Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

נזק לרכב עקב בור בכביש, מה לעשות?

שימו לב! השרשור הזה בן 1587 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

שלום לכולם,

אתמול בערב נכנסתי לבור בכביש וכתוצאה מכך התפוצץ לי צמיג. הבנתי שאפשר לתבוע את העירייה על הנזקין. התקשרתי היום ופתחתי פנייה.

הביאו לי את מספר הפנייה ואמרו לי לדבר עם הביטוח שלי ושהביטוח יתבע את העירייה.

השאלה שלי היא האם אני באמת צריך לערב את חברת הביטוח? כי הרי יש את ההנחות של היעדר תביעות ואן אני תובע אז זה בטל..

מה לעשות?

תודה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תצרף להם תצלומים של הבור ושל הנזק + קבלות של התיקון ותדרוש את התשלום הזה.

כמובן שאתה צריך להיות מוכוון מטרה לרדוף אחריהם במשך שבועות / חודשים / שנים. + פוטנציאל לגשת אליהם ולהפוך שולחן, תלוי בך.

אם יסרבו אתה יכול לתבוע בתביעות קטנות.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

דיברתי שוב עם מוקד העירייה והם אמרו שלתבוע בעזרת הביטוח שלי זו הדרך היחידה.

השאלה אם שווה לי לפנות לביטוח כי אני לא בטוח לגבי ההיעדר תביעות...

יש לי צילומים של הכל, מחר אדע בדיוק בכמה נזק יצאתי.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אף אחד לא יכול לחייב אותך לערב את חברת הביטוח, אתה יכול לנהל את ההליך בעצמך, לנסות קודם מול העיריה עצמה (בקווה שמישהו שם יתעורר ויבין את ההגיון) או לתבוע בבית דין לתביעות קטנות.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אף אחד לא יכול לחייב אותך לערב את חברת הביטוח, אתה יכול לנהל את ההליך בעצמך, לנסות קודם מול העיריה עצמה (בקווה שמישהו שם יתעורר ויבין את ההגיון) או לתבוע בבית דין לתביעות קטנות.

זה מה בול מה שאמרתי להם, שאין היגיון בלערב את חברת הביטוח ואז אמרו לי שככה זה עובד.

אין לי כלכך זמן להתעסק בדברים האלה.. ובשביל מה? בשביל 500 שקל?

השאלה אם זה שאפנה לחברת הביטוח יזיק לי בהמשך, זאת השאלה שלי.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תקשיב. או שתקרא. מה שבא לך.

1) התפוצץ לך צמיג והחליפו לך רק אחד? בדרך כלל מחליפים זוג.

2) הנזק רק לצמיג ולא לג'אנט / חלקים נוספים? בדקת את זה במוסך?

3) במידה ותזכה בתביעה ותקבל החזר של כל הסכום (זה המקרה הסביר, ובמידה ולא אז תגיע לבית משפט באמצעות חברת הביטוח ושם כן תקבל) חברת הביטוח צריכה למחוק את התביעה מרישום התביעות שלך וככה תשאר עם העדר תביעות (לפחות ככה זה ב- AIG)

עריכה אחרונה על ידי Yossi dashti
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תקשיב. או שתקרא. מה שבא לך.

1) התפוצץ לך צמיג והחליפו לך רק אחד? בדרך כלל מחליפים זוג.

2) הנזק רק לצמיג ולא לג'אנט / חלקים נוספים? בדקת את זה במוסך?

3) במידה ותזכה בתביעה ותקבל החזר של כל הסכום (זה המקרה הסביר, ובמידה ולא אז תגיע לבית משפט באמצעות חברת הביטוח ושם כן תקבל) חברת הביטוח צריכה למחוק את התביעה מרישום התביעות שלך וככה תשאר עם העדר תביעות (לפחות ככה זה ב- AIG)

החלפתי את כל הצמיגים לפני כחודש, הם חדשים.

כמו שזה נראה אין נזק לג'נט ולדעתי מקסימום כיוון פרונט.

מחר אדע את כל הפרטים, תודה רבה על המענה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בדוק את כל הנזקים שנגרמו לך כתוצאה מהמכה. רצוי אפילו על ידי שמאי

אסוף את כל החשבוניות כולל חשבונית השמאי ושלח אותם במכתב לעיריה תוך שאתה מבקש לקבל את הכסף תוך 14 יום.

שאם לא כן אתה הולך לתבוע אותם בבית משפט לתביעות קטנות.

תשובת הפקידה חצופה, אלא אם התכוונה שתתבע את חברת הביטוח של העיריה

ישראל סבא בסבבא של 🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰

😍😍😍

יששששש נבחרת כדורגל

סלע כתב " מתים רק פעם אחת , חיים כל יום מחדש

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בדוק את כל הנזקים שנגרמו לך כתוצאה מהמכה. רצוי אפילו על ידי שמאי

אסוף את כל החשבוניות כולל חשבונית השמאי ושלח אותם במכתב לעיריה תוך שאתה מבקש לקבל את הכסף תוך 14 יום.

שאם לא כן אתה הולך לתבוע אותם בבית משפט לתביעות קטנות.

תשובת הפקידה חצופה, אלא אם התכוונה שתתבע את חברת הביטוח של העיריה

שאלתי מספר פעמים אם הכוונה לחברת ביטוח של האוטו שלי ואמרו לי שכן.

בכל מקרה, איך אני שולח את זה להם במכתב?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני שאתה תובע תוודא שבמקרה של החזר מלא הם מוחקים לך את התביעה. בדרך כלל זה החזר של יותר מ-80% מהסכום, והתביעה לא נשמרת. פחות מזה והתביעה נשארת ל-3 שנים.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני שאתה תובע תוודא שבמקרה של החזר מלא הם מוחקים לך את התביעה. בדרך כלל זה החזר של יותר מ-80% מהסכום, והתביעה לא נשמרת. פחות מזה והתביעה נשארת ל-3 שנים.

אין בעיה, תודה רבה!

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

חשוב לציין, לא בטוח שאם תתבע תזכה.

העיריה אומנם אחראית למפגעים בכביש אך עומד לזכותך פרק זמן סביר לתקנם, כך שאם יוכח שהבור נוצר זמן קצר לפני שנפגעת, בהחלט יתכן שבית המשפט יפסוק לטובתם.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

חשוב לציין, לא בטוח שאם תתבע תזכה.

העיריה אומנם אחראית למפגעים בכביש אך עומד לזכותך פרק זמן סביר לתקנם, כך שאם יוכח שהבור נוצר זמן קצר לפני שנפגעת, בהחלט יתכן שבית המשפט יפסוק לטובתם.

מה הקשר? זה נשמע לך הגיוני מה שאתה אומר? הכביש צריך להיות תקין, ומוכן לעונת החורף / קיץ / סתיו /אביב. בשביל זה יש עירייה, ובשביל זה אתה משלם כסף (יותר מידי כסף. כל חודש. זה נקרא ארנונה) . לא אמורים להיווצר בורות בכבישים, ואם נוצרו, זה כשל בתהליך הבנייה או בתהליך האחזקה של הכביש.

לצערנו במדינה שבה גם בתי המשפט והפרקליטות מושחתת, אז אתה באמת לא יכול לדעת מה יקרה במשפט עצמו.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 1587 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...