Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

החלפת רק אחת מצלחות הבילום האחוריות

shimshia
שימו לב! השרשור הזה בן 1563 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

שלום חברים,

לאחרונה הוחלפה רק אחת מצלחות הבילום האחוריות ברכב בגלל עיוות שהיה בה שגרם לבעיות ב abs. הצלחת הוחלפה בצלחת מקורית מפירוק. מאז הבעייה נפתרה.

שאלתי היא, האם צריך/רצוי להחליף גם את השנייה, או שלא חייב? על פניו הבעייה נפתרה ונראה שעם הצלחת השנייה אין בעייה.

תודה

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 40
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

הניסוח אולי נשמע רע... כאילו הלכו לפירוקיה , מצאו צלחת משומשת במצב טוב והרכיבו..

אבל לפחות עד לפני 5 שנים , הפרקטיקה במוסכים הייתה לאגור צלחות שירדו מרכבים (בעיקר מקוריות),

לשלוח במרוכז לחריטה ולהחזיר למחסן.

שלקוח הגיע והיה צריך להחליף צלחות, במידה והצלחות היו ניתנות לחריטה היו מציעים לו חריטה או צלחות חדשות.

אם היה בוחר חריטה... היו פשוט מורידים לו את הצלחות, שמים בערימה לחריטה ומרכיבים לו מהמחסן 2 שנחרטו לא מזמן.

ומי שחושב שזה המצב רק במורשי משרד התחבורה .. אז זה לא..

הייתי עם קורולה 2003 שנרכשה מליסינג (לפני כ -10 שנים) במרכז שירות טויוטה להחלפת בלמים.

הציעו לי לחרוט את הצלחות כי הם עוד בסדר.. אמרתי כן.

אחרי שהמכונאי הוריד אותם .. מנהל המוסך קרה לי ואמר שהוא לא יכול לאשר לי חריטה,

שאלתי למה? הוא אמר שהצלחות לא מקוריות ולכן הוא לא יכול להרכיב לי חרוטות מקוריות,

כי אין לו מה לעשות עם שלי.. הוא לא יכול לחרוט אותם ולהרכיב אותם ללקוח אחר..

שאלתי למה לא לחרוט את שלי.. אז הוא אמר שהם שולחים במרוכז לחריטה וזה לא על המקום.

אז כנראה זה מה שעשו לבחור.. צלחת אחת הייתה תקינה.. ופשוט הרכיבו לו בצד השני מהמחסן .. אלו שחזרו מחריטה

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ברכב הקודם שלי (i30) הוחלפו זוג צלחות בגלל עניין דומה.

מה שקרה שבצד ימין,הנאבה נטחנה משום מה בבלימה אקראית בכביש מהיר ונדלקה מנורת abs ורק צלחת ימין היתה זקוקה להחלפה אך מחשש,שהתקלה תופיע גם בצד שמאל,הומלץ עי המוסך על החלפת זוג.

לכאורה רק צלחת ימין היתה בעייתית.

בעיקרון:צלחות,בלמים,בולמים עדיף להחליף בזוגות.

אין איש בעולם שיוכל אותי למחוק אצלך אני קיים.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

זה רכיב מתכלה, אלא אם השנייה חדשה - תחליף זוג, וברקסים משומשים? fuck no, מי חותם על העובי של הזבל שהרכיבו לך? אחרי זה אנשים מככבים בטמבלוויזיה עם תקלות בלמים ופעולות 'הרואיות' של שוטרי תנועה עם שבקושי סיימו תיכון בכיתת מב"ר, זה מי שאתה רוצה שיציל אותך?

כמו כבר עולה זוג צלחות סביר לרכב שלך?

בתאריך 13.7.2020 בשעה 17:22, pl7410 כתב:

זו בכל זאת מדינה שמסתמכת על טמטום כמשאב לאומי

לפני 5 שעות, HybridBoy כתב:

תיבה טובה סטייל DSG

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

עוד שבוע השניה תתעוות ואז ינסו לשים לך את הצד השני שנישאר על המדף..פשוט חוסר מקצועיות ועוד בבלמים שזה מיכלול אחד הבטיחותיים.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תודה חברים

אני אבהיר לכם יותר.

הצלחת המעוותת שהוחלפה ועשתה בעיות בabs, התעוותה בגלל רשלנות של מוסך אחר, שדפק עליה בהחלפת מייסבים

המוסך העכשווי אמר שניסה למצוא שתי צלחות חליפיות אפילו סיניות ולא הצליח, לכן אני בעצמי בהמלצת המוסך, הלכתי לפרוקייה והבאתי צלחת מקורית שהוחלפה.

לכן, זו לא צלחת שנחרטה ממדפו של המוסך.

אני דרך אגב יכול ללכת לאותה פרוקייה ולאותו רכב ולהביא גם את הצלחת המקורית השנייה ממנו.

לאחר ההבהרה הזו מה דעתכם על התנהלותו של המוסך העכשווי? שדרך אגב היה פעם מוסך מורשה יבואן של אחד מהמותגים היפנים.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מטיבו של פורום העוסק בתחום הרכב, שיעלו לפה כל מיני סיפורים מוזרים, על החלפת צלחת בילום אחת (ועוד משומשת),

ואם אני נזכר טוב טוב, אז (עקב רכב חברה ובוס קמצן) החליפו לי בזמנו ברכב בולם זעזועים אחד בלבד (לא זוג) שהיה תקול (לא חושב ששמו משומש).

alfa 156 2.5.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני מבין מהתאור שלך שמדובר באחד מדגמי רנו ?

חברים לדעתי לא צריך "לרדת" על הבחור .

זמנית ובעם הצלחת עדין בעובי המתאים ולא ירדה את המידה המינימאלית כדי לפתור בעייה ולהחזיר מע בטיחות חשובה כמו ABS לפעילות לא ההיתי שולל להרכיב גם רק צלחת אחת שוב זה רק צלחת בלימה וגם רק זמנית עד שהבחור יתארגן על זוג צלחות עם מיסבים מייצרן מוכר (ואני יודע שהם לא זולות גם החלופיות)

חיים יוד.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אכן מדובר במגאן 2. היה לי גם מוזר שהמוסך אמר שלא הצליח להשיג זוג צלחות אחוריות חדשות להרכיב לי,אפילו סיניות .

השאלה במצב עכשיו, באם הצלחת מפירוק בעובי מספק אם אני יכול להביא גם את השנייה המקורית מאותו רכב מפירוק ולהרכיב אותה בצד שני ובכך לסיים את העניין? כי עברתי כבר סאגה, גם כספית עם הרשלנות של המוסך הקודם שפגע בצלחות המקוריות ואני מעדיף לא להוציא עוד כסף עכשיו (אם ניתן) על זוג צלחות ומייסבים חדשים והרכבה שלהם.

תודה

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

צלחות למגאן 2 ?!

בוא אלי למוסך לך לערימה של הברזל וקח כמה צלחות משומשות שתרצה.

מכאן תסיק כמה חדשות מוחלפות, ואם תרצה בטח ובוודאי שיש לנו חדשות מקוריות ותחליפיות לבקשתך.

כל שצריך לעשות הוא להתקין על הצלחות חדשות מייסבים(חדש או להעביר את הישנים באם תקינים) ואת הטבעת המגנטית של ה abs.

הטבעת abs היא נמכרת רק עם צלחות מקוריות ביחד לכן העלות גבוהה, מפירוק מה שאתה מקסימום תצטרך זה הטבעת abs אם שלך פגומה. מייסב לא עולה הרבה ואם תחליט לחסוך אז לא אגיד מילה אם תרכיב משומש תקין.

אבל להגיד שאין צלחות של מגאן 2 זה כבר מוגזם.

ודבר אחרון חובה להחליף אומים למייסבים האחוריים בחדשים בלבד! מדובר באומים עם אבטחה חד פעמית ומי שלא מחליף מסתכן מאוד.

עריכה אחרונה על ידי ba323f
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בקיצור אם אני מבין נכון.. אז מה שהיה דפוק אצלו ברכב זה המיסב והטבעת של ה ABS בצד אחד.

המקורי היה יקר, אז הבחור הביא מפירוק צלחת קומפלט , כולל מיסב וכולל הטבעת ABS שהייתה דפוקה אצלו.

לדעתי אתה יכול לנסוע לשלום .. עד החלפת הרפידות הבאות,

בפעם הבאה תחליף במוסך שיודע להעביר את המיסבים והטבעות ABS בלי להרוס אותם

ותחליף 2 צלחות (לא מקוריות).

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 1563 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...