Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

החלפה מקצועית לפגוש קדמי לאאודי a6 2007

שימו לב! השרשור הזה בן 1564 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

היי רכשתי את הרכב שמצוין בכותרת.

יש בעיה קוסמטית שמציקה לי במיוחד. כל הפגוש הקדמי מחוזק עם ברגים בגלל שברים בקליפסים שבפלסטיקה הפנימית של הפגוש וזאת כתוצאה מגרירה לא נכונה של הרכב לפני כמה שנים.(ניסו לגרור אותו מקדימה ולא מאחור מה שמיוחד ברכב הזה מה שגרם לפגוש הקדמי להימשך קדימה ולהתנתק חלקית וכתוצאה מכך קרה מה שציינתי למעלה.

את הברגים ניתן לראות מהצדדים וזה משהו שאני לא שלם איתו. לכן רציתי להחליף את כל הפגוש ולהרכיב אותו בצורה מושלמת כמו שצריך.

יש המלצה למקום שמתמחה בעבודות האלה שיכול לפרק את הפגוש כמו שצריך בלי להסתבך ולהרכיב פגוש חדש כמו שצריך? עדיף באיזור השרון\נתניה\חדרה. ביוטיוב יש סירטונים שמראים איך לפרק פגוש כזה וזה ממה לא בעיה (עבודה של 10 דקות גג). הבעיה שאין לי את המכשור המתאים כדי לעשות זאת.

והאם פגוש חדש שמוזמן מהחברה חייב לעבור צביעה מתאימה או שהוא מגיע צבוע?

תודה

עריכה אחרונה על ידי liorko
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא יודע אם תצליח להשיג פגוש חדש מהיבואן לרכב בן 12. גם אם כן, יתכן שמחיר פגוש חדש יגיע למחצית מערכו הנוכחי של הרכב.

פגוש חדש מגיע בצבע יסוד (אפור) וצריך לצבוע אותו.

אני ממליץ לבדוק בפירוקיות ובאתרים מתמחים בחו"ל.

"Weyland Yutani Corp - "Building Better Worlds

Porsche GT4, Audi A3

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תודה על התגובה.

היום החזירו תשובה שהמחיר של פגוש מקורי + מחיר עבודה מסתכם בלמעלה מ-6000 ש"ח.. לא בא בחשבון.

החלטתי לבדוק את האפשרות לייבא פגוש כזה מחו"ל אבל משופר. הבנתי שיש קצת בירוקרטיה סביב העניין לפי עיון סביב נושאים דומים בפורום אך לא יודע אם דברים השתנו מאז.

בכל מקרה אני לא יודע אם יאשרו להרכיב דבר כזה אבל מצאתי את הפגוש במשופר הנ"ל:

https://www.dm-autoteile.de/Sport-Front-Bumper-Grille-Honeycomb-Black-Gloss-fits-on-Audi-A6-4F-04-11-w-o-S6-RS6

צריך אישור מיוחד לפגוש כזה? המחיר שלו כ2000 ש"ח

תודה חברים

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

החלק שאתה רוצה ליבא נקרא "מגן קדמי", זה למעשה חיפוי פלסטי מעל הפגוש שעשוי מתכת. בדרך כלל לא מתעוררת בעיה מול נציג משרד התחבורה במכס והחלק יאושר. כמובן שאי אפשר לדעת מראש ויתכן שתמצא את עצמך מתווכח איתם.

קח בחשבון שההובלה תהיה יקרה כי מדובר בחבילה גדולה מאוד. להערכתי עלות ההובלה יכולה להגיע בקלות ל-600 ש"ח ואף יותר.

מיסים לחלקי חילוף לרכב הם כ-47% מערך החבילה והמשלוח, מה שמביא את המחיר הכולל לכ-4000 ש"ח. מספיק שהחלק חטף מכה קטנה בדרך ויש לו סדק, מה שבקלות יכול לקרות לחלק פלסטי גדול שנשלח בחבילת קרטון, וכבר כל הסיפור לא משתלם.

השלב האחרון הוא צביעה ועבודה, שזה עוד כמה מאות שקלים.

יתכן שבאופן מפתיע ההצעה שקיבלת אינה גרועה כל כך.

"Weyland Yutani Corp - "Building Better Worlds

Porsche GT4, Audi A3

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 1564 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...