Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

סיטרואן C4 פיקאסו 2017

NeriyaTsur
שימו לב! השרשור הזה בן 1587 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

הוצע לי בלובינסקי הרכב הנ"ל, יד2 מליסינג, 125K ק"מ.

המחיר 82K ש"ח כולל טרייד-אין על רכב נוכחי (קיה סיד סטיישן 2012) של 18K ש"ח.

עשיתי בדיקה בקומפיוטסט במוסך שאני מכיר ונראה שחוץ מקוסמטיקה אין בעיות רציניות ברכב.

הדבר שמדאיג אותי בעיקר הוא ספר הטיפולים שמראה כמה ביקורים תכופים במוסך אחרי שהרכב עבר 100K ק"מ.

פעם אחת הגיע על גרר, החלפה של "סלנואיד גל זיזים יניקה", רעידות וכו'.

מצורפים צילומי להתרשמות.

הרכב טופל במוסכים מורשים ומוצע עם שנתיים אחריות.

אשמח לחו"ד

ביאור 2019-12-10 10191012345.jpg

ביאור 2019-12-10 1019101234.jpg

ביאור 2019-12-10 101910123.jpg

ביאור 2019-12-10 10191012.jpg

ביאור 2019-12-10 1019101.jpg

ביאור 2019-12-10 101910.jpg

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יש יתרונות ויש חסרונות:

1) הרכב עבר המון ק"מ.. השאלה.. האם זה היה רכב שעבד כל היום עם הרבה נהגים שונים,

או רכב שהוצמד לנהג בודד שפשוט גר רחוק ממקום העבודה, ואם הנהג היה יוצא ב 6:00 מהישוב בגליל ונוסע שעה וחצי על כביש 6 עד לקרית גת.

3 פעמים בשבוע .. ושאר הזמן הוא עבד מהבית.

2) ברור שמה שרואים שהתחיל ב 100 אלף ימשיך .. ולאט לאט ימשיכו להתפרק עוד ועוד חלקים...

3) שים לב לתאריכים ולק"מ בטיפולים

7/5/2019 117 אלף הוחלף ממיר בהשתתפות היצרן

21/6/2019 124 אלף .. צריך להחליף מיכל דלק וקניסטר !!! לא החליפו !!! הרכב עומד מאז!!!

אז בחודש וחצי הוא עשה 7,000 ק"מ (שזה המון) .. ואז צריך להחליף מיכל והרכב נעמד !!! אפילו הלקוח של הליסינג אמר להם,

תשאירו את הרכב אצלכם , אני רוצה חדש.

הסוכריה : הם נותנים אחריות של שנתיים .. צריך לקרוא באותיות הקטנות מה זה כולל ?

אם זה כולל את כל הבלאי שיהיה בקרוב אז זאת עסקה לא רעה.. (שים לב לכלול את מיכל הדלק והקניסטר והממיר).

אבל אם זה כולל רק מנוע וגיר אז האחריות לא שווה יותר מידי , הרכב יהיה משאבת כסף... בור ללא תחתית

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תשמע זה רכב עם קילומטראז' מאוד גבוה. יש הרבה כאלו בשוק. למה לא לחפש אחד שעבד פחות קשה?

Sent from my SM-G950F using Tapatalk

העדפתי ללכת ללובינסקי בשביל האחריות והטיפול במוסכים מורשים. הטרייד אין שהם הציעו לדעתי לא רע יחסית.

התפשרתי על הק"מ לטובת שנתון גבוה יותר (אפשר להתווכח מה עדיף) וגם כדי להיכנס למסגרת התקציב.

לא הצלחתי למצוא ביד2 הצעות עדיפות משמעותית כרגע (מה גם שלקנות מפרטי אומר שאני צריך למכור את הקיה באופן פרטי).

אני לא חושש בהכרח מק"מ גבוה, אנחנו נוסעים בערך 10K-15K בשנה, זה רק היסטוריית הטיפולים שאני לא מבין בהם כ"כ שמדאיגים אותי.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יש יתרונות ויש חסרונות:

1) הרכב עבר המון ק"מ.. השאלה.. האם זה היה רכב שעבד כל היום עם הרבה נהגים שונים,

או רכב שהוצמד לנהג בודד שפשוט גר רחוק ממקום העבודה, ואם הנהג היה יוצא ב 6:00 מהישוב בגליל ונוסע שעה וחצי על כביש 6 עד לקרית גת.

3 פעמים בשבוע .. ושאר הזמן הוא עבד מהבית.

2) ברור שמה שרואים שהתחיל ב 100 אלף ימשיך .. ולאט לאט ימשיכו להתפרק עוד ועוד חלקים...

3) שים לב לתאריכים ולק"מ בטיפולים

7/5/2019 117 אלף הוחלף ממיר בהשתתפות היצרן

21/6/2019 124 אלף .. צריך להחליף מיכל דלק וקניסטר !!! לא החליפו !!! הרכב עומד מאז!!!

אז בחודש וחצי הוא עשה 7,000 ק"מ (שזה המון) .. ואז צריך להחליף מיכל והרכב נעמד !!! אפילו הלקוח של הליסינג אמר להם,

תשאירו את הרכב אצלכם , אני רוצה חדש.

הסוכריה : הם נותנים אחריות של שנתיים .. צריך לקרוא באותיות הקטנות מה זה כולל ?

אם זה כולל את כל הבלאי שיהיה בקרוב אז זאת עסקה לא רעה.. (שים לב לכלול את מיכל הדלק והקניסטר והממיר).

אבל אם זה כולל רק מנוע וגיר אז האחריות לא שווה יותר מידי , הרכב יהיה משאבת כסף... בור ללא תחתית

נאמר לי שהרכב היה שייך לנהג יחיד.

להבנתי החליפו לו מיכל דלק במסגרת ריקול של סיטרואן.

מדאיג אותי "סלנואיד גל זיזים" - זה לא אומר פתיחת ראש מנוע?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בדוק היטב מה מחירון הרכב שלך.

18000 שח נראה כמו שחיטה ולא עסקת מציאה בטח לא בשילוב הנתונים הדי לא מרשימים והלא מחמיאים-לא מבחינת קמ ולא מבחינת הסטוריה "רפואית" מפוקפקת ולוטת ערפל עתידי של הרכב שאתה עומד לרכוש.

אין איש בעולם שיוכל אותי למחוק אצלך אני קיים.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

נאמר לי שהרכב היה שייך לנהג יחיד.

להבנתי החליפו לו מיכל דלק במסגרת ריקול של סיטרואן.

מדאיג אותי "סלנואיד גל זיזים" - זה לא אומר פתיחת ראש מנוע?

הסלנואיד זה כמו חיישן,מחובר בהברגה למנוע.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

נסה בטרייד מובייל, יש להם רכבים כאלו מיד ראשונה פרטי עם היסטוריית טיפולים (ותקלות) מסודרת

אני רכשתי אחת 2016 לא מזמן (חמישה מושבים) עם קילמטראז' נמוך והמחיר היה טוב יותר מלובינסקי טרייד

אחריות מצומצת לשנה (גיר, מנוע) ניתן לרכוש ב900 שקלים

הם גם יכולים להציע לך טרייד על הקיה למרות שכדאי לנסות למכור לבד

גם אני גר במדינה עם 100% מס על מכוניות, איזה כיף לי :mm_sad:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בדוק היטב מה מחירון הרכב שלך.

18000 שח נראה כמו שחיטה ולא עסקת מציאה בטח לא בשילוב הנתונים הדי לא מרשימים והלא מחמיאים-לא מבחינת קמ ולא מבחינת הסטוריה "רפואית" מפוקפקת ולוטת ערפל עתידי של הרכב שאתה עומד לרכוש.

לפי המחירים שדורשים עבור רכבים דומים ביד 2, 18K ש"ח לא מאד רחוק ממחיר השוק.

סקודה יטי 2.0 TDI 4x4 (נמכרה)

וולוו XC40 T3 Momentum

טויוטה יאריס קרוס הברידית

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הנסיון שלי היה שונה

את הרכב שלך בדרך כלל משתלם יותר למכור לבד בהנחה שיש לך רצון להתעסק בזה

גם אני גר במדינה עם 100% מס על מכוניות, איזה כיף לי :mm_sad:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא הבנתי, 82K אתה צריך לשלם וגם את הרכב שלך לתת כטרייד?

תדאג שיחליפו מיכל דלק וקניסטר, לא זול כלל.

לעניין חיישן לא מסובך

ממיר טוב שכבר הוחלף, מת אצל כולם.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אליהו, נראה לי הוא ישלם בסופו של יום ₪64K . חשבון פשוט מראה שהוא למעשה נותן להם את הסיד כמעט בחינם (אבל זה קורה בהמון עסקאות טרייד)

82 זה היה לכאורה מחירון משוקלל של הפיאקסו.

לא ראינו את כל ההיסטוריה, אבל הטענה היא שכבר הוחלף מיכל דלק.

מעניין כמה חודשי אחריות נותרו לרכב.

עריכה אחרונה על ידי save
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אליהו, נראה לי הוא ישלם בסופו של יום ₪64K . חשבון פשוט מראה שהוא למעשה נותן להם את הסיד כמעט בחינם (אבל זה קורה בהמון עסקאות טרייד)

82 זה היה לכאורה מחירון משוקלל של הפיאקסו.

לא ראינו את כל ההיסטוריה, אבל הטענה היא שכבר הוחלף מיכל דלק.

מעניין כמה חודשי אחריות נותרו לרכב.

צודק לגבי חישוב המחיר.

אני לא בטוח שאני מבין את עניין ה"בחינם" שכתבת. הרי גם אם אמכור בפרטי את הרכב ב-22K עדיין אצטרך להוסיף סביב 60K הון עצמי כדי להגיע למחיר הסופי.

אבדוק את נושא האחריות שנותרה - תודה על המידע.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ב90 אלף היתה חריטת צלחות קדמיות. האם הרכב עבר טיפול מאז? אני מהמר שלא.

כי למה לעשות טיפול ברכב שעומד למכירה בגלל קמ גבוה.

כדי לקבל אחריות למנוע צריך לעשות טיפולים בזמן. בדוק שנעשו טיפולים שוטפים בזמן. בכל חברות הליסינג לפעמים יש פספוסים קטנים לפעמים גדולים. במיוחד ברכב שעושה קמ גבוה בזמן קצר. יכול להיות גם אצל לקוח פרטי אבל פחות קורה.

יתכן שאתה עומד בפני טיפול יקר, לא רק שמן ופילטר אלא גם רצועת אביזרים, פילטר אוויר שמחליפים פעם בשנתיים או כל קמ די גדול, פילטר מזגן, רפידות וצלחות, מצתים וכו וכו.

אם הרכב באחריות יצרן -

לוקח אותו למכון בדיקות שיבדקו רק שלדה ופח.

והכי חשוב הייתי לוקח אותו למוסך מכונאות מומחה סיטרואן פיגו או מוסך יבואן שיבדוק את מצב הרפידות וכו ומה צריל לעשות בטיפול הקרוב. אתה עלול למצוא את עצמך משלם שם 5-6 אלף. זה כואב אם לא לוקחים את זה בחשבון.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 1587 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...