Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

טחינה במנוע(רואים במדיד שמן) פיאט פונטו

יהונתן שלמה
שימו לב! השרשור הזה בן 1577 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

עוד לא ניתקלתי במצב שמריחה עדינה של גריז נחושת פגעה בבורג בסגירת ראש אבל כל אחד והניסיון האישי שלו בעניין. לגבי מעלות נכון זה בדרך כלל בפנישים.

פינישים?! ידית מעלות זה א-ב על איזה פינישים אתה מדבר?

יש הנחיות יצרן אם רשום לסגור במעלות משמע אין מידת מוממט (ניוטון) שמקבילה למעלות...

רואים את הניסיון משהו טוב.

האם ידעת מה קורה שמצמידים אלומיניום לנחושת?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 62
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

בפינישים התכוונתי בשלבים האחרונים. מזל שאת הניסיון שלי אני לא צריך להוכיח בפניך כי הוא כבר דיי מוכח.

הידעת שישנם ברגי ראש שמגיעים עם גריז נחושת מקורי מהיצרן?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

היי חברה אני קורא הכל עדיין לא הגבתי כי אני בבסיס והמשפחה שלי לא מוצאת את הרישיון של הרכב אני מחכה שאחזור לבית ואמצא אותו,

מה זה ידית מעלות ? חיפשתי בגוגל ולא מצאתי

אני די בטוח שאין לי את זה ..

Sent from my iPhone using Tapatalk

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בפינישים התכוונתי בשלבים האחרונים. מזל שאת הניסיון שלי אני לא צריך להוכיח בפניך כי הוא כבר דיי מוכח.

הידעת שישנם ברגי ראש שמגיעים עם גריז נחושת מקורי מהיצרן?

לאיזה רכב דוגמה אחת?

הניסיון שלך בהחלט מוכח ע"ג הפורום רואים המון ניסיון וידע שגוי רק שאיני מתכוון לדון על כך פה. לא מועיל לאשכול.

הפינישים זה לעשות נסיעת מבחן ולאתר נזילות ולוודא שהכל תקין לא בשלב של הרכבת ראש מנוע.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שאתה רוצה להבין שפת מכונאים אתה מבין אבל שאומרים פינישים פיתאום נהפכנו לאבשלום קור..אז ההשמצות שלך כבר פחות ייגעו פה ללב של מישהו אני מניח. ושוב...מזל שלא אותך אני צריך כגושפנקה לנסיון שלי..יש פה מספיק שיעידו על זה. אבל בטא נחזור רגע לשירשור...לפני כמה שנים טובות שביצעתי ללאנטיס ראש מנוע והזמנתי בירגי ראש חדשים מקוריים הגיע עם שקית קטנה של גריז נחושת. שאפרופו זה רכב שנוסע עד היום יופי יופי ללא איבוד של מיליגרם מיים או שמן גם ברובר אם אינני טועה היה כך..אז בוא נסכים שאתה תישאר עם הנסיון שלך שאני חס וחלילה לא מזלזל בו ואני ברשותך אשאר עם הנסיון שלי מקווה שאתה מסכים לי..

בוא ניתן לשירשור להמשיך להתנהל ברצף הגיוני להתפתחויות שלו. שהוא יגיע לשלב של הפינישים אני כבר אדע להגיד לו באיזה שלב מהפינישים סוגרים בכמה מעלות..בנתיים רק ממתינים לדגם מנוע שניראה באיזה מדובר לדעתי מדובר ב 8 שסתומים הפשוט והמוצלח.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

קודם כל מאזדה לאנטיס אין הנחיה להחליף ברגי ראש מנוע, רק דרוש לוודא שהאורך נשאר בהגדרת היצרן.

שנית ברגי ראש מנוע של מאזדה מקוריים מגיעים בבודדים שקית ניילון עם מדבקה ובתוכה בורג בודד בלבד אתה מוזמן לחפש מקט ולגגל תמונות.

דבר שלישי יש הנחיה מפורשת במאזדה לאנטיס בספרות לנקות היטב את ההברגות משמן.

במקרה אני מכיר ממש ממש מעט מאזדה לאנטיס, רק שהספרות הטכנית שלה חרוטה בזכרוני היטב.

הסיבה שאין לשמן/לגרז את את ההברגות כי המומנט סגירה לא והיה מדוייק, ההברגה/הברזה עלולה להיטחן מהידוק יתר.

עריכה אחרונה על ידי ba323f
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לעיתים היצרן מגדיר שניתן להשתמש באותם ברגים אבל בגלל שמדובר בעבודה שחבל לחזור עליה בגלל ברגים שנימתחים יתר על המידה ונחלשים אז אני לא לוקח ריזיקה ובשביל עוד איזה 150 שח קונה חדשים. ולא לשכוח לתת להם מריחה עדינה של גריז נחושת בסגירה ולהיצמד למומנטים הדרושים במדוייק לפי סדר סגירה שהיצרן מגדיר. רק תבדוק אם זה מנוע 8 שסתומים או 16 כי במנועי 8 הכל הרבה יותר זול. מה הדגם מנוע לפי הרשיון?

האם קיימת הנחייה מפורשת של ייצרן הרכב למרוח גריז נחושת על התבריג של הבורג ?

איזה כייף לי :)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

קודם כל מאזדה לאנטיס אין הנחיה להחליף ברגי ראש מנוע, רק דרוש לוודא שהאורך נשאר בהגדרת היצרן.

שנית ברגי ראש מנוע של מאזדה מקוריים מגיעים בבודדים שקית ניילון עם מדבקה ובתוכה בורג בודד בלבד אתה מוזמן לחפש מקט ולגגל תמונות.

דבר שלישי יש הנחיה מפורשת במאזדה לאנטיס בספרות לנקות היטב את ההברגות משמן.

במקרה אני מכיר ממש ממש מעט מאזדה לאנטיס, רק שהספרות הטכנית שלה חרוטה בזכרוני היטב.

הסיבה שאין לשמן/לגרז את את ההברגות כי המומנט סגירה לא והיה מדוייק, ההברגה/הברזה עלולה להיטחן מהידוק יתר.

אתה מבין את ההבדל? אני לא צריך לגגל אלה חלקים שעברו ועוברים לי בידיים בין היתר בפרוייקטים של תיקונים מיני כאלה. אני לא מודד אורכים של מתיחה אלא הולך על בטוח ומחליף בירגי ראש לחדשים עם הנחיה ובלי הנחיה. ניקוי משמן בבהחלט אין מה לדבר במיוחד בתעלות התבריג בבלוק עצמו ושום מומנט לא ברח לו ולא השתנה לו אלה ראשים שמחזיקים לי מאז התיקון כבר כמה שנים יופי יופי. אז שוב...אתה עם ניסיונך ואני עם נסיוני.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לעיתים היצרן מגדיר שניתן להשתמש באותם ברגים אבל בגלל שמדובר בעבודה שחבל לחזור עליה בגלל ברגים שנימתחים יתר על המידה ונחלשים אז אני לא לוקח ריזיקה ובשביל עוד איזה 150 שח קונה חדשים. ולא לשכוח לתת להם מריחה עדינה של גריז נחושת בסגירה ולהיצמד למומנטים הדרושים במדוייק לפי סדר סגירה שהיצרן מגדיר. רק תבדוק אם זה מנוע 8 שסתומים או 16 כי במנועי 8 הכל הרבה יותר זול. מה הדגם מנוע לפי הרשיון?

האם קיימת הנחייה מפורשת של ייצרן הרכב למרוח גריז נחושת על התבריג של הבורג ?

יש יצרנים שמגדירים לטבול ברגים בשמן מנוע ואז לסגור לפי מומנט וגם זווית.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 1577 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...