיהיה חזק מאוד, נוח ומהנה, תעשה נסיעת מבחן,

לאח שלי יש את הדגם עם ה180 כ"ס ותיבת 8 הילוכים, חזק מאוד ובטח לא צריך יותר מזה ליום יום, שוב לא יודע מה ההבדל בינו לבין הישן יותר עם 165 כ"ס ו6 הילוכים, עדיף שתעשה נסיעת מבחן,

המאזדה יהיה חזק מספיק ללא ספק, אך לא בליגה של הטורבו, הטיגואן פחות מכיר, אך אני יודע שהוא אופציה יוקרתית מעניינת , למרות זאת יהיה כנראה יקר יותר לאחזקה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

עשיתי נסיעות מבחן על כל הג׳יפונים הזמינים בארץ בתקופה האחרונה כחלק מחיפושי אחרי ג׳יפון.

קוריאנים ויפנים לא מתקרבים לאיכות הנסיעה שתקבל מתוצרת אירופה. הם רועשים, קופצניים ועם מושבים לא מוצלחים. סובארו הוא היחיד שמציע נוחות נסיעה מעולה, אבל הוא רועש מאוד, ב120 קמ״ש קשה לנהל שיחה באוטו.

בין הטיגואן ל3008 אני מעדיף את הטיגואן. מרגיש יותר איכותי, יותר שקט ומשמעותית יותר מרווח. ה3008 קצת יותר בכבישים משובשים ובמעבר על פסי האטה.

אם אתה הולך על דגמים ישנים, צריך להבין מה הההבדלים באבזור הבטיחות. הטיגואן עד להשנה הגיע עם מובילאיי, מבחינתי זה פוסל את הרכב.

אני, אגב, בסוף בחרתי בC5 איירקרוס ברמת גימור Shine המאובזרת. רכשתי רכב בן חצי שנה, הדגמה לשעבר, בפחות מ130 אלף. מרווח ושקט כמו הטיגואן, נוח יותר מה3008 ומאובזר יותר מכולם, גם מבחינת נוחות וגם מבחינת בטיחות. החסרון היחיד הוא איכות החומרים וההרכבה שהיא לא ברמה של ה3008 ורחוקה מהטיגואן.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא יודע איזה גיר יש בטיגוואן הזו אבל,אם זה גיר יבש הייתי מוותר ואותו הסיפור עם הספורטאג'- הגירים הרובוטיים אולי מודרניים יותר ובשילוב עם מנועי טורבו יוצרים רכב חסכוני יותר אבל הגירים פחות מוצלחים (אפשר לראות תקלות גם ביונדאי-קיה (רצים כאן 2 שרשורים לפחות על עלויות תיקון של גיר רובוטי בקיה-ריו).

דווקא כאן,הייתי בוחר בפיג'ו שמגיעה עם גיר מוצלח יותר.

לגבי ה cx5,כדאי לבדוק אבל לא חושב,שתקבל את רמת האבזור הכי גבוהה ב 140000 שח

עריכה אחרונה על ידי colauti 9

אין איש בעולם שיוכל אותי למחוק אצלך אני קיים.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בטיגואן 1.5 זה עדיין dq200, כל מנוע בנזין קטן https://cars.walla.co.il/item/3328914 ליטר מקבל את הגיר הזה. הוא כיום כבר אמין ובסדר גמור, כך גם הגיר בקיה. מצ"ב מבחן רכב מהיום

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

^

עדיין לא מספיק אמין,

תריץ חיפוש בגוגל על בעיות ושגיאות DSG בסקודה קארוק/ פולקסווגן טיגואן ותראה שיש עדיין כלים חדשים שסובלים מזה, אולי הרבה פחות מהעבר, אך זה עדיין קיים, אגב זו אחת הסיבות למה אח שלי בסוף קנה את הפיג'ו, כי הקארוק 1.5T המפואר היה לו מספיק טוב, אך הסרטונים והתלונות על הגיר הרתיעו.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אח שלך סתם משתפן, או מקשיב לעצות מיד שלישית.

עשיתי אתמול טרייד-אין על גולף 2015, עם 93k ק"מ, ללא שום בעיה בגיר או המצמדים. ידית העברת ההילוכים הוחלפה באחריות לקראת סוף השנה השלישית. הזמנתי שוב (פעם רביעית) רכב עם dsg, ללא שום חשש.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ה3008 רכב מודרני עם תא נוסעים של רכב מליגה אחרת,נוחות נסיעה מרשימה ובידוד רעשים ווברציות איכותי מאד,מבין כל הדגמים שהזכרת זה ה3008 היחידי שגם מספק הנאה אמיתית לנהוג ברכב,בטיגואן לא הייתי נוגע בגלל הגיר ושאר הבעיות של היצרן והעיצוב הזוועתי,המאזדה טובה אבל יחידת ההנעה מיושנת מאד ולא בתחרות.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני לא מבין באמת, הוא מחפש לקנות רכב ב 140 שנת 2017 בלי אחריות עם מנוע 16 טורבו עם 165 וגיר 6 הילוכים, איך אף אחד לא חושב להמליץ לו לרכוש סיטרואן c5 חדשה 2020, עם 5 שנות אחריות עם גיר ומנוע משודרגים עם מערכות בטיחות שלא היו קימות לפני 3 שנים. וכל זאת במחיר של 144. כאילו למה לא?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 1559 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...