Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

שברולט אופטרה שנת 2008, ראדיאטור מת

Furmul
שימו לב! השרשור הזה בן 1593 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

שלום לכולם,

היום סופית הראדיאטור נפטר, התחיל לתת כבר את סימני הדופק האחרונים שלו לפני מס' חודשים.

היום לקחו את הרכב למוסך והצעת המחיר היית 4K להחלפה והתקנה של חדש.

אחרי בדיקה הבנתי שהסכום הזה די גבוה ואפילו מוגזם.

רציתי לדעת אם אנחנו צודקים (משפחה) או שזה באמת המחיר או שמנסים לעשות פה תרגיל.

אשמח מאוד לעזרתכם, תודה רבה.

עריכה אחרונה על ידי Furmul
בטעות נלחץ ENTER
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יש רדיאטורים חדשים תחליפיים מצויינים בשוק ולא חייבים להרכיב מקורי בכסכום ההזוי הזה.

רדיאטור חילופי יכול לעלות בין 600-800 ש"ח לא כולל עבודה ונוזל קירור - סה"כ עוד כ 300 ש"ח.

בקיצור- גג 1100 כולל בכל.

אין איש בעולם שיוכל אותי למחוק אצלך אני קיים.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יש רדיאטורים חדשים תחליפיים מצויינים בשוק ולא חייבים להרכיב מקורי בכסכום ההזוי הזה.

רדיאטור חילופי יכול לעלות בין 600-800 ש"ח לא כולל עבודה ונוזל קירור - סה"כ עוד כ 300 ש"ח.

בקיצור- גג 1100 כולל בכל.

ככה חשבתי, תודה רבה גבר! שבוע טוב.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

4000 שח לרדיאטור מזהב?! זה פשוט חוסר שפיות! קנה חליפי של בשן אתה תהיה מבסוט עד הגג.

מאור בהונדה שלי המצב היה גרוע יותר-רק רדיאטור מקורי בחברה עולה בסביבות 3500 שח שלא נדבר על התמחור היקר של שעת עבודה במורשה וסהכ הצעה של 5400 שח עבור רדיאטור מקורי של הונדה זהב 24 קאראט.

מזל,שהיתה לי אחריות של אוטו סנטר ותמורת 400 שח השתתפות עצמית הרכב נכנס למוסך הסדר שהרכיב רדיאטור תחליפי חדש +נוזל קירור.

הבעיה היא,שהנוזל לא מקורי של הונדה אלא פרסטון ולא ככ אהבתי את זה.

בטיפול עוד שנה וחצי (120k) אבקש בחברה החלפת נוזל למקורי או שאקנה ואבצע את העבודה בחוץ עם חבר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יפני/קוריאני תחליפי כלשהו.

אותו היום הייתי בעבודה וכשהגעתי לחניה יצאו אדם ממכסה מנוע (לא נדלקה מנורה) ,נשפך הרבה נוזל קירור על הרצפה ונראה סדק בפיית ראש הרדיטור.

הזמנתי גרר לכרמיאל והרכב היה יום וחצי במוסך הסדר של אוטו סנטר בחיפה.

עריכה אחרונה על ידי colauti 9

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אז או שהביאו רדיאטור פגום או שפגמו אותו תוך כדי הרכבה. אם מערכת הקירור כולה תקינה אין סיבה שילך רדיאטור חליפי בטח לא קוריאני ובטח שלא לאחר נסיעה אחת.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 1593 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...