Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

השוואה בין שתי בדיקות של רכב די לחוץ על סגירה.

CAPOBOSS
שימו לב! השרשור הזה בן 1587 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

IMG-20191209-WA0045.jpgIMG-20191209-WA0079.jpg

ההחלטה אם להמשיך לחפש או שאחת מהם אידיאלית עבורי.

קבלתי את שתי הבדיקות האלה חשוב לי לציין שלא אני הזמנתי את הבדיקה אבל אני חושב שבבאגדט די אמינים

רק נשאר לי לבחור איזה אוטו אני רוצה ויוצא לדרך

כל אוטו שיש פה הם טוענים שיסדרו הכל.

הדאגה היחידה שלי למשל בבדיקה של המנוע מה המניע לכך לכשום את זה ובבדיקה השנייה ניזלות בגיר עכשיו זה יכול להיות משהו קטן ויכול להיות גם לא אז זה ריסק

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הבדיקות דומות.

תבצע בדיקה מטעמך.

Sent from my iPhone using Tapatalk

היום: סיטרואן קקטוס 2016./מיצובישי ספייס סטאר 2014

פעם: פיאט דובלו 2002, רנו קליאו 2012.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הבדיקות הללו לא שוות את הנייר עליו הן מודפסות. הייתי לוקח לבדיקה מטעמי את זאת בלי הנזילה.\

הערה נוספת לא רוכשים רכב בלחץ יש מכוניות רבות בשוק - עדיף להתאזר בסבלנות ולא להצטער על הלחץ אחר-כך.

סקודה יטי 2.0 TDI 4x4 (נמכרה)

וולוו XC40 T3 Momentum

טויוטה יאריס קרוס הברידית

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כמובן שאני אקח רק פשוט איזה אחת מהן. זה התלבטות

שתייהם קילומטר זהים וכדומה רק צבעים שונים בפנים גם רמת גימור גבוהה וזהו בסך הכל. אני רק צריך המלצה למקום שעושה בדיקה לרכב באשדוד?

עריכה אחרונה על ידי CAPOBOSS
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הרכבים טופלו במורשה יבואן או במוסכי חברת הליסינג.?

מאמין שבמוסכים שלנם

איך המכון בדיקה הנל

https://www.google.com/search?q=מקום+מומלץ+לבדיקת+רכב+באשדוד&oq=מקום+מומלץ+לבדיקת+רכב+באשדוד&aqs=chrome..69i57.6469j0j4&client=ms-android-xiaomi-rev1&sourceid=chrome-mobile&ie=UTF-8#istate=lrl:iv&lkt=LocalPoiReviews&rlimm=16113604957698798063

עריכה אחרונה על ידי CAPOBOSS
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

דבר ראשון לא קונים רכב בלחץ. זה כלל ברזל. דבר שני תבדוק טיפולים, ומתי החליפו שמן גיר. דבר שני מה המחירון ללא שקלל, מה המחירון המשוקלל כולל ק"מ וההפחתה של הליסינג, ובכמה רכב כזה נמכר בשוק?.

110 אלף ק"מ לרכב בן 3.5 -4 זה המון. ממש המון. אני הייתי בודק בטרייד אין של היבואנים כי שם אתה יכול למצוא רכבים עם הרבה פחות ק"מ וגם פרטיים.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

דבר ראשון לא קונים רכב בלחץ. זה כלל ברזל. דבר שני תבדוק טיפולים, ומתי החליפו שמן גיר. דבר שני מה המחירון ללא שקלל, מה המחירון המשוקלל כולל ק"מ וההפחתה של הליסינג, ובכמה רכב כזה נמכר בשוק?.

110 אלף ק"מ לרכב בן 3.5 -4 זה המון. ממש המון. אני הייתי בודק בטרייד אין של היבואנים כי שם אתה יכול למצוא רכבים עם הרבה פחות ק"מ וגם פרטיים.

בשוק נמכרים באזור 70 אלף (לרוב גם הם יוצאי ליסינג ועוברים עוד יד פרטית.) מחירון 72 אלף הרכב עבר כל שנה 28 אלף קילומטר די סביר לליסינג מחירון אחרי שיקלול 58 וזה מה שהוא הציע ודברתי איתו שוב בפלאפון הגענו ל55 מקווה להגיע איתו היום בפנים על פנים לאזור ה50 52 אלף הרכב היה ליסינג פרטי אז הוא עדיין נחשב 00 ,אני חושב שזה מציאה אם נגיע לסכום הנל 52 בגג. (אפשר להגיד שהבחור די הגון היו לו 3 כאלה ולא המליץ לי לקחת אף אחד מהן עקב מלא בעיות ובעיות שילדה) יכל להגיד לי גם שאין בעיות ואז לקחת לבדיקה ולראות שיש ים. עוד כחצי שעה אני היה אצלהם בסוכנית של באדגט נראה שם הכל לפרטי פרטים.

והאם יש מקום אמין לבדוק את הרכב באשדוד?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מישהו חייב להפסיק את התופעה הזו של בדיקות נקיות לרכב ליסינג חרוש בן 3.5.

הרי בדיקה נוספת שהקונה יזמין. תתן תוצאות שונות לחלוטין.

והאדון הנכבד, מה בדיוק הלחץ שלך לרכוש רכב שחוט שכזה?

קח נשימה עמוקה ותגיד יפה שלום לבאדג'ט.

יש כל כך הרבה רכבים כאלה בשוק.

ואני בטוח שניתן למצוא אחת עם קילומטראז' סביר ולא של מונית.

דרך אגב, השיטה שבה הסוכן פעל נועדה ליצור אמון. אני לא בטוח שהוא אכן ממליץ לך על הטוב מבין הרכבים שבמלאי.

מה, אין להם רכב עם 80000 קמ? כולם עם 110?

בעבר:205 1400 95׳, אקסנט 00׳,לאנסר 04׳,סוזוקי קרוסאובר 14'

kia sportage 2000 top '17

היום corolla cross 2022

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

דרך אגב, השיטה שבה הסוכן פעל נועדה ליצור אמון. אני לא בטוח שהוא אכן ממליץ לך על הטוב מבין הרכבים שבמלאי.

106 אלף עבר טיפול הכל ולא אין להם פחות מהקילומטר הזה

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

באשדוד אני ממליץ על "דן מעבדות רכב".

יש גם את ראלקס שאמרו לי שהם מאוד קפדניים.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

106 אלף עבר טיפול הכל ולא אין להם פחות מהקילומטר הזה אני חושב שעשיתי עסקה טובה. 27 אלף קילומטר בשנה זה לא הכי טוב וגם לא רע זה מאוד סביר רק נשאר לי לבדוק את הרכב מתי שהגיע מהשינוע מחפש מקום באשדוד לבדוק את הרכב

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אל תצפה מרכב ששחטו אותו בליסינג/השכרה/כל שם מכובס אחר שאנסו אותו ובדרך כלל גם לא טיפלו בו לפי הספר, להציג אמינות טובה בעתיד.

יונדאי לא חסינים בפני תקלות ולראייה - עניין במנוע החיפוש של הפורום (מעבר לתקלות בהגה יש גם כמה שהתקלקלו להם מנועים ואני מכיר מישהי שהתקלקל לה פעמיים מנוע ב I30, אז המינימום זה לעשות מאמץ ולרכוש רכב שמור ומטופל כראוי).

זו דעתי, מהניסיון המר שלי.

עריכה:

גם "טסט אשדוד" היו בסדר בבדיקה שבוצעה אצלם בעבר אבל אני יכול לומר לך על דן מעבדות רכב שבדקתי אצלם והיו מאוד קפדניים, סבלניים לשאלות שלי וניראה שהם חבר'ה רציניים שם.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 1587 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...