Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

רכישת רכב 0 ק"מ - התייעצות

Moran.adler
שימו לב! השרשור הזה בן 1587 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

פות"ש - יש לי שאלה שמקדימה את כל הייעוץ:

מדוע אתם רוצים להחליף את הרכב הנוכחי? האם הוא לא ממלא את צרכי המשפחה? האם הוא מבקר יותר מדי במוסך? האם יש לו בעיה אחרת?

לגבי הרכב שאתם רוצים לרכוש: האם הוא מתאים לצרכיכם או שבעצם אתם יכולים להסתפק במשהו יותר צנוע? נניח סופרמיני או תת משפחתית? האם ויתור בגזרת רמת הגימור בא בחשבון?

דבר נוסף - את מדברת על חסכונות כלליים של משהו בסביבות 70 אש"ח או קצת יותר. החלפת רכב אינה סיבה לחסל את כל החסכונות. מה יקרה אם מחר יתקלקל המקרר או תזקקי לטיפול שיניים מורכב? הנקודה שלי היא שמבחינה כלכלית עליכם לבדוק את מצבכם הכולל במבט רחב, ורק אז לבחון את החלפת הרכב.

לגבי מכירת הרכב - לא משנה באיזה דגם מדובר, כנראה שהוא לא אטרקטיבי, והחלפת המנוע לא עושה חסד עם מעמדו בשוק. צריך להבין שהמחירון נועד לצרכי הערכת ביטוח ולצרכי הערכת השווי של חברות הרכב, ועסקאות נעות במחיר שבו נפגשים המוכר והקונה. מגרשי הרכב\טרייד אין צריכים לממן את פעילותם מהמרווח בין המחיר שהם משלמים תמורת הרכב למחיר שבו הם מוכרים אותו, וגם להרויח משהו.לכן הם יציעו משהו בסביבות 20-30% מתחת למחירון, ואל לך לצפות ליותר.

הקו התחתון שלי הוא שציך להיות ריאליים לגבי מחירי המכירה והקניה, לשקול החזקת רכב לתקופות ממושכות (רכב מודרני יכול להחזיק בקלות 7-10 שנים לפני תקלה משמעותית ראשונה), וכמובן להתחיל מבחינת הצרכים והיכולות.

עריכה אחרונה על ידי sperial
לפני 5 שעות, David32 כתב:

מה שאתה לא מבין זה שאתה מבזבז את הזמן שלך, את תעבורת האינטרנט שלך ואת אורך החיים של סוויצים במקלדת שלך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 61
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

גם לי נראה שהדבר הנכון הוא להשאר עם הרכב הנוכחי שהוא מטופל ואמין.

תמתינו 2-3 ואז המצב יהיה טוב משמעותית כי רכב ישן יותר, כל עוד הוא אמין, עדיף כלכלית מכל שדרוג.

אם חייבים להחליף ואתם בקצה התקציב אז מכל החלופות של רכב חדש פשוט קחו את הזולה ביותר.

לדעתי עוד 5 סביר שהבעיה הרישומית של 0 קמ תשפיע פחות מכעת.

Sent from my Mi 9T using Tapatalk

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הרכב שלנו לא נמכר בגלל שאינו טוב, אמין או בעייתי.

נבפוכו, אחת מן הסיבות "לעצב" שתיארתי בתגובתיי נובעת דווקא מהעובדה שהושקע ברכב הזה המון אהבה ואף הרבה הרבה הרבה יותר כסף.

בנוגע לנקודת החלפת המנוע.לרוב, הייתי מסכימה עם הטיעון שזה מוריד מערך המכירה. אבל לא הפעם. לא כשמדובר במנוע שנרכש 0 ק"מ מהיבואן עצמו ובכבודו. מנוע שעלה 30 אלף שקל! מנוע שעומד, נכון לדקות אלו, רק על 15 אלף ק"מ.

וכשזה משולב בתוך רכב שמור, בלי אפילו שריטה, מאובזר בכל טוב כולל שדרוג מערכת ומסך ענקי... אז כן, יכולנו לבקש גם 100 אלף מבחינתנו.

אבל המציאות היא שהרכב עצמו לא סחיר. וכאן מגיעה הנקודה בה עלינו לבלוע את הגלולה המרה ולמכור במחיר בדיחה. ומי שירכוש את הרכב... זכה!

הסיבה שהרכב נמכר היא העובדה שלצערנו על אף היותו אחד מהרכבים הבטוחים שיש היום בשוק, הוא עדיין שנתון 2016. דגם שלא כולל את רוב מערכות הבטיחות שקיימות היום. וכשאנחנו עומדים בפני ילד ראשון, בחרנו להתקדם מכמה סיבות- בטיחות, יותר מרווח, יותר חיסכון (הרכב הנוכחי מספק את הכל אבל לא כמו האופציות שבחרנו).

והסיבה שלא רוצים יד שניה נובעת מהמקרה שעברנו. אותו מקרה שהלם בנו ביום בהיר ונאלצנו להוציא סכום עתק בגלל הנהג הקודם. אז אולי יש הרבה פנינות בשטח, אנחנו לא רוצים שוב להסתכן. וזהו בנושא הזה!

וכן, אנחנו מודעים לכלכלת עולם הטרייד אין, אבל עם כל הכבוד לכלכלתם, אין זה אומר שיש לשווק "תנאים אטרקטיבים" או "מיוחדים" כשבסוף יורקים לאדם הפרטי בפרצוף עם מחירי תחתונים.

אז כמו שכבר ציינתי, לאחר עוד תגובות ועצות למיניהן שקיבלנו, אני שוב מעלה את השאלות המהותיות-

האם משתלם לעשות טרייד אין במחיר בדיחה ולהוסיף סכום עתק עבור רכב 0 ק"מ יד 1 עם אחריות מגרשים, או שמא לעשות זאת אצל היבואנים עצמם, ביותר כסף אבל עם אחריות מלאה שלהם?

או שבכלל לחכות לקונה פרטי, ללכת ולהתמקח על המחיר ביבואן? ואז הסיכון שעולה הוא עליית מחירי ההיברידיות ב15% בשנת 2020....

או שבעצם לרכוש רכב בליסינג, 0 קמ כמובן, אבל להיחשב יד 2? ואז בעצם לשלם 10-15 אלף פחות מהיבואן, לקבל גירסאות בסיס באיבזור, אחריות יבואן אבל להסתכן בעוד ירידת ערך בשל קונה כיד 2?!

המהות הנוספת של העניין פה הוא גם בכללי ירידות הערך... בעיקר כי הרכב יהיה ברשותנו לפחות ל5 שנים בגלל ההלוואה הגדולה שניקח.

תודה לכולם.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הרכב שלנו לא נמכר בגלל שאינו טוב, אמין או בעייתי.

נבפוכו, אחת מן הסיבות "לעצב" שתיארתי בתגובתיי נובעת דווקא מהעובדה שהושקע ברכב הזה המון אהבה ואף הרבה הרבה הרבה יותר כסף.

בנוגע לנקודת החלפת המנוע.לרוב, הייתי מסכימה עם הטיעון שזה מוריד מערך המכירה. אבל לא הפעם. לא כשמדובר במנוע שנרכש 0 ק"מ מהיבואן עצמו ובכבודו. מנוע שעלה 30 אלף שקל! מנוע שעומד, נכון לדקות אלו, רק על 15 אלף ק"מ.

וכשזה משולב בתוך רכב שמור, בלי אפילו שריטה, מאובזר בכל טוב כולל שדרוג מערכת ומסך ענקי... אז כן, יכולנו לבקש גם 100 אלף מבחינתנו.

אבל המציאות היא שהרכב עצמו לא סחיר. וכאן מגיעה הנקודה בה עלינו לבלוע את הגלולה המרה ולמכור במחיר בדיחה. ומי שירכוש את הרכב... זכה!

הסיבה שהרכב נמכר היא העובדה שלצערנו על אף היותו אחד מהרכבים הבטוחים שיש היום בשוק, הוא עדיין שנתון 2016. דגם שלא כולל את רוב מערכות הבטיחות שקיימות היום. וכשאנחנו עומדים בפני ילד ראשון, בחרנו להתקדם מכמה סיבות- בטיחות, יותר מרווח, יותר חיסכון (הרכב הנוכחי מספק את הכל אבל לא כמו האופציות שבחרנו).

והסיבה שלא רוצים יד שניה נובעת מהמקרה שעברנו. אותו מקרה שהלם בנו ביום בהיר ונאלצנו להוציא סכום עתק בגלל הנהג הקודם. אז אולי יש הרבה פנינות בשטח, אנחנו לא רוצים שוב להסתכן. וזהו בנושא הזה!

וכן, אנחנו מודעים לכלכלת עולם הטרייד אין, אבל עם כל הכבוד לכלכלתם, אין זה אומר שיש לשווק "תנאים אטרקטיבים" או "מיוחדים" כשבסוף יורקים לאדם הפרטי בפרצוף עם מחירי תחתונים.

אז כמו שכבר ציינתי, לאחר עוד תגובות ועצות למיניהן שקיבלנו, אני שוב מעלה את השאלות המהותיות-

האם משתלם לעשות טרייד אין במחיר בדיחה ולהוסיף סכום עתק עבור רכב 0 ק"מ יד 1 עם אחריות מגרשים, או שמא לעשות זאת אצל היבואנים עצמם, ביותר כסף אבל עם אחריות מלאה שלהם?

או שבכלל לחכות לקונה פרטי, ללכת ולהתמקח על המחיר ביבואן? ואז הסיכון שעולה הוא עליית מחירי ההיברידיות ב15% בשנת 2020....

או שבעצם לרכוש רכב בליסינג, 0 קמ כמובן, אבל להיחשב יד 2? ואז בעצם לשלם 10-15 אלף פחות מהיבואן, לקבל גירסאות בסיס באיבזור, אחריות יבואן אבל להסתכן בעוד ירידת ערך בשל קונה כיד 2?!

המהות הנוספת של העניין פה הוא גם בכללי ירידות הערך... בעיקר כי הרכב יהיה ברשותנו לפחות ל5 שנים בגלל ההלוואה הגדולה שניקח.

תודה לכולם.

אם אתם "מודעים לכלכלת הטרייד אין" אז למה את ממשיכה לשאול האם כדאי? הרי ברור שזה שירות יקר ובטח לא כלכלי. כפי שנכתב כאן בשרשור כמה פעמים.

יש גבול עד כמה ניתן לטעון שמי שיקנה את הרכב שלכם "זכה" ובמקביל לטעון שאתם ממש ממש חייבים לעבור ממנו לרכב חדש. זו אולי הסיבה לתסכול שלך.

את שואלת האם "משתלם" לעשות עסקת טרייד אין.

את חייבת לעשות תיאום ציפיות עם המציאות, לא משתלם לעבור מרכב ישן ואמין לרכב חדש בכל מסלול שלא תבחרי

זו לא עסקה כלכלית.

אי אפשר לתמחר את הרצון המוצדק לעבור לרכב חדש.

שוב אני חוזר על עצתי, את הרכב תמכרו למוכר פרטי ותקנו את הרכב החדש הזול ביותר שניתן עם מערכות בטיחות מספקות. ותניחו בצד את שיקולי האפס ק"מ ושנתון. תבחרו מסלול לפי מסלול רכישה זול וזהו

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

איזה רכב את מחזיקה היום?

ושוב, למה זה משנה עבור השאלות ששאלתי?

אין פה עניין של סודיות, פשוט לא חושבים שיש צורך לציין את הנקודות הללו.

נשמח לייעוץ בנוגע למה ששאלנו.

תודה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אם אתם "מודעים לכלכלת הטרייד אין" אז למה את ממשיכה לשאול האם כדאי? הרי ברור שזה שירות יקר ובטח לא כלכלי. כפי שנכתב כאן בשרשור כמה פעמים.

יש גבול עד כמה ניתן לטעון שמי שיקנה את הרכב שלכם "זכה" ובמקביל לטעון שאתם ממש ממש חייבים לעבור ממנו לרכב חדש. זו אולי הסיבה לתסכול שלך.

את שואלת האם "משתלם" לעשות עסקת טרייד אין.

את חייבת לעשות תיאום ציפיות עם המציאות, לא משתלם לעבור מרכב ישן ואמין לרכב חדש בכל מסלול שלא תבחרי

זו לא עסקה כלכלית.

אי אפשר לתמחר את הרצון המוצדק לעבור לרכב חדש.

שוב אני חוזר על עצתי, את הרכב תמכרו למוכר פרטי ותקנו את הרכב החדש הזול ביותר שניתן עם מערכות בטיחות מספקות. ותניחו בצד את שיקולי האפס ק"מ ושנתון. תבחרו מסלול לפי מסלול רכישה זול וזהו

אוקי, תודה על המענה.

הסיבה למעבר לרכב חדש לא נובע מהסיבה שהרכב שלנו לא תקין. נהפוכו, כפי שכבר ציינתי, הרכב שלנו כמעט כמו חדש בשל הנסיבות שנוצרו.

אנו מעדיפים לעשות את ההחלפה בזמנים אלו משום שאנו יודעים שלא נוכל לעשות זאת לאחר לידת ילדנו.

והסיבה שאנו ממשיכים לשאול על כל מהלך הטרייד אין אל מול הצד החלופי של מכירה פרטית, שוב אומר, נובעת מהעובדות הבאות- ביקוש במגזר הפרטי ופונים שאינם רציניים ובנוסף העלאת מחירי ההיברידיות בעוד שבועיים.

אבל שמחים שאנשים נוטים לקרוא את כל שירשור התגובות שלנו לפני ששופטים את המהלך שאנו מבקשים לעשות.

לכן, על אף העצות והשיפוטיות, נשמח לעצות רלוונטיות יותר כלפי השאלות ששאלנו. אנו מאמינים במשפט- אם אין לך מה להוסיף, אז אל.

תודה רבה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

את כתבת את זה:

"1. לקנות את הטויוטה קורולה הייבריד מיבואן מקביל. להירשם כבעלים ראשונים. הרכב הוא שנתון 2019. 0 ק"מ ולהוסיף לסכום שכנראה נקבל על הרכב שלנו עוד 70 אלף שקלים. אציין שזה הרכב בעדיפות השנייה שלנו אבל הראשון שמתקרב לתקציב המקורי."

עכשיו, בדקת בכלל כמה תקבלי על הרכב שלך שאת אומרת צריכים עוד 70 אלף", או את רק חושבת??

בסופו של דבר, חוזר על מה שאמרתי ועוד אנשים אמרו, בטרייד אין מפסידים כסף, רוצה סיפור?

ביום שסיימתי את התהליך של הקניה של הספארק שלי, היה זוג מבוגרים (לדעתי 60, 60+) בשולחן קרוב אלי, שמעתי את כל השיחה שלהם עם הנציג מכירות, האישה אמרה ב5/6 דקות לפחות מיליון פעם "למה אתם רוצים לקנות ממני את הרכב במכיר נמוך כל כך, בשוק הפרטי אמכור אותו בהרבה יותר, הרכב כמו חדש מ הסוכנות", ככה זה פשוט, טרייד אין שווה לך אם אין לך בעיה להפסיד כסף ואין לכם כוח נפשי לנסות למכור בשוק הפרטי.

אני מבין שאתם מצפים לילד, לא חובה לענות, אבל יש לכם כמה חודשים טובים עד שהילד מגיע? לפחות חצי שנה??

אז מה הלחץ? תנסו חודשיים 3 לפרסם את הרכב שלכם ביד 2, פייסבוק, מקומות כאלה, אם אתם מגיעים למצב שלא מצליחים למכור ואתם כבר חייבים למכור, אז תלכו לטרייד אין.

Enviado desde mi SM-G975F mediante Tapatalk

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אנו מעדיפים לעשות את ההחלפה בזמנים אלו משום שאנו יודעים שלא נוכל לעשות זאת לאחר לידת ילדנו.

.

למה לא תוכלו?

אם הסיבה היא כלכלית אז כנראה שכבר עכשיו אתם לא יכולים.

עצה קטנה נוספת, אני מבין שעבורכם החזקת הרכב החדש 5 שנים היא פשרה אבל אם תתפשרו עוד קצת לכיוון 7 תגלי שתחסכו לא מעט.

זה גם מאפשר הלוואה ממושכת יותר עם החזר קטן יותר. נכון שהלוואה ארוכה יקרה יותר אבל במצבכם זה אולי המהלך הנכון.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

את כתבת את זה:

"1. לקנות את הטויוטה קורולה הייבריד מיבואן מקביל. להירשם כבעלים ראשונים. הרכב הוא שנתון 2019. 0 ק"מ ולהוסיף לסכום שכנראה נקבל על הרכב שלנו עוד 70 אלף שקלים. אציין שזה הרכב בעדיפות השנייה שלנו אבל הראשון שמתקרב לתקציב המקורי."

עכשיו, בדקת בכלל כמה תקבלי על הרכב שלך שאת אומרת צריכים עוד 70 אלף", או את רק חושבת??

בסופו של דבר, חוזר על מה שאמרתי ועוד אנשים אמרו, בטרייד אין מפסידים כסף, רוצה סיפור?

ביום שסיימתי את התהליך של הקניה של הספארק שלי, היה זוג מבוגרים (לדעתי 60, 60+) בשולחן קרוב אלי, שמעתי את כל השיחה שלהם עם הנציג מכירות, האישה אמרה ב5/6 דקות לפחות מיליון פעם "למה אתם רוצים לקנות ממני את הרכב במכיר נמוך כל כך, בשוק הפרטי אמכור אותו בהרבה יותר, הרכב כמו חדש מ הסוכנות", ככה זה פשוט, טרייד אין שווה לך אם אין לך בעיה להפסיד כסף ואין לכם כוח נפשי לנסות למכור בשוק הפרטי.

אני מבין שאתם מצפים לילד, לא חובה לענות, אבל יש לכם כמה חודשים טובים עד שהילד מגיע? לפחות חצי שנה??

אז מה הלחץ? תנסו חודשיים 3 לפרסם את הרכב שלכם ביד 2, פייסבוק, מקומות כאלה, אם אתם מגיעים למצב שלא מצליחים למכור ואתם כבר חייבים למכור, אז תלכו לטרייד אין.

Enviado desde mi SM-G975F mediante Tapatalk

טוב. נעשה שוב סדר בדברים.

הסיבה שאני יודעת את המחירים היא כי היא מבוססת על פי 200 הצעות שקיבלנו. הן מאנשים פרטיים והן מסוחרים (שאגב, 90% מהאנשים שפונים אלייך מכל מקום פרסום אפשרי הוא בעצם סוחרים!!!). אז כן, אלו הסכומים שיהיה עלינו להחזיר בהתחשב בהצעות שקיבלנו!

האם אנחנו רוצים להוריד כל כך הרבה ממחיר הרכב? האם יש בכלל מישהו שמוכר את רכבו הפרטי, כשמדובר ברכב שמור מאוד, במחיר רצפה? נו באמת, קצת להגדיל ראש בהסקת המסקנות הללו לא יזיקו לאף אחד.

לגבי הפרסום. מה אתה חושב? שישבנו בבית, שיחקנו שש-בש וחיכינו שיפלו עלינו משמיים?

ומה לדעתך, בזמן שהם נפלו מהשמיים, בעצם כל זה התרחש ביום אחד בהיר לבדו ובעצמו ואז ביום למחרת השתעממנו ופתחנו שירשור ייעוץ פה?

אוייש, אילו יכולת לראות את רמת הייאוש מהקטנות הראש שנעשות פה ומהעובדה שעליי כל פעם לחזרה על עצמי כמו מנטרה שחוקה, היית מבין מדוע תגובה זו מכילה כל כך הרבה ציניות שלא רצינו להגיע אליה.

אז עכשיו, אתנצל על הציניות, אבל היא הייתה נדרשת כאן מאוד.

בנוגע לאחרים, כן, אין באפשרותנו לעשות את הרכישה והמכירה לאחר לידת ילדנו. ולא, לא מהבחינה הכלכלית! אני לא חייבת להתחיל לספר פה את סיפור חיי ותתחילו לצאת לנו מהסיבות הפרטיות. אני שאלתי לדעתכם בנוגע להחלטה של למה דווקא עכשיו? או למה לא בעוד 4 חודשים? לא. אני שאלתי על כדאיות העסקאות. על ירידות הערך.

אז אני מודה לכל האלוני גל למיניהם פה. אבל לא שאלתי האם אני יכולה לקחת הלוואה מהבנק למיליון שנה וכמה אני יכולה להחזיר חודשית. אלא הבהרתי שההלוואה הזו קשוחה לנו אבל נעשה אותה אם הבחירה תשתלם. עכשיו זה מובן?!

לגבי עניין הטרייד אין. אף אחד פה לא גילה לנו את אמריקה. והמחירי תחתונים שהם מציעים, עד כמה שהם מעליבים, תתפלאו- לא רחוקים בכלל מהצעות פרטיות שקיבלנו! ולא- לא כי האוטו שלנו שבור! תחשבו כקונה ישראלי לרגע קט! כל ישראלי עלי אדמות באשר הוא- מנסה להוריד כמה שיותר ולהציע כמה שפחות! כי ככה לימדו אותנו וזו החברה הנהדרת וההוגנת שלנו!

אז תודה לכל ה"מושלמים" שהגיבו שטרייד אין זה לרעתנו, אבל ברוכים הבאים למציאות עולם החליפין בישראל- אף אחד- אבל אף אחד- לא יקבל מחירון היום! גם אם יש לך פורשה קבריולט וכל חברייך הם אלויגרכים!

עכשיו, אחרי שפרקנו את עול התגובות השנונות שקיבלנו,

נשמח לשם שינוי, לייעץ ממשי לגבי מה ששאלנו.

אני מודה מראש ומעריכה מאוד את כל אלו שנתנו עצה ממשית ואת כל החלקים של אלו שהיה עם עצה כלשהי. תודה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כתבתי כבר בפוסט קודם שלי בשרשור הזה - אנחנו לא שופטים, לאנשים פה יש ידע שיכול לסייע לקבל החלטות נכונות (ועדיף רציונליות ולא מ"הבטן")

לטובת העניין אסכם את הדברים כפי שאני רואה אותם:

לפני כשנה וחצי רכשת רכב בן שנה וחצי במטרה להחזיק אותו 3-4 שנים.

למרות שהרכב היה באחריות החלטת לטפל בו במוסך שאינו מומחה בטיפול במותג הספציפי כי רצית מוסך שאת סומכת עליו (החלטה מהבטן)

בגלל טיפול לא נכון - הלך המנוע.

החלטת לשים מנוע מהניילון (החלטה מהבטן) למרות שהיה ברור שזה לא רציונלי ולא כלכלי לעשות זאת.

עכשיו את מספרת לעצמך שהרכב שלך שווה יותר בגלל המנוע החדש (בפועל זה ממש לא מעניין את רוב הרוכשים הפוטנציאליים)

מספרת לעצמך שהרכב שווה 70000 ש"ח ויותר (למרות שכלי רכב במצב דומה נמכרים בסביבות ה-60000 ש"ח)

טרייד-אין (לדעתי) לא יתן יותר מ-50 וחלקם יציעו 45.

עכשיו את מספרת ללעצמך סיפור (מהבטן) שהרכב שלך לא מתאים כי הוא לא מספיק בטיחותי. (יש יותר בטיחותיים, אבל הבטיחות שלו סבירה בהחלט) ואת רוצה להוציא כסף שאין לך (הלוואה) כדי לרכוש רכב שאכן יותר בטיחותי אבל (לעניות דעתי) מיותר לחלוטין.

בנוסף את מציינת שאתם עומדים לפני לידה של ילד ראשון, מניסיון כל החיים משתנים, ההוצאות גדלות, לעיתים מחליטים לצמצם את שעות העבודה והשכר יורד.

אם תרכשי את רכב חלומותייך - לא אתפלא אם תחזרי אחרי מס' חודשים כדי לספר שזה כבד עליכם.

את זה אנחנו מנסים לחסוך ממך.

הרכב שלך רכב טוב, תמשיכי לטפל בו במוסכים מתמחים ותוכלי לנסוע בו בלי תקלות עוד לא מעט שנים, בינתיים, חסכו את הכסף שרציתם להוציא לעל החזרי ההלוואה, ועוד כמה שנים תוכלו להתחדש ברכב אחר עם הלוואה קטנה יותר.

בשולי הדברים אציין:

האחריות לרכב מיבוא מקביל היא של היבואן הרשמי - יש פסק דין בנושא.

כלי הרכב ההברידיים העממיים הולכים להתייקר באלפי שקלים בודדים ממש לא ב-15000 ש"ח כמו שציינת.

לפי מה שהבנתי בין השורות הנסועה שלכם היא כ-12000 ק"מ לשנה - לא משהו שמצדיק כלכלית רכב הברידי.

בהצלחה :)

סקודה יטי 2.0 TDI 4x4 (נמכרה)

וולוו XC40 T3 Momentum

טויוטה יאריס קרוס הברידית

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אישית הייתי נשאר עם הרכב הנוכחי שנה נוספת.

הרי הוא תקין ומחירו בפועל כנראה לא ישתנה הרבה בשנה זו.

אם זו לא אופציה מבחינתך..

פרסמי בלוחות ב 63.

צייני מחיר גמיש, לא לסוחרים..

הראשון שיגיע ויהיה רציני יקנה את הרכב בלא פחות מ 55 (מאמין שניתן להגיע ל 58 60).

אז הייתי רוכש קורולה יד00 ביבוא מקביל.

מחירי ההיברידיות לא עולים ב 15 אחוז. המס עליהם עולה בשיעור הזה.

המחיר בפועל לא יעלה ביותר מאחוזים בודדים.

את מלחיצה את עצמך סתם.

הרכב שלך צריך להיות מפורסם קבוע.

מתי שימכר, תקני אחר. במינימום הפרש שניתן.

בעבר:205 1400 95׳, אקסנט 00׳,לאנסר 04׳,סוזוקי קרוסאובר 14'

kia sportage 2000 top '17

היום corolla cross 2022

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 1587 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...