Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

בדיקת רכב לפני הקנייה - אילו בדיקות מומלצות לעשות לפני הרכישה לרכב הבא

johnny98
שימו לב! השרשור הזה בן 1591 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

היי, אני עומד בפני רכישת קיה פיקנטו שנת 2016 עם קילומטרז' די נמוך - 22000 ק"מ, כל הטיפולים של הרכב נעשו במוסך היבואן. לשם אני לוקח את הרכב על מנת שימצאו לי את ספר הטיפולים וגם שיחברו אותו למחשב ואני אקבל פלט מהחיישנים. בגלל שכפי שנראה הרכב נמצא במצב טוב, אני מתלבט אם גם כדאי לקחת אותו לדינמומטר לבדיקה מלאה או רק לבדוק את השילדה/שס"י, אחרת על בדיקה במוסך ישלם 250 לא כולל מע"מ + עוד 500 בדינמומטר. מה דעתכם?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הרכב היה בידיים פרטיות בלבד? אתה יכול לבדוק באתר הסליקה של חברות הביטוח אם יש תביעה על משהו.

במידה וכן כדאי לעשות בדיקה שלדה.

מבחינה מכאנית אני הייתי מסתפק במה שהמוסך יאמר, הבוחנים ברוב המכונים האלה חסרי מושג והם לא מכירים את הרכב והדגם כמו שמוסכניק שעובד עם הדגם מכיר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כן שכחתי לציין שהוא יד 1 ידיים פרטיות ואוטומט.

אין לי את מספר הרכב כרגע. כיצד בודקים?

דבר נוסף הרכב הוא של אישתו צריך לבקש ת.ז. וייפוח כוח שלה בנוסף לכל?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בעלת הרכב צריכה להכנס ללינק הבא:

http://www.slika-ins.co.il/

עלות הבדיקה היא עשרה שקלים, אין פה עניין של ייפוי כוח, פשוט תבקש ממנה למלא את הפרטים ולשלוח לך את התוצאות.

אם זה משנה אפשר לשלוח עשרה שקלים בביט בקטע סימלי.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כן שכחתי לציין שהוא יד 1 ידיים פרטיות ואוטומט.

אין לי את מספר הרכב כרגע. כיצד בודקים?

דבר נוסף הרכב הוא של אישתו צריך לבקש ת.ז. וייפוח כוח שלה בנוסף לכל?

ראשית,בדוק ת"ז שלה וששם המשפחה של שניהם (של הבעל והאשה) זהה- אחרת נפלת על עוד סוחר ממולח ועל המשך התהליך עדיף שלא להכביר במילים.

אם השם זהה- אתה משלם לו 10 ש"ח,הוא מגהץ את האשראי שלו ומוציא לך דו"ח מאתר סליקה,שבו רואים,האם היו תאונות וכמה כסף שולם ע"י הביטוח עבור תיקון התאונות ככל שהיו /ירידת הערך של הרכב המבוטח.

עריכה אחרונה על ידי colauti 9

אין איש בעולם שיוכל אותי למחוק אצלך אני קיים.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שאלה נוספת - הבנתי שיש אחריות יצרן של 7 שנים (כלומר עד 2022) על הילוכים ומנוע, אבל בתנאי שאני מטפל ברכב במוסכי יבואן, עכשיו כולנו יודעים שהם לוקחים מחירים הזוים על התיקונים ואני מעדיף ללכת למוסך שלוקח חצי ואני גם סומך עליו לתיקונים במידה ואקנה את הרכב.

האם האחריות הזו באמת שווה את הוצאות על הטיפולים דווקא במוסך יבואן. תודה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

היו כאן שני שרשורים על מנוע וגיר ששבקו חיים בשתי פיקנטו כאלו.

לא אומר שזו תקלה סדרתית אבל,זו תקלה שקרתה לאנשים ב 1000-12000 קמ הראשונים.

אתה יכול לטפל היכן שתרצה(מוסך מורשה משרד התחבורה) אך,שירות הלקוחות עלול להתנער ממך בתקלות יקרות.

אין איש בעולם שיוכל אותי למחוק אצלך אני קיים.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 1591 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...