Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

משפחתי משומש מרווח ואמין ב-80K

Orlz
שימו לב! השרשור הזה בן 1603 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

רנו פלואנס בת ~3.

אני יודע שהמוצא הצרפתי קצת מרתיע, אבל מדובר ברכב אמין ומאוד מרווח.

אני חושב שהתקציב יאפשר מגאן גראנד קופה, השאלה אם זה מעניין אותה, כמו שנאמר כאן לגביי הפיקאסו.

אם כבר, אולי סניק יכולה להתאים יותר.

בעבר: Hyundai Getz Fun GLX 1.4 Automatic | Renault Clio MK3 1.2 Manual | Fiat 500 Pop 1.2 Manual | Mazda 3 Sport 2.0 Automatic | Seat Arona FR 1.0TSI DSG7 | Toyota Corolla Hybrid Limited

בהווה:  Tesla Model 3 Highland SR | Mitsubishi Space Star Supreme

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 30
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

לו היית קורא את הודעת הפתיחה, לא היית כותב את כל זה.

ולא, טויוטה ורסו זאת לא ההמלצה הקבועה שלי - רק למי שמנסה להושיב מבוגר בין שני מושבי בטיחות ונמאס לו מרכבים שמבלים במוסך.

טויוטה ורסו רכב נפוץ ( נמכרו כ 1200 יחידות כל שנה, במשך 8 שנים ), וזה רכב מבוקש מאוד ( במצב שמור ) - אין לך מושג עד כמה .

מה שכן, לא ראיתי ממך המלצה לרכב אחר, שיותר מתאים לדרישות.

לכן הודעה שלך תורמת רק למאזן ההודעות שלך.

סלח לי, אבל זה לא מתקפה אישית נגדך, אך זה תקופה ארוכה שאני רואה אותך באופן קבוע ממליץ על הרכב הנ"ל, אני מסכים איתך בעניין הפרקטיות, אבל שים לב שאדם רגיל לא יעבור מרכב סדאן למיניוואן, לכן לא ברורה לי מה שווה ההמלצה, בעיקר שרשמת בעצמך הרכב ממש לא נפוץ או מבוקש, בדומה למתחריו סדאנים/גיפונים.

ההמלצה שלי דווקא תהיה אוקטביה, אבל אם זו לא אופציה ועדיין רוצים מרכב סדאן/ג'יפ אין הרבה ברירות אלא רק סופרב או ג'יפ 7 מקומות.

אני מאלו שרואים סיינה או קרניבל ונדלקים, אבל אם אין צורך ממשי מי יעדיף אותן על ג'יפ 7 מקומות? במיוחד ברוח התקופה שקורת בכל העולם?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הגיע הזמן להחליף את סקודה האוקטביה שקנינו יד 2, הרכב הכי מח*רבן שהיה לנו בחיים ביי פאר. היו לנו בעיות מסיביות עם המנוע שלו ואני מאוד מתחרטת שלא התייעצתי פה קודם לפני שעשיתי את טעות חיי וקניתי את הרכב הזה.

ההמלצה שלי דווקא תהיה אוקטביה, אבל אם זו לא אופציה ועדיין רוצים מרכב סדאן/ג'יפ אין הרבה ברירות אלא רק סופרב או ג'יפ 7 מקומות.

ללא מילים.

סלח לי, אבל זה לא מתקפה אישית נגדך, אך זה תקופה ארוכה שאני רואה אותך באופן קבוע ממליץ על הרכב הנ"ל, אני מסכים איתך בעניין הפרקטיות, אבל שים לב שאדם רגיל לא יעבור מרכב סדאן למיניוואן, לכן לא ברורה לי מה שווה ההמלצה, בעיקר שרשמת בעצמך הרכב ממש לא נפוץ או מבוקש, בדומה למתחריו סדאנים/גיפונים.

לי אישית לא ברור מה זה "אדם רגיל" ולמה שהוא לא יעבור מסדאן למיניואן, אבל כן יעבור לג'יפון (שזה פחות או יותר אותו דבר, רק פחות פרקטי). ברור שיהיו כאלו שלא יהיו מוכנים לשמוע על מיניואן, אבל לא ברור לי למה לא להציע אותו אם זה הפיתרון הנכון (כמו כאן למשל). wrost case scenario - יגידו "לא תודה". אגב, הוא לא רשם שהרכב לא מבוקש (והוא אכן מבוקש), והוא אפילו לא כזה "לא נפוץ".

בקיצור, בהינתן שצרפתיות מחוץ לתמונה - אני גם הייתי חושב בכיוון של הוורסו. זה הפיתרון הכי פרקטי (גם אם לא הכי יפה / מרגש) לצרכים של פות"ש.

For I am a bear of very little brain, and long words bother me

לפני 25 דקות, m3x7r3m3 כתב:

אני מסכים איתך

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני יכול להגיד שממה שאני מכיר. אין רכב מבוקש יותר מטויוטה ורסו.

ולא רואה שום סיבה שמי שרגיל לסדאן לא יסכים לעבור לאחת כזו.

אכן אופציה מצויינת לצרכים של פותחת הדיון.

בעבר:205 1400 95׳, אקסנט 00׳,לאנסר 04׳,סוזוקי קרוסאובר 14'

kia sportage 2000 top '17

היום corolla cross 2022

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

למה אדם שצריך מרחב פנים ל 3 נוסעים מאחורה ואמינות בראש סדר עדיפויות , לא יעבור מרכב סדן עם רכיבים בעייתיים למיני וואן יפני ( אני לא מדבר על אוניה כמו סיינה אלא רכב שהוא יותר קצר מקורולה )?

ומה זה משנה האם זה רכב נפוץ או לא? מבחינתי רכב לא נפוץ זה שנמכר במספרים של כמה עשרות בשנה, לא שיש ממנו כמעט 100 אלף על הכבישים. טיפולים זולים, צריכת דלק של רכב משפחתי, אמינות מופתית.

ישבת בטויוטה ורסו? מאחורה 3 מושבים נפרדים ומלאים , שזזים כל אחד ֶעל מסילה קדימה/ אחורה, משענות גב כל אחד יכול לכוון איך שהוא רוצה . ולא שני מושבים + בליטה באמצע ברוחב 25-30 מ"מ, שיש בכל ג'יפון או רכב סדן, כולל סופרב .

אנשים קונים רכבים פחות נוחים ומתאימים לצרכים שלהם, בגלל אופנה בלבד, אז כולם חייב ללכת עם הזרם הזה?

התלבטתי בזמנו בין ורסו לאאוטלנדר - ללא ספק לצרכים שלי טויוטה יותר נוחה. גם למי שמתכוון להושיב אדם מעל גיל 8 בין מושבי בטיחות ורסו ( או כל מיני וואן אחר ) יותר נוחה.

אין בעיה, לא ורסו ( בגלל שיש לי אותה ) - סיטרואן פיקאסו / רנו גרנד סניק ( אה.. צרפתי, בעל לא מוכן ) או קיה קארנס ( שוב, לא ג'יפון אופנתי, וגם עם גיר רובוטי , ועוד פחות נפוץ מטויוטה).

אנשים שואלים מה יכול להתאים למצבם, אני ממליץ למה שמוצא לנכון. לדעתך להמליץ על מיני וואן לא אובייקטיבי, לדעתי להמליץ על ג'יפון צפוף לא אובייקטיבי.

אפשר לקנות קיה ספורטאג' ולהדחס מאחורה, העיקר נוסעים בג'יפון אופנתי.

כל אחד להדעה שלו.

דבר אחד אני חייב לתקן אותך בפעם השניה - הטעות לגבי הביקוש לטויוטה ורסו. מבקשים 10% מעל המחירון ( גם ככה יחסית גבוה ).

toyota verso 2016 - יש מקום לכולם!

בעבר : ניסאן NV200 2012, סיטרואן ג'מפי 2007, רנו קנגו DCI  2007,  פולו סטיישן SDI 2000, לנסר 93, אופל קדט 84.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ללא מילים.

לי אישית לא ברור מה זה "אדם רגיל" ולמה שהוא לא יעבור מסדאן למיניואן, אבל כן יעבור לג'יפון (שזה פחות או יותר אותו דבר, רק פחות פרקטי). ברור שיהיו כאלו שלא יהיו מוכנים לשמוע על מיניואן, אבל לא ברור לי למה לא להציע אותו אם זה הפיתרון הנכון (כמו כאן למשל). wrost case scenario - יגידו "לא תודה". אגב, הוא לא רשם שהרכב לא מבוקש (והוא אכן מבוקש), והוא אפילו לא כזה "לא נפוץ".

בקיצור, בהינתן שצרפתיות מחוץ לתמונה - אני גם הייתי חושב בכיוון של הוורסו. זה הפיתרון הכי פרקטי (גם אם לא הכי יפה / מרגש) לצרכים של פות"ש.

בתור בעלים לשעבר של אוקטביה וסופרב קרובה לדלת, הרשה לי לומר לך שאוקטביה רכב מצוין ובהחלט עונה על הדרישות עבורה משפחה +2.

אם אדם פלוני מחליט לרכוש רכב יד 2 מליסינג ואוכל ממנו מרורים, זה לא מקרה מייצג, לכן ההצעה נשארת בתוקף, מבחינתי כל עוד לא ניתנו מימדי המתבגר שאמור להידחס במושב האחורי, תגובות כגון "ללא מילים", מוציאות רק אחד מאיתנו חכם בלילה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

למה אדם שצריך מרחב פנים ל 3 נוסעים מאחורה ואמינות בראש סדר עדיפויות , לא יעבור מרכב סדן עם רכיבים בעייתיים למיני וואן יפני ( אני לא מדבר על אוניה כמו סיינה אלא רכב שהוא יותר קצר מקורולה )?

ומה זה משנה האם זה רכב נפוץ או לא? מבחינתי רכב לא נפוץ זה שנמכר במספרים של כמה עשרות בשנה, לא שיש ממנו כמעט 100 אלף על הכבישים. טיפולים זולים, צריכת דלק של רכב משפחתי, אמינות מופתית.

ישבת בטויוטה ורסו? מאחורה 3 מושבים נפרדים ומלאים , שזזים כל אחד ֶעל מסילה קדימה/ אחורה, משענות גב כל אחד יכול לכוון איך שהוא רוצה . ולא שני מושבים + בליטה באמצע ברוחב 25-30 מ"מ, שיש בכל ג'יפון או רכב סדן, כולל סופרב .

אנשים קונים רכבים פחות נוחים ומתאימים לצרכים שלהם, בגלל אופנה בלבד, אז כולם חייב ללכת עם הזרם הזה?

התלבטתי בזמנו בין ורסו לאאוטלנדר - ללא ספק לצרכים שלי טויוטה יותר נוחה. גם למי שמתכוון להושיב אדם מעל גיל 8 בין מושבי בטיחות ורסו ( או כל מיני וואן אחר ) יותר נוחה.

אין בעיה, לא ורסו ( בגלל שיש לי אותה ) - סיטרואן פיקאסו / רנו גרנד סניק ( אה.. צרפתי, בעל לא מוכן ) או קיה קארנס ( שוב, לא ג'יפון אופנתי, וגם עם גיר רובוטי , ועוד פחות נפוץ מטויוטה).

אנשים שואלים מה יכול להתאים למצבם, אני ממליץ למה שמוצא לנכון. לדעתך להמליץ על מיני וואן לא אובייקטיבי, לדעתי להמליץ על ג'יפון צפוף לא אובייקטיבי.

כל אחד להדעה שלו.

דבר אחד אני חייב לתקן אותך בפעם השניה - הטעות לגבי הביקוש לטויוטה ורסו. מבקשים 10% מעל המחירון ( גם ככה יחסית גבוה ).

תרשה לי להסכים איתך כמעט על הכל, אני חושב שלתת המלצה על רכב שהפסיקו את הייצור שלו וכזה שלא מהווה את הדרישה העכשווית, קצת פוגם בהמלצה.

אני כן חושב שהרכב הוא תשובה טובה לצרכים של הגברת, אבל ברגע שמוסיפים את כל הנתונים והמצב בשוק, הבחירה בו תהיה כמעט אחרונה, לפחות לדעתי.

לגבי עניין המחירון, נביא אני לא, אבל אם יש מקסימום 10K חתיכות מסתובבות עכשיו וללא יצור מתמשך + דרישה לרכבים מוגבהים, לא הייתי נשאר כ"כ אופטימי.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני באמת לא מבין איזו בעית שוק אתה רואה. יש כרגע בלוח "יד 2" 65 רכבים למכירה 2015-2017.

ותמיד תהיה כאן דרישה לרכב אמין, זול לתחזוקה בעל 7 מקומות.

אגב, שני המקומות הנוספים זה גם בונוס נחמד, אפילו אם לא צריך אותם באופן קבוע ( סבתא מצטרפת, חברים מהגן / בית ספר או אולי עוד ילד בעתיד ) .

אם אין פחד לא מוסבר מרכב היברידי, אפשר כבר למצוא פריוס פלוס עם תכונות דומות ( אותה כן ממשיכים לייצר ). אבל זה עוד תוספת לתקציב.

עריכה אחרונה על ידי vladclar

בעבר : ניסאן NV200 2012, סיטרואן ג'מפי 2007, רנו קנגו DCI  2007,  פולו סטיישן SDI 2000, לנסר 93, אופל קדט 84.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לאמינות, אין כמו היפנים (שעדיין נמצאים בבעלות חברות יפניות).

לכן, אם לא רשמו - טויוטה קורולה מס' 1 עם אמינות מוכחת בעברה (זכתה מספר שנים ברציפות על הרכב הכי אמין בסקרים בחו"ל).

עוד רכב אמין - הונדה סיוויק, אבל עם המנועים הרגילים (כלומר, ללא מנועי טורבו).

בהצלחה

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אפשרות נוספת שמתאימה לך היא סובארו פורסטר. הרכב רחב ומתאים להושבה של שלושה ילדים עם שני מושבי בטיחות(ניתן אפילו למקם בו שלושה מושבים), תא המטען גדול . הוא כמובן יקר יותר. בנוסף, הוא נהנה מחמש שנות אחריות

Sent from my SM-G950F using Tapatalk

גם אני גר במדינה עם 100% מס על מכוניות, איזה כיף לי :mm_sad:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אפשר גם לרדת ל 2014 ולקנות הונדה CRV, אם כבר מחפשים ג'יפון מרווח.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כל אחד להדעה שלו.

הפותחת בקשה רכב עם תא מטען מרווח ומקום לשלושה מאחור. הפתרון האולטימטיבי מבחינת מרחב, נפח ומקום לנוסעים ובנוסף ביצועים מצוינים, נוחות נסיעה גבוהה ופתרונות אחסון מצוינים, הוא הפיקאסו הקצר כפי שכבר ציינתי. הווטו ששיערתי קיים לגבי מוצרים צרפתיים, לטעמי אינו פחות מאוילי, אבל זה המצב, מפנה בדלית ברירה לפתרון של הוורסו שאמנם מרווח ונוח פחות , אבל יש לו הורים יפניים ואצל חלקנו זה מה שקובע.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הפותחת בקשה רכב עם תא מטען מרווח ומקום לשלושה מאחור. הפתרון האולטימטיבי מבחינת מרחב, נפח ומקום לנוסעים ובנוסף ביצועים מצוינים, נוחות נסיעה גבוהה ופתרונות אחסון מצוינים, הוא הפיקאסו הקצר כפי שכבר ציינתי. הווטו ששיערתי קיים לגבי מוצרים צרפתיים, לטעמי אינו פחות מאוילי, אבל זה המצב, מפנה בדלית ברירה לפתרון של הוורסו שאמנם מרווח ונוח פחות , אבל יש לו הורים יפניים ואצל חלקנו זה מה שקובע.

הצלחתי לרכך את בעלי בעניין, בסופו של דבר מה שחשוב לנו זה רכב טוב. האם השם הרע שיש למכוניות צרפתיות לא מוצדק? אני גדלתי במדינה ללא רכבים צרפתיים בכלל אז לי אין דיעות קדומות, אבל כן שומעת המון מהסביבה שהרכבים האלה פחות טובים. האם זה פעם היה נכון והיום כבר לא?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בתור בעלים לשעבר של אוקטביה וסופרב קרובה לדלת, הרשה לי לומר לך שאוקטביה רכב מצוין ובהחלט עונה על הדרישות עבורה משפחה +2.

אם אדם פלוני מחליט לרכוש רכב יד 2 מליסינג ואוכל ממנו מרורים, זה לא מקרה מייצג, לכן ההצעה נשארת בתוקף, מבחינתי כל עוד לא ניתנו מימדי המתבגר שאמור להידחס במושב האחורי, תגובות כגון "ללא מילים", מוציאות רק אחד מאיתנו חכם בלילה.

אני רחוקה מלהיות היחידה שחוותה בעיות עם אוקטביה, וזה לא בהכרח קשור לליסינג או לא. זה שאתה נפלת על רכב טוב לא משנה את העובדה שלאוקטביות יש המון תקלות עם המנוע והגיר, זה לא רכב אמין.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 1603 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...