Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

ייעוץ בבחירת רכב חברה

Rons101
שימו לב! השרשור הזה בן 1568 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

אודה לעזרתכם בבחירת רכב ליסינג מהעבודה

כל טיפולי הרכב, דלק ללא הגבלה וכדומה משולמים על חשבון החברה.

עד היום נהגתי על פיג'ו 301 1.6 וסבלתי ממנה ממש, רועשת, זולה, מכוערת, פשוטה

1. שקט ובידוד - אני רוצה רכב מבודד ככל הניתן, ברמה שאני לא שומע שום דבר ממה שקורה בחוץ או את המנוע, טורים וכו', מדגיש ככל הניתן, ברור לי שזו לא חללית, עם זאת, מדובר בערך הכי עליון עבורי.

2. עיצוב - מחפש רכב מגניב עם עיצוב מכובד (לכן גם שואל אם לקחת צבע שחור, לא רוצה להיתפס ערס, מה דעתכם?).

בהקשר העיצוב אז למשל סקודה אוקטביה לא אהבתי בכלל, קורולה היברידית החדשה, אלנטרה ונירו מוצאות חן בעיני.

3. כוח - אני עושה סדר גודל של 4000-5000 ק"מ בחודש, חשוב לי רכב עם תאוצה ותגובה מהירה ובגלל שיש לי ימים שאני עובד ונוסע בדרכים מפותלות כמו בצפון הארץ, אז שיזרוק אותי כמה שפחות בסיבוב מבלי שאצטרך לרדת ל20 קמש בשביל זה, נראה לי קוראים לזה מומנט

4. סאונד - מכיוון שנוסע המון בכבישים אוהב לשמוע מוזיקה, רק חשוב לי לדעת אם מכירים ויכולים לציין דגם או דגמים ידועים לשמצה ברמת הסאונד שלהם על מנת שאדע מראש לא לקחת (מתוך הדגמים שאציין)

עדיפות לסאן רוף ככל הניתן...

מתוך האופציות שיש לי, זה מאזדה 3, אוקטביה, נירו, chr, איוניק, אלנטרה, פורטה, סטוניק, ארונה, ויטרה, קורולה, קונה, כמעט כל רכב עד שווי מס בתלוש של 3500 או 4000 היברידי

תודה רבה!

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יש לך אפשרות לקחת רנו גרנד קופה בנזין 1.3?

זה הרכב שהייתי לוקח לצרכים שלך.

עד כמה ש 301 רכב זול, מושב הנהג הצרפתי בו עדיין נוח יותר מרוב הרכבים שרשמת כאן בתור האופציות.

חשוב ביותר לכמות הנסיעות הגבוהה שתצטרך לעבור.

כמובן, רנו איכותית, חזקה, זריזה, נוחה - תמורה גבוהה ביותר בתור רכב ליסינג תפעולי.

החסרונות ( ירידת ערך גבוהה ומוניטין האמינות ) לא רלוונטיים במקרה שלך.

toyota verso 2016 - יש מקום לכולם!

בעבר : ניסאן NV200 2012, סיטרואן ג'מפי 2007, רנו קנגו DCI  2007,  פולו סטיישן SDI 2000, לנסר 93, אופל קדט 84.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מהאופציות שרשמת, מאזדה3, CHR וקונה יכולות מאוד להתאים לדרישות שתיארת. הויזואליות מאוד אטרקטיבית, מנועים חזקים, נהיגה מהנה (בקונה קצת פחות לדעתי, אבל עדיין, הכוח שלה משמעותי).

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יש לך אפשרות לקחת רנו גרנד קופה בנזין 1.3?

זה הרכב שהייתי לוקח לצרכים שלך.

עד כמה ש 301 רכב זול, מושב הנהג הצרפתי בו עדיין נוח יותר מרוב הרכבים שרשמת כאן בתור האופציות.

חשוב ביותר לכמות הנסיעות הגבוהה שתצטרך לעבור.

כמובן, רנו איכותית, חזקה, זריזה, נוחה - תמורה גבוהה ביותר בתור רכב ליסינג תפעולי.

החסרונות ( ירידת ערך גבוהה ומוניטין האמינות ) לא רלוונטיים במקרה שלך.

תודה על התשובה.

יש אפשרות למגאן לא יודע אם ספציפית 1.3 אצטרך לבדוק, באתר ראיתי שיש רק 1.5

איך הוא מבחינת בידוד ורעש?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

1.5 זה דיזל. יותר רועשת ( שומעים שזה דיזל בעיקר בעמידה ) אבל גם רכב מוצלח. לך עדיף בנזין ( דלק ללא הגבלה ).

יש רעשי רוח מהמראות, בידוד רעשי מנוע טוב, צמיגים בסדר ( כל עוד מדובר בדגם עם גלגלי 17' - זה מה שיש בדגם ליסינג).

נסיעת מבחן יש לך אפשרות לעשות?

הוא חובה גם בכל רכב אחר שתבחר.

שים לב למושבים ברכבים שאתה בודק - אין שום ערך לבידוד רעשים, כאשר מתחילים כאבי גב אחרי 20 דקות נסיעה.

עריכה אחרונה על ידי vladclar

toyota verso 2016 - יש מקום לכולם!

בעבר : ניסאן NV200 2012, סיטרואן ג'מפי 2007, רנו קנגו DCI  2007,  פולו סטיישן SDI 2000, לנסר 93, אופל קדט 84.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

1.5 זה דיזל. יותר רועשת ( שומעים שזה דיזל בעיקר בעמידה ) אבל גם רכב מוצלח. לך עדיף בנזין ( דלק ללא הגבלה ).

יש רעשי רוח מהמראות, בידוד רעשי מנוע טוב, צמיגים בסדר ( כל עוד מדובר בדגם עם גלגלי 17' - זה מה שיש בדגם ליסינג).

נסיעת מבחן יש לך אפשרות לעשות?

הוא חובה גם בכל רכב אחר שתבחר.

שים לב למושבים ברכבים שאתה בודק - אין שום ערך לבידוד רעשים, כאשר מתחילים כאבי גב אחרי 20 דקות נסיעה.

אבדוק לגבי נסיעת המבחן

אקח לתשומת ליבי את עניין המושב, כנראה שמדובר במאפיין שנתפס בעיני כמובן מאליו בהתחשב שלדבריך 301 נחשב כמצויד במושב נוח ושזה הרכב היחיד שנסעתי בו..

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לטובת תחושת כוח תצטרך לבחור באחד ממנועי הטורבו, הקונה הוא האופציה החזקה ביותר כאן, כשאחריו גרנד קופה 1.3 בנזין ואוקטביה (בהנחה ויש את ה1.5).

בידוד הרעשים הכי טוב שיצא לי לשמוע בקטגוריית המשפחתיות הוא במאזדה 3 החדשה. גם איכות החומרים גבוהה יחסית.

ההיברידיות לא מרגישות חזקות במיוחד. הקורולה למשל מזנקת בצורה טובה אבל בעקיפות היא לוקחת את הזמן.

האיוניק מגיבה בעיקר במצב ספורט ואני מניח שהנירו לא יותר טוב.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אם עדיין רלוונטי, יש לך את 2 האחיות לבית VAG -

יש את האחות היוקרתית פולקסווגן גולף, ויש את האחות סיאט לאון.

לגבי מנוע - שתיהן מגיעות עם מנועי 1,1.5 ו-2 ליטר. ה-1 ליטר כנראה יספיק לך, למרות שהוא פחות מתאים לתיבת ההילוכים (העברות הילוכים תכופות בגלל חוסר כיוון של התיבה למנוע). ה- 2 מחוץ לתקציב (אלא אם תעלה אותו), ולדעתי over kill. ה- 1.5 מספיק בהחלט ומייצר ביצועים מכובדים (מנוע טורבו עם 150 כ"ס ויותר מ-25 קגמ).

מבין שתיהן, הגולף איכותית יותר - בידוד רעשים טוב ובעלת תא נוסעים איכותי. ייתכן מאד שהיא תהיה מחוץ לתקציב, אבל לפעמים חברות הליסינג מקבלות מבצעים, כך שאין לדעת.

יש לה פשרה טובה בין התנהגות לנוחות - האוטו נוח על פסי האטה ובורות, אבל מבלי שזה יבוא (יותר מדי) על חשבון ההתנהגות .

הלאון פשוטה , פחות מבודדת רעשים ובעלת תא נוסעים פחות איכותי. היא גם פחות נוחה על הכביש ומרגישים בה יותר בורות ופסי האטה (למרות שהיא לא מתרסקת עליהם ולא מאבדת אחיזה).

הייתרונות שלה על הגולף - מחיר יותר נמוך כך שנראה שתכנס לתקציב, יושבת יותר טוב על הכביש (בגלל פעולת מתלים הדוקה יותר), וחלק אומרים שיש לה גם צורה ספורטיבית ויפה יותר.

אה,כן - ויש לה גם פוזה (יש ערסים שבוחרים בה, כך שהרכב יוצר איזושהי הרתעה על הכביש. מצב שני, גם השוטרים יסתכלו עליך יותר טוב).

ייתכן שזה הרכב שיתאים לך

(אישית הייתי שוקל קודם את הגולף והמאזדה, אבל השיקולים שלך שונים).

והכי חשוב - נסיעות מבחן כדי לדעת למי אתה יותר מתחבר.

בהצלחה

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 1568 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...