דף 1 מתוך 4 1234 אחרוןאחרון
מציג תוצאות 1 עד 15 מתוך 48

נושא: מסעותי אחר סופר מיני או\ כיצד רכשתי רכב חדש (C3) והחלפתי לאחר 4 חודשים(פולו ידנית)

נהג חדש (> 40 הודעות)

מסעותי אחר סופר מיני או\ כיצד רכשתי רכב חדש (C3) והחלפתי לאחר 4 חודשים(פולו ידנית)

שלום

לפני כחצי שנה התחבטתי לגבי החלפת הפאביה הידנית 12 ששרתה אותי נאמנה 100000K.
    יותר מכל רציתי רכב ידני אך יבוא הפאביה והאיביזה הופסק. פולו ידנית לא נראתה באופק לאחר מספר שיחות עם אנשי צ'מפיון.

לאחר נסיעות מבחן על i20, ריו, וסיטרואן C3 החלטתי על הC3.
    כבר לאחר הנסיעה הארוכה הראשונה( שעתיים מהצפון למרכז) החלו להופיע אצלי כאבים בגב תחתון ובצידי רגל ימין. הכאבים הלכו וגברו ואיתם חוסר נוחות מהרכב ובעיקר חיפוש תנוחת נהיגה נוחה. אך לשווא. זה מאוד תסכל- שינתי מיקום כיסא, קדימה-אחורה. גובה מושב. כיווני הגה. שום דבר לא עזר. ניסתי להתעלם מהבעיה אך ללא שינוי.

אציין שמלבד קושי זה הרכב הרגיש מצויין. שילוב גיר-מנוע, כח , איבזור בטיחות- הכל היה טוב מאוד, אך ללא תנוחת נהיגה טובה לא יכלותי להמשיך כך.
    ההחלטה על החלפה עלתה כאשר קבלתי טלפון מסוכן צ'מפיון על כך שעושים הזמנה לפולו ידנית. זו היתה תחילתה של מחשבה קונקרטית על שינוי.
    מבאס לרכוש רכב חדש ולגלות לאחר זמן קצר שהוא לא נח, לא מתאים.

הבנתי שאני מפסיד ממון אך אם להפסיד אז עכשיו שירידת הערך עוד לא דרמטית. אקצר ואומר שפספתי בשעה פולו ידנית, אך לאחר שבוע זכיתי ברכב שמישהו ביטל את הזמנתו. נעשה טרייד והוזמנה הפולו שהגיע לארץ מספר ימים לאחר מכן.
    הרכב ברשותי שבוע ולהלן מספר תמונות ותובנות:

הסיטרואן חזקה יותר. ההבדל בכח סוס ובנפח המנוע מורגש. לא דרמטי, אך קיים. אני עדיין בקילומטרים ראשונים עם הפולו ולכן לא לוחץ אך ההבדל ברור.
    טנק ראשון שנסעתי על הפולו היא גם חסכונית יותר. נסיעה משולבת עירוני-בין עירוני בערך 50\50 צריכת הדלק- 14.6 ואני משער שזה ישתפר. עם הסיטרואן לא הגעתי ל13.
    הפולו מרווחת מאוד. גם מאחור באופן ניכר מהסיטרואן. צ'מפיון מביאים את הפולו רק ברמת גימור COMFORTLINE. המושבים נוחים במיוחד, אוחזים היטב צידית(מה שהיה חסר מאוד בסיטרואן) ובעלי אפשרות כיוונן גם לגב התחתון.
    מפתיע ונחמד לגלות CD PLAYER בתא הכפפות.
    איכות הבניה והתחושה הכללית היא של מוצקות וכמעט פרמיום. חומרים רכים בדשבורד וגם המקומות עם החומרים הקשים מרגישים איכותיים ומורכבים היטב. הרכב שקט מאוד, שקט יותר מהסיטרואן ויציב מאוד על הכביש. אין כמעט נטייה לגלגול וחווית הנהיגה מהנה יותר.
    הגה מעור מאוד מאוד נעים. ידית הילוכים מעולה וקלאץ רך המופעל ללא מאמץ.
    מרשימה מאוד הירידה לפרטים וכאן אולי ההבדל הגדול במחיר בין האיביזה, פאביה לפולו. דברים קטנים בולטים לעין- המשולש ממוקם בדלת האחורית בתוך תושבת. תאורה לד לקריאה ליושבים גם מאחור, והיא ממוקמת כך שלא מפריע לנהג.
    מערכת מולטימדיה איכותית, ברורה ובכלל הנדסת האנוש פנטסטית. הכל פשוט ונלמד מהר מאוד.
    מערכת המובילאיי מפתיעה אותי לטובה. לאחר סיפורי הבלהות שקראתי כאן אני מוצא אותה מכויילת ולא מציקה בכלל. יחד עם זאת,כמובן שהייתי מעדיף מערכת פנימית של היצרן.

בגזרת הסופר מיני זו לדעתי האופציה האיכותית ביותר אך גם יקרה. הדגם הידני עולה כמו הרכבים שציינתי בגרסתם האוטומטית ועם מערכות בטיחות אינטגרליות. לי היתה חשובה האמינות של הגיר הידני ותמיד נסעתי על רכבי VAG פאביה, פולו וגולף, כך שאני חש בבית.

אשמח לענות לשאלות אם יש ולהרחיב על הרכב.
    תמונות מוקטנות שצורפו תמונות מוקטנות שצורפו שם: IMG_20191210_160859ג.JPG‏ - מספר צפיות: 289 - גודל: 392.4 קילובייט   שם: IMG_20191210_160826ג.JPG‏ - מספר צפיות: 256 - גודל: 366.9 קילובייט   שם: IMG_20191210_160744ג.JPG‏ - מספר צפיות: 261 - גודל: 215.9 קילובייט   שם: IMG_20191210_160731ג.JPG‏ - מספר צפיות: 318 - גודל: 275.6 קילובייט  

שם: IMG_20191210_124510ג.JPG‏ - מספר צפיות: 213 - גודל: 360.2 קילובייט   שם: IMG_20191210_112929ג.JPG‏ - מספר צפיות: 196 - גודל: 279.3 קילובייט   שם: IMG_20191210_124314ג.JPG‏ - מספר צפיות: 341 - גודל: 270.3 קילובייט  

2. 5 חברי הפורום הבאים הודו לOSאס על ההודעה המועילה הזאת:

3. הסימלון של מנהל-המערכת

חשבתם פעם מה הוא הרכב הכי מתאים לכם?

היי, אני היועץ האוטומטי של קארספורום לבחירת רכב
    אני אשמח לעזור לך בבחירת הרכב הבא שלך. אני כבר מחכה לך ומבטיח שתוך פחות מ-2 דקות נמצא את הרכב המושלם בשבילך. ואם לא, השירות חינם.
    סתם! , אני צוחק. השירות תמיד חינם! כל מה שצריך לעשות זה ללחוץ כאן

נהג שודים (> 1000 הודעות) הסימלון של Krd

בעניין: מסעותי אחר סופר מיני או\ כיצד רכשתי רכב חדש (C3) והחלפתי לאחר 4 חודשים(פולו י

תתחדש, נראה שעשית החלטה נכונה. איזה מנוע יש בפולו?

פורומניאק הסימלון של itsik170

בעניין: מסעותי אחר סופר מיני או\ כיצד רכשתי רכב חדש (C3) והחלפתי לאחר 4 חודשים(פולו י

1 ליטר, 95 כ"ס.

מסקרן לדעת מתי גם הפולו ושאר הסופר מיני של ואג יקבלו בקרת סטייה מנתיב מקורית וייפטרו מהמובילאיי.

ציטוט amisha כתב: הצג הודעה
    קאליפרים צהובים בגודל של הטוסטר שיש לאמא שלי במטבח
    ודיסקים בגודל של מגש פיצה .

מוביל דעה הסימלון של yoav911gt2

תתחדש.
    פחות הבנתי את הקטע של צ'מפיון, מישהו הזמין וביטל ? זה הגיע לרמה שפולו ידנית צריך להזמין בהזמנה מיוחדת ולחכות במיוחד?

נהג חדש (> 40 הודעות)

למה אליי לא התקשרו?
    גם אני רציתי להזמין ואמרו שאין.
    מה הקטע שלהם?

ולמה הם וגם שאר היבואנים משווקים גרסאות ידניות אם לא קיימות בכלל?

נהג צעיר (> 150 הודעות) הסימלון של mcshmupi

הם חידשו את היבוא או שמדובר בהזמנה מיוחדת?

Sent from my SM-G950F using Tapatalk

גם אני גר במדינה עם 100% מס על מכוניות, איזה כיף לי

נהג צעיר (> 150 הודעות) הסימלון של Pecan

סיקור נהדר,
    פולו היא כלי מוצלח וטוב על שלל דורותיה

איזה עוד מנועים מוצעים בגזרה הידנית של הפולו?

נהג שודים (> 1000 הודעות)

גם אותי מעניין כל התהליך של להשיג גרסה ידנית לרכב וואג, זה משהו שאני חושב שהרבה היו רוצים אם היתה אפשרות. איך בדיוק קיבלת את האפשרות הזאת? פשוט הולכים לאולם התצוגה ומבקשים להכנס לרשימת המתנה?

חורך אספלט מצוי (> 2500 הודעות)

אני סובל בדיוק מאותו כאב(גב תחתון שמקרין לכול רגל ימין בעיקר לצד של כף הרגל)

לאחר שהחלפת רכב תוך כמה זמן שמת לב לשינוי משמעותי לטובה בעניין הכאבים?

משרת בקריה וסובל? האישה/חברה מרביצה לך? סתם מחפש כתף לבכות עליה? אין בעיה!
    ציטוט edan82 כתב: הצג הודעה
    ״גש לאפסנאות וחתום על שק אשכים״.

חורך אספלט מצוי (> 2500 הודעות) הסימלון של Freak_Miky

אני רק שאלה:

אתה מרגיש שדרוג דרמטי לעומת הפאביה שלך?
    שדרוג שמצדיק את ההפרש הכספי בירידת הערך?

Sent from my SM-N975F using Tapatalk
    Just daily 07' Škoda Octavia 1.9 TDI DSG6 09' Toyota Avensis
    HU: Alpine CDE-126BT AMP: Mac Audio ZX 4000 SUB: Hifonics HFI12D4

מצלמות תיעוד לרכב - המון מידע והמלצות מחברי הפורום

נהג נמרץ (> 500 הודעות)

תתחדש, ללא ספק קניתה סופר מיני הכי מוצלחת, כמעט בכל מבחן שיבחו את הרכב והמגרעות היו בעיקר המחיר.

מגובב מוביל הסימלון של sperial

שאלה קטנה: לא היה עדיף.לאפל בגב ולא ברכב?

גם לי היו התקפים של כאב גב שהפריעו לי בסוויפט, חלפו אחרי מספר שבועות, והמדכתי לנהוג בו (וגם כיום עושה זאת מדי פעם בלי תלונות)

ציטוט safari1 כתב: הצג הודעה
    לא יודע
    אבל רגע.... יש לי רעיון....
    ארוץ לשאול את אישתי, היא טובה בזה.
    ציטוט Benor כתב: הצג הודעה
    מכוניות זה לא מעניין

נהג נמרץ (> 500 הודעות)

^
    אם יש חלופה, למה לסבול?!

אם יש לך מזרן ישן שגורם לך לכאבי גב שעוברים וחוזרים, לא עדיף כבר להחליפו ולהנות משינה נורמלית? כנ"ל

חורך אספלט מצוי (> 2500 הודעות)

ציטוט sperial כתב: הצג הודעה
    שאלה קטנה: לא היה עדיף.לאפל בגב ולא ברכב?

גם לי היו התקפים של כאב גב שהפריעו לי בסוויפט, חלפו אחרי מספר שבועות, והמדכתי לנהוג בו (וגם כיום עושה זאת מדי פעם בלי תלונות)
    אם זה אותם כאבים כמו שיש לי, אז גם אחרי 8 חודשים והם עדיין לא עוברים.
    משרת בקריה וסובל? האישה/חברה מרביצה לך? סתם מחפש כתף לבכות עליה? אין בעיה!
    ציטוט edan82 כתב: הצג הודעה
    ״גש לאפסנאות וחתום על שק אשכים״.

17. תאריך הצטרפות
    יולי 2002

הודעה פירסומת

עומדים לחדש את ביטוח הרכב?
    לחצו כאן וקבלו הצעות לביטוח online

מגובב מוביל הסימלון של sperial

קודם כל, טוב לדעת שאתה נהנה מהרכב החדש.

נוחות המושבים היא עניין אישי. עם הסיפור שלך אני תוהה האם קיבלת גם את הייעוץ הרפואי הנדרש למען העתיד. אבל זה OT, בוא נשאר בתחום הרכב.

ציטוט safari1 כתב: הצג הודעה
    לא יודע
    אבל רגע.... יש לי רעיון....
    ארוץ לשאול את אישתי, היא טובה בזה.
    ציטוט Benor כתב: הצג הודעה
    מכוניות זה לא מעניין

דף 1 מתוך 4 1234 אחרוןאחרון

נושאים דומים

1. רכב מיני או סופר מיני או רכב אחר?
    By 123elad in forum ייעוץ ברכישת רכב
    תגובות: 12
    הודעה אחרונה: 30/04/18, 18:35