Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

מטען ובטריה {של אופניים חשמליות} מתחממים מאוד בהטענה. להטעין במקום קריר יעזור?

eladns
שימו לב! השרשור הזה בן 1587 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

סיני כמובן.

הפחד שלי הוא מחימום יתר של הבטריה ו או המטען מה שיגרום לכישלון של אחד מהם {יקר זה}

האם לדעתכם להטעין את הבטריה במקום קריר ?

{יש חדר קירור בעבודה ששם תמיד 3-4 מעלות- להטעין שם?}

תודה

BMW E36 M40 year of 1992

Autobianchi A112 year of 1979

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כדאי שתבדוק את המטען והסוללה אצל היבואן מול חלקים דומים.

אני הייתי מתמקד בפן הבטיחותי של ההטענה ופחות בפן הכלכלי, מכיוון שסוללת ליתיום של אופניים חשמליים עלולה להתלקח.

-

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כדאי שתבדוק את המטען והסוללה אצל היבואן מול חלקים דומים.

אני הייתי מתמקד בפן הבטיחותי של ההטענה ופחות בפן הכלכלי, מכיוון שסוללת ליתיום של אופניים חשמליים עלולה להתלקח.

מזה אני הכי מפחד.

ומי היבואן? ומה הוא מעניין את עצמו? רשום על הבטריה אופני משיח מרמת גן. התקשרתי, הוא מוכר אותם, לא מעבר לזה. וכל האופניים האלו הם סינים אלומי שם. אני חושב אולי גם לקדוח את המטען האטום {כאילו למים} ולעשות לו חורי אוורור, אני מטעין את הסוללה בעבודה במחסן פתוח וקריר. ניתן גם בחדר קרור

דעתך?

BMW E36 M40 year of 1992

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אם הסוללה ליטיום הייתי מחפש מטען עם וולטאז' זהה ואמפרז' יותר נמוך. זה יקח יותר זמן אבל לא יחמם. ליטום לא אוהב טעינה מהירה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כמה זה חם?

חם למגע?

לא מתככנים להשתמש כחנוכיה - תמיד זה יכול לגמור על הראש של מישהו... :wink:

אין ספק. היופי חולף, אבל הרפס הוא נצחי.

בסוף יבוא אחמד וירסס איך שיצא לו.
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

קח בחשבון שכאשר זה יתלקח, לא ניתן לכבות אותו עם אמצעים רגילים, אלא רק עם ציוד כיבוי מיוחד - מטפה לכיבוי מתכות.

מטפה רגיל לא מכבה אותה, וכיבוי עם מים ייצור פיצוץ.

בהצלחה.

www.car-pad.co.il - טיפים, חדשות, השקות, מבחנים, ועוד. על מכוניות. רק על מכוניות. 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

למטענים האלו יש פאן אוורור פנימי, הוא עובד אצלך, אתה שומע אותו?

לא אתפלא אם התשובה שלילית - ככה זה אצל הסינים.... (וכן.. אני יודע שהכל סיני היום)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בלי קשר לעניין הטכני . מציע לך לא לבצע את ההטענה במתקני החברה, אלא אם בחרת במיקום בו שריפה או פיצוץ של הסוללה לא יגרמו לנזקים סביבתיים כל שהם, שעלותם בבחירת מיקום לא מוצלח יכולים להיות מאוד גבוהים

עריכה אחרונה על ידי ד ו ד
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

זה כלי מסוכן זה אין ספק.

אני לא אתפלא אם הסוללות שהתפוצצו הם לא כמו שיצאו מהייצרן, גם הסוללה הסינית הרגילה לא תתפוצץ סתם.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

למטענים האלו יש פאן אוורור פנימי, הוא עובד אצלך, אתה שומע אותו?

לא אתפלא אם התשובה שלילית - ככה זה אצל הסינים.... (וכן.. אני יודע שהכל סיני היום)

מעולה!!!

אקדח המעטפת עם מקדח כוס, ואוסיף מאוורר 220V. הכל יש לי בעבודה.

תודה.

המטען מתחמם מאוד, אפילו למגע, הבטריה- בינוני. חמים-חם. {לבדוק טמפ? יש לי מכשיר לייזר בעבודה שבודק}

BMW E36 M40 year of 1992

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מעולה!!!

אקדח המעטפת עם מקדח כוס, ואוסיף מאוורר 220V. הכל יש לי בעבודה.

תודה.

המטען מתחמם מאוד, אפילו למגע, הבטריה- בינוני. חמים-חם. {לבדוק טמפ? יש לי מכשיר לייזר בעבודה שבודק}

שדרוג לרעיון,

לפני שאתה עושה את זה, תוודא שביטוח החיים בתוקף, ביטוח רפואי מורחב לכוויות, וביטוח סיעודי מורחב לכל החיים.

קרא את המצורף.

אח"כ - לך על זה.

www.car-pad.co.il - טיפים, חדשות, השקות, מבחנים, ועוד. על מכוניות. רק על מכוניות. 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אל תיגע בסוללה, היא לא מתחממת זה טוב.

המטען, אתה יכול לפתוח את הקופסא שלו ולאורר אותו, רק שתבין שזה מטען חזק חזק וכנראה שאם לא תיזהר אחד מהקבלים יפרוק עליך.

אולי תעלה תמונה של האינסטרומנט?

מציע לך לא לטעון את הדבר הזה בתוך מבנה, רק בחוץ על משטח לא דליק.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תוכן חדש...