Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

טיגאון או פיג'ו 3008 או מזדה CX5 ? מתלבט בין שלושת הדגמים הללו

guybenza
שימו לב! השרשור הזה בן 1586 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

אני לא מבין באמת, הוא מחפש לקנות רכב ב 140 שנת 2017 בלי אחריות עם מנוע 16 טורבו עם 165 וגיר 6 הילוכים, איך אף אחד לא חושב להמליץ לו לרכוש סיטרואן c5 חדשה 2020, עם 5 שנות אחריות עם גיר ומנוע משודרגים עם מערכות בטיחות שלא היו קימות לפני 3 שנים. וכל זאת במחיר של 144. כאילו למה לא?

Sent from my Redmi Note 8 Pro using Tapatalk

סיטרואן c5 עולה הרבה יותר למיטב ידיעתי. אפילו הדיזל.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

עשיתי נסיעות מבחן על כל הג׳יפונים הזמינים בארץ בתקופה האחרונה כחלק מחיפושי אחרי ג׳יפון.

קוריאנים ויפנים לא מתקרבים לאיכות הנסיעה שתקבל מתוצרת אירופה. הם רועשים, קופצניים ועם מושבים לא מוצלחים. סובארו הוא היחיד שמציע נוחות נסיעה מעולה, אבל הוא רועש מאוד, ב120 קמ״ש קשה לנהל שיחה באוטו.

בין הטיגואן ל3008 אני מעדיף את הטיגואן. מרגיש יותר איכותי, יותר שקט ומשמעותית יותר מרווח. ה3008 קצת יותר בכבישים משובשים ובמעבר על פסי האטה.

אם אתה הולך על דגמים ישנים, צריך להבין מה הההבדלים באבזור הבטיחות. הטיגואן עד להשנה הגיע עם מובילאיי, מבחינתי זה פוסל את הרכב.

אני, אגב, בסוף בחרתי בC5 איירקרוס ברמת גימור Shine המאובזרת. רכשתי רכב בן חצי שנה, הדגמה לשעבר, בפחות מ130 אלף. מרווח ושקט כמו הטיגואן, נוח יותר מה3008 ומאובזר יותר מכולם, גם מבחינת נוחות וגם מבחינת בטיחות. החסרון היחיד הוא איכות החומרים וההרכבה שהיא לא ברמה של ה3008 ורחוקה מהטיגואן.

היי אפשר לשאול איפה ניתן לרכוש רכבי הדגמה? מחפשת ג'יפון כמן cx5 c5 3008 אשמל לשמוע איפה ניתן להשיג רכבי הדגמה בהנחה. תודה!

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

את הC5 הדגמה לשעבר שלי רכשתי בטרייד מוביל. נכון ללפני שבוע היה שם גם איירקרוס דיזל Shine PK אדום שגם הוא הדגמה לשעבר.

אפשר לשאול בכמה רכשת ואיזה דגם? תודה!! (תתחדש)!!!

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

את הC5 הדגמה לשעבר שלי רכשתי בטרייד מוביל. נכון ללפני שבוע היה שם גם איירקרוס דיזל Shine PK אדום שגם הוא הדגמה לשעבר.

יש סיכוי לסקירה / התרשמות שלך מהרכב ?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ממה שאני יודע CX5 עדיף על 3008 כי הוא יותר גדול ומרווח ונותן תחושה של רכב ברמה גבוהה יותר, אני רכשתי בעבר מטרייד מוביל ויצא רכב מצויין עם קילומטראז' נמוך וכבר משרת אותנו המון זמן

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני גם הייתי הולך על הCX5 זה דגם יותר מוכר וחזק בשוק, ראיתי שרשמו לך כבר על טרייד מובייל זה ידוע שיש להם רכבים פרטיים במצב טוב, תמיד צריך לבדוק את כל האופציות וכל ההצעות

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני גם הייתי הולך על הCX5 זה דגם יותר מוכר וחזק בשוק, ראיתי שרשמו לך כבר על טרייד מובייל זה ידוע שיש להם רכבים פרטיים במצב טוב, תמיד צריך לבדוק את כל האופציות וכל ההצעות

תודה!

אגב מה דעתך על Q2 אאודי?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא יודע על סמך מה החלטתה שלCX5 יש שוק מוכר וחזק על פני ה3008 למשל,

נכון לסוף ספטמבר 2019, נמכרו 3402 CX5, ונמכרו 3292 פיג'ו 3008,

אך אוקטובר ונובמבר למאזדה היתה ירידה במכירות ולפיג'ו עליה, העליה של פיג'ו בטוח ב3008 שתופס את רוב מכירות המותג בארץ.

למשל בנובמבר היתה ירידה של 18.9% למאזדה במכירות, ולעומת עליה של 5.9% לפיג'ו.

אז שוב, על מה אתה מתפסס שאתה כותב את המשפט הזה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 1586 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...