Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

ביטוח ביטול טיסות לאחר רכישת הטיסה

Monolitus
שימו לב! השרשור הזה בן 1587 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

הי,

רכשתי מספר כרטיסי טיסה לחופשה במהלך אוגוסט.

שרציתי לבטח אל מול ביטול אפשרי הסתבר לי שאפשר לבטח רק עד 7 ימים לאחר הרכישה למרות שהטיסה עדיין רחוקה מאוד.

למישהו יש רעיון איך אפשר לבטח נגד ביטול טיסה?

תודה

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

קודם כל תעשה ביטוח בריאות מיד. הוא מכסה ביטול טיסה מסיבות רפואיות כך שלפחות במשהו תהיה מכוסה.

מעבר לזה לא חושב שיש מה לעשות.

תודה הגברת שרה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אם קנית באתר של חברת התעופה בחו"ל כרטיס זול ללא יכולת ביטול(לא תמיד הכרטיס שקנית הוא עם 0 אחוז החזר אגב - גם אם הוא הכי זול, אם תציין את סוג הכרטיס והיעד אפשר לבדוק).

גם אם אתה מבטל כרטיס טיסה בלי יכולת החזר בכלל תדאג לקבל החזר על מיסי הנמל(לא כסף גדול אבל גם כסף).

Sent from my SM-G970F using Tapatalk

Mazda 3 touring 5 doors 2.0 6MT 2014 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

קודם כל תעשה ביטוח בריאות מיד. הוא מכסה ביטול טיסה מסיבות רפואיות כך שלפחות במשהו תהיה מכוסה.

מעבר לזה לא חושב שיש מה לעשות.

גם זה אפשרי רק תקופה מסויימת לפני הנסיעה, בחברות שאני מכיר זה לא יותר מ-6 חודשים (אבל אולי משהו השתנה מאז הבדיקה האחרונה שלי, לפני כשנה).

לפני 5 שעות, David32 כתב:

מה שאתה לא מבין זה שאתה מבזבז את הזמן שלך, את תעבורת האינטרנט שלך ואת אורך החיים של סוויצים במקלדת שלך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני באותו עניין, הזמנתי לפני כמה ימים כרטיסי טיסה ליוני לכל המשפחה.

מניח שאתה כמוני מדבר על ביטוח בפני פשיטת רגל של חברת התעופה או אילוץ כגון אישפוז שמאלץ אותך לא לנסוע, לא שסתם לא מתחשק לך.

נכנסתי לאתר של ביטוח הנסיעות של כרטיס האשראי, ויש אפשרות לרכוש הרחבה כזו. שם כתוב שניתן לרכוש עד 45 יום לפני הטיסה. אבל בטופס הרישום שלהם, ניתן לבחור כתאריך הטיסה רק את ה45 יום הקרובים..

נכנסתי לאתר PassportCard וגם יש אפשרות לרכוש הרחבה כזו. החלטתי לרכוש את הביטוח הזה למרות שהוא יותר יקר. עדיין לא הספקתי להשלים את תהליך הרישום. כלומר.. הזנתי את הפרטים של כל הנוסעים והתאריכים, מישהו הסיח את דעתי ואז הsession expired. מתכנן להרשם בקרוב.

עמוס

וַיִּשְׁמַע אַבְרָם, כִּי נִשְׁבָּה אָחִיו; וַיָּרֶק אֶת-חֲנִיכָיו יְלִידֵי בֵיתוֹ, שְׁמֹנָה עָשָׂר וּשְׁלֹשׁ מֵאוֹת, וַיִּרְדֹּף, עַד-דָּן.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לצערי אתה צודק. קראתי את הפוליסה שוב, וההרחבה עבור ביטוח ביטול אינה כוללת מקרה שחברת התעופה לא מפעילה את הטיסה.

בכל אופן אני חושב שארכוש את הביטוח של passportcard עם ההרחבה הזאת, על כל צרה שלא תבוא.

Bitul.jpg

עמוס

וַיִּשְׁמַע אַבְרָם, כִּי נִשְׁבָּה אָחִיו; וַיָּרֶק אֶת-חֲנִיכָיו יְלִידֵי בֵיתוֹ, שְׁמֹנָה עָשָׂר וּשְׁלֹשׁ מֵאוֹת, וַיִּרְדֹּף, עַד-דָּן.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שייק - הצדקה למחיר היא פונקציה של השירות שלו אתה זקוק ושהחברה מסכימה לתת. היתרון של פספורט קארד הוא אפשרות לרכישת הביטוח 6 חודשים לפני הנסיעה. שאר הביטוחים שאני מכיר ניתנים לרכישה רק 45 יום קודם. גם ההסכמה לביטוח נסיעות פחות מחצי שנה אחרי ארועים רפואיים הוא יתרון שלהם, אם כי יתרון זה כנראה הולך ונשחק כיוון שגם חברות אחרות מקלות אתה תנאים לכיסוי מצב רפואי קיים. אם אתה זקוק לביטוח הזה זה מצדיק תמחור יותר גבוה, שכן תקופת הביטוח יותר ארוכה או שאתה זקוק לכיסוי בסיכון יותר גבוה.

עריכה אחרונה על ידי sperial

מה שאתה לא מבין זה שאתה מבזבז את הזמן שלך, את תעבורת האינטרנט שלך ואת אורך החיים של סוויצים במקלדת שלך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

פספורט קארד הוא זרוע של הפניקס. בכל מקרה, אלה חדשות טובות. יישור הקו הזה הוא לטובתנו, הצרכנים.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הראל מבטחים גם שנה מראש (משתלם יותר אם יש כרטיס של כאל\דיינרס).

ההגדרה וההרחבה של מצב רפואי קודם שונתה ואוחדה במסגרת הרפורמה של המפקח על הביטוח.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תוכן חדש...