Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

תקלה לא מובנת - יונדאי גטס 2007 - מוסך מורשה כן/לא ?

Nivav
שימו לב! השרשור הזה בן 1563 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

שלום, בזמן האחרון יש לי בעיה עם היונדאי גטס שנת 2007 מנוע 1400 בנזין שלי

בזמן נסיעה פתאום נכבה הרכב ולא ניתן להניע אותו כמה דקות (יש סטרטר אבל לא מניע), לאחר כמה דקות הרכב מניע רגיל וניתן להמשיך לנסוע

זה לא קורה כל נסיעה אבל זה קורה דיי הרבה ולפעמים כמה פעמים בנסיעה

קורה גם שניתן להניע את הרכב ממש מיד אחרי שנכבה אבל רוב הפעמים רק כמה דקות לאחר שהוא נכבה ניתן להניע שוב ..

הייתי במוסך עם התקלה בבדיקה של חשמלאי רכב, הוא חיבר את המחשב של הרכב לחיפוש התקלה אבל אף קוד תקלה לא קופץ, כאילו הכל תקין ..

המוסכניק ראה שבזמן התקלה לא מגיע מתח למשאבת דלק וחשב שאולי מדובר בתקלה בחיישן אנרציה שלא נותן למתח להגיע למשאבת דלק בזמן התקלה וזה מה שגורם לכיבוי מנוע אבל ביטלנו את החיישן והתקלה עדיין חוזרת על עצמה ..

במוסך שהייתי בו לא כל כך סגורים מה בדיוק גורם לתקלה ולא בא לי להחליף סתם חלקים שלא צריך להחליף ..

אני חושב פשוט ללכת למוסך מורשה יונדאי אולי שם ידעו לאתר את התקלה בצורה מקצועית יותר

מה דעתכם ? כדאי ללכת למוסך מורשה יונדאי או למוסך פרטי אחר פשוט ?

מוסך מורשה יקר יותר משמעותית ממוסכים פרטיים ?

אשמח להמלצות כי אני דיי עובד עצות ..

תודה

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הכיוון הוא בהחלט חיישן קראנק רק לא ברור לי איך לא מגיע מתח למשאבה..או שהבדיקה שנעשתה לא נכונה בכלל! הכי נכון לוודא ברגע שהתקחה קורית לבדטק אם מיתקבל ניצוץ לכיוון הפלאגים. אין ניצוץ - חיישן קראנק. יש ניצוץ - לבדוק הזנת דלק.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הכיוון הוא בהחלט חיישן קראנק רק לא ברור לי איך לא מגיע מתח למשאבה..או שהבדיקה שנעשתה לא נכונה בכלל! הכי נכון לוודא ברגע שהתקחה קורית לבדטק אם מיתקבל ניצוץ לכיוון הפלאגים. אין ניצוץ - חיישן קראנק. יש ניצוץ - לבדוק הזנת דלק.

כאשר מחשב המנוע מזהה שסיבובי המנוע 0 הוא מכבה את משאבת הדלק דרך ממסר.

החשמלאי בדק מתח ולא הבחין מה בא קודם הביצה או התרנגולת.

קודם המנוע כבה, סיבובי מנוע 0 סל"ד -משאבת דלק מושבתת.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אבל גם כאשר חיישן קראנק תקין לחלוטין ברכב הזה ואתה נותן חצי סוויץ אז משאבת הדלק כן בונה לחץ כלומר כן מקבלת מתח בסיבובי מנוע 0.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אבל החשמלאי בדק את המתח שלא היתקבל לו אפילו בבניית הלחץ אלא אם הוא לא בדק בשלב הזה..זה מה שעדיין לא ברור לי..כי אם לא התקבל מתח בסיבוב הסוויץ ל on אז לא בטוח שמדובר בחיישן קראנק עדיין..אלא אם באמת לא היה ניצוץ אבל ממה שאני מבין את עניין הניצוץ הוא כלל לא בדק.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כי המנוע לא מסתובב אז המשאבה לא תקבל מתח קבוע.

ואחרי מספר פתיחות סוויץ on המשאבה מפסיקה לקבל מתח, ז"א שלא בכל פתיחת סוויץ המשאבה מקבלת מתח.

בקיצור יש למחשב המנוע מדיניות לפעולה של כל רכיב.

אתה יכול לעשות ניסוי שימחיש, תפתח סוויץ ותסגור מספר פעמים ואחרי מספר פעמים תבחין שמשאבת הדלק לא פועלת אלא רק בזמן סטרטר(סיבובי מנוע) - ומשתנה בין רכב לרכב

עריכה אחרונה על ידי ba323f
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 1563 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...