Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

תקלה במפוח מזגן יונדאי אלנטרה 2005

Audi-T
שימו לב! השרשור הזה בן 1547 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

רכב של חבר ואני שואל בשבילו, לא יצא לי לראות את הבעיה באופן פיזי, לדבריו באופן כמעט קבוע שמפעילים את המזגן המפוח לא פועל, פתיחת המכסה מנוע וסגירתו גורמת לו לפעול. על פניו נשמע כמו בעיית מגעים/ממסר תקול, מישהו יודע לכוון באופן יותר מדוייק מה אמורה להיות הבעיה?

Sent from my Redmi Note 7 using Tapatalk

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הכיוון כנראה נכון,איש מיזוג אוויר מקצועי יפתור את העניין בקלות.

מהיכן החבר בארץ ?

אין איש בעולם שיוכל אותי למחוק אצלך אני קיים.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מתחת לתא הכפפות על הנגד מהירות יש תקע לבן עם 4 חוטים, נתק אותו ובדוק שהוא לא שרוף, כווץ מעט את המגעים והדק אותו למקומו ובדוק.
תודה רבה, ככל הנראה אתה צודק, מכה באזור התא כפפות גרמה למפוח לפעול, בימים הקרובים אני אעדכן שמישהו ינסה להגיע למקום ולבדוק.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

עדכון: היום הייתי ברכב וחוויתי את התקלה בעצמי, מתחת לתא כפפות ישנם כמה קונקטורים לבנים(לא הצלחתי לזהות מי מהם הוא הנגד מהירות) אף אחד לא נראה שרוף וגם נגיעה בהם לא גרמה למפוח לפעול, לעומת זאת מכה קלה בגוף המפוח גרם לו לפעול באופן מיידי, האם יתכן והבעיה במפוח עצמו?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• 3 שבועות מאוחר יותר ...

עידכון: לאחר כמה ימים שכל בוקר המפוח היה מקבל מכה קטנה ומתחיל לפעול, כמצופה, בוקר אחד הוא הוא שווק חיים לגמריי. הוחלף באחר מפירוק, תודה לכל העוזרים.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 1547 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...