Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

רעש מוזר מהצמיגים הקידמיים

zeroocool
שימו לב! השרשור הזה בן 1566 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

לפני הכל חשוב לי לציין שצמיגים הוחלפו לפני חצי שנה. בכל בלימה שלי אני שומע רעש כמו צלחת שמסתובבת במהירות "רוח חזקה" מישהו יודע מה הבעיה? תושה לעונים

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

דבר ראשון - טסט זה חרטא, זה שהרכב עבר טסט לא אומר שהוא תקין.

דבר שני, תמצא כביש ריק ופנוי ותעשה כמה ניסויים, תראה אם יש את הרעש בבלימה קלה, חזקה, בניוטראל בלי גז, ממליץ גם שתתקופף ותבדוק שאין איזה בטנה או פלסטיקה רופפת שאולי נוגעת בגלגל כשהאוטו רוכן קדימה בבלימה.

בתאריך 13.7.2020 בשעה 17:22, pl7410 כתב:

זו בכל זאת מדינה שמסתמכת על טמטום כמשאב לאומי

לפני 5 שעות, HybridBoy כתב:

תיבה טובה סטייל DSG

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מה אתה אומר....

ומה לדעתך עושים בתוך הבור?

לפעמים בודקים ולפעמים עושים כאילו בודקים. תלוי בוחן ועד כמה הוא באמת שקוע בבור כניראה. אני אישית לא בונה ב 100 אחוז על בור במכון טסטים כדי להחליט אם הרפידות במצב תקין או לא.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אל תעשה שום ניסוי זה לא יתן לך כלום רק שיסכן אותך.

הרעש נשמע כמו בלמים לא תקינים אז גש למוסך לבדוק את זה.

שנית, מבחן רישוי שנתי זה לא חרטא, רכב שעובר טסט לא בהכרח אומר שהכל תקין בו, אבל בהחלט אני רואה על בסיס קבוע פסילות של רישוי על רג'קטים בטיחותיים מאוד חמורים, שללא בחינת רישוי השנתית, ספק אם בעל הרכב היה עושה משהו עם זה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

עניין של סטנדרטים דניאל, הטסט סוגר פינה על מכנה משותף נמוך יחסית. בעיני רכב שעבר טסט הוא לכל היותר 'כשיר לנסיעה' להגיד שהוא בטוח או תקין - לא יכול.

ואני גם לא חושב שבבור רואים את מצב הרפידות, לא בכל רכב לפחות, צלחות כן, קל לבדוק בבור.

לגבי ההצעות שלי שפשוט פסלת כאילו שלחתי אותו לעשות זמנים בפצאל - אם הוא יכול לנסוע למוסך, הוא יכול גם לעשות את הבדיקות הפשוטות והלא מאמצות שהצעתי, אני יוצא מנק' הנחה שמי ששואל כאן שאלות הוא לא 'בוק' גמור, כי אחרת הוא כבר היה הולך להשאיר כליה במוסך.

בתאריך 13.7.2020 בשעה 17:22, pl7410 כתב:

זו בכל זאת מדינה שמסתמכת על טמטום כמשאב לאומי

לפני 5 שעות, HybridBoy כתב:

תיבה טובה סטייל DSG

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מבחן הרישוי השנתי עומד בסטנדרטיים של הרבה מקומות בעולם המערבי ונתן מענה לרוב ציבור מחזיקי הרכב.

מצב בלמים לא ממש רואים מתוך הבור ולכן עושים בדיקה במוסך אחת לשנה לפחות.

מה ששלחת אותו לעשות לא יתן מענה אז חבל, בטח לא למי שלא מבין מה בדיוק הוא מחפש וכיצד לבדוק נכון.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 1566 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...